39-MZ-HG
Er rijden momenteel 44.678 Piaggio Vespa's rond in Nederland. Deze Vespa komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 oktober 2025, dus sinds 7 maanden en 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa rijden er nog 295 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1954 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.069 en € 8.094, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.339 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vespa bedraagt € 7.678 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Piaggio Vespa € 2.339 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 september 2025. Het voertuig was toen 14 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | € 7.678 |
| Bruto BPM | € 894 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 7.9 kW (10.7 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren en 11 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 oktober 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 september 2025. Het voertuig was toen 14 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 163 kg |
| Massa rijklaar | 170 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,38 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 39-MZ-HG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
39-MZ-HG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 39-MB-HG | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 10-05-2013 | 16,7 jaar |
| 39-MD-HG | Triumph | Daytona 675 | Onbekend | 06-05-2013 | 17,1 jaar |
| 39-MG-HG | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 16-12-2015 | 20,9 jaar |
| 39-MH-HG | Harley-Davidson | Street Glide | Onbekend | 03-02-2017 | 14,3 jaar |
| 39-MJ-HG | BMW | R 1200 | € 23.920 | 03-02-2018 | 8,3 jaar |
| 39-MK-HG | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 04-04-2019 | 17,1 jaar |
| 39-ML-HG | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 31-10-2019 | 6,6 jaar |
| 39-MN-HG | Yamaha | MTT850 | € 13.899 | 12-09-2020 | 5,7 jaar |
| 39-MP-HG | Piaggio | Vespa GTS | € 6.559 | 26-06-2021 | 4,9 jaar |
| 39-MR-HG | Piaggio | Vespa 946 | € 11.408 | 07-06-2022 | 7 jaar |
| 39-MS-HG | Harley-Davidson | Street Glide | € 28.000 | 10-02-2023 | 9,9 jaar |
| 39-MT-HG | BMW | R 1250 | € 28.425 | 02-09-2023 | 2,7 jaar |
| 39-MV-HG | Kawasaki | Z1000 SX | € 19.296 | 11-07-2024 | 9,3 jaar |
| 39-MX-HG | Harley-Davidson | UL | € 35.803 | 09-03-2025 | 5,9 jaar |
| 39-MZ-HB | Kawasaki | Vulcan S | € 9.548 | 08-09-2025 | 3,3 jaar |
| 39-MZ-HD | Harley-Davidson | Flhtk | € 41.933 | 09-09-2025 | 3,3 jaar |
| 39-MZ-HF | BMW | K 1600 | € 30.234 | 07-03-2026 | 5,5 jaar |
| 39-MZ-HG | Piaggio | Vespa | € 7.678 | 03-09-2025 | 14,9 jaar |
| 39-MZ-HH | Piaggio | Gilera Runner | Onbekend | 04-09-2025 | 28,2 jaar |
| 39-MZ-HJ | Suzuki | DL 800 | € 11.699 | 17-09-2025 | 0,7 jaar |
| 39-MZ-HK | BMW | R 1250 | € 24.044 | 06-09-2025 | 7 jaar |
| 39-MZ-HL | Yamaha | MT 09 | € 10.997 | 11-09-2025 | 11,2 jaar |
| 39-MZ-HN | Honda | Dylan 125 | Onbekend | 09-09-2025 | 23,1 jaar |
| 39-MZ-HP | Yamaha | Tracer 900 | € 11.899 | 21-02-2026 | 8,3 jaar |
| 39-MZ-HR | KTM | Ktm 390 Enduro | € 7.150 | 16-09-2025 | 0,7 jaar |
| 39-MZ-HS | Ducati | Streetfighter | € 20.788 | 13-09-2025 | 1,7 jaar |
| 39-MZ-HT | Yamaha | MTN1000 | € 17.197 | 20-12-2025 | 4 jaar |
| 39-MZ-HV | Cfmoto | 450MT | € 7.799 | 19-09-2025 | 0,7 jaar |
| 39-MZ-HX | Ducati | Streetfighter | € 20.760 | 26-09-2025 | 0,7 jaar |
| 39-MZ-HZ | Harley-Davidson | Road King | € 26.366 | 15-10-2025 | 10,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.339 en/of een gewicht van ± 163 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha XT 600 | € 5.800 | - | - | 170 kg |
| Yamaha YP250R | € 5.400 | 221 cm | 77 cm | 170 kg |
| Honda SH300A | € 5.600 | 210 cm | 73 cm | 160 kg |
| Kawasaki Ninja 300 | € 5.000 | 202 cm | 72 cm | 160 kg |
| BMW G 310 | € 5.600 | 201 cm | 82 cm | 150 kg |
| Yamaha YP250RA | € 5.600 | - | - | 180 kg |
| Kawasaki Z 400 | € 5.900 | 199 cm | 80 cm | 160 kg |
| Kymco Downtown | € 5.300 | - | - | 180 kg |
| Yamaha MTN320 | € 5.800 | 209 cm | 75 cm | 160 kg |
| Royal Enfield Hntr 350 | € 5.300 | 210 cm | 80 cm | 170 kg |
| Honda CBR250RA | € 4.800 | - | - | 160 kg |
| Honda GB350S | € 5.000 | 218 cm | 79 cm | 170 kg |
| Suzuki UH 200 | € 5.000 | 206 cm | 74 cm | 160 kg |
| Honda SH300 | € 5.300 | - | - | 160 kg |
| Mash Five Hundred | € 5.000 | 211 cm | 76 cm | 150 kg |
| Suzuki GSX 250 | € 5.500 | 209 cm | 74 cm | 170 kg |
| Honda CBR300RA | € 5.000 | - | - | 150 kg |
| Husqvarna Svartpilen | € 5.500 | 202 cm | 81 cm | 150 kg |
| Honda NSS125AD | € 5.200 | - | - | 150 kg |
| Mash Scrambler | € 5.500 | - | - | 150 kg |
| Mash Adventure | € 5.700 | - | - | 150 kg |
| Kymco Dink | € 5.300 | 221 cm | 82 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.