21-MF-SF
Er rijden momenteel 44.678 Piaggio Vespa's rond in Nederland. Deze Vespa komt uit het jaar 1997 en is nu 28 jaren, 10 maanden en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 mei 2019, dus sinds 6 jaren, 11 maanden en 30 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa 125 rijden er nog 295 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1954 en september 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 3.069 en € 8.094, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.339 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio Vespa 125 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 oktober 2018. Het voertuig was toen 21 jaren, 3 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa 125 | 1997
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa 125 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 372 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 8 kW (10.9 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 juli 1997 |
| Leeftijd | 28 jaren, 10 maanden en 21 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 mei 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 11 maanden en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 oktober 2018. Het voertuig was toen 21 jaren, 3 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 107 kg |
| Massa rijklaar | 114 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,23 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer onder zadel by frame |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 21-MF-SF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
21-MF-SF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 21-MB-SF | Yamaha | XJ 6 | € 8.198 | 13-07-2012 | 13,9 jaar |
| 21-MD-SF | KTM | 1290 Superduke R | € 17.600 | 11-01-2014 | 12,4 jaar |
| 21-MF-SB | Aprilia | Tuono | Onbekend | 20-05-2016 | 13,3 jaar |
| 21-MF-SF | Piaggio | Vespa | Onbekend | 06-10-2018 | 28,9 jaar |
| 21-MF-SG | Yamaha | MT 07 | € 7.198 | 18-04-2015 | 11,1 jaar |
| 21-MF-SH | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 18-04-2015 | 18,3 jaar |
| 21-MF-SJ | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 16-04-2015 | 11,1 jaar |
| 21-MF-SK | Ducati | Monster 1200 | € 18.190 | 17-04-2015 | 11,1 jaar |
| 21-MF-SL | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 15-04-2015 | 15,2 jaar |
| 21-MF-SN | Indian Motorcycle | Roadmaster | € 32.999 | 24-04-2015 | 11,1 jaar |
| 21-MF-SP | Triumph | Street Triple | € 9.590 | 23-04-2015 | 11,1 jaar |
| 21-MF-SR | BMW | R 1200 | € 24.255 | 22-04-2015 | 11,1 jaar |
| 21-MF-ST | Moto Guzzi | Stelvio 1200 | € 16.810 | 01-05-2015 | 11,1 jaar |
| 21-MF-SV | Harley-Davidson | Street Glide | € 29.900 | 22-05-2015 | 11 jaar |
| 21-MF-SX | Honda | PC36 | Onbekend | 24-04-2015 | 24,1 jaar |
| 21-MF-SZ | BMW | S 1000 | Onbekend | 23-04-2015 | 11,9 jaar |
| 21-MG-SF | Yamaha | VM03 | Onbekend | 02-07-2016 | 24,2 jaar |
| 21-MH-SF | Kawasaki | Versys | Onbekend | 20-08-2018 | 17,4 jaar |
| 21-MJ-SF | Piaggio | Vespa GTS | € 5.169 | 07-06-2018 | 8 jaar |
| 21-MK-SF | BMW | R 1250 | € 25.903 | 08-05-2019 | 7,1 jaar |
| 21-ML-SF | Kawasaki | Z650 ABS | € 4.352 | 25-04-2020 | 9,1 jaar |
| 21-MN-SF | BMW | F 800 | € 9.248 | 24-02-2021 | 15,3 jaar |
| 21-MP-SF | Yamaha | MTT850 | € 11.899 | 16-10-2021 | 8 jaar |
| 21-MR-SF | Triumph | Explorer XRT | € 21.300 | 12-07-2022 | 9,1 jaar |
| 21-MS-SF | Suzuki | RV 200 | € 4.661 | 25-05-2023 | 9,4 jaar |
| 21-MT-SF | Yamaha | MTN690 | € 8.599 | 16-02-2024 | 2,3 jaar |
| 21-MV-SF | Suzuki | VZR 1800 | € 15.998 | 12-04-2025 | 8,9 jaar |
| 21-MZ-SF | Benelli | TRK 502 | € 8.096 | 05-02-2026 | 5,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.339 en/of een gewicht van ± 107 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda ST125A | € 4.900 | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Zero Motorcycles LS1 | € 5.400 | 187 cm | 75 cm | 100 kg |
| Vespa Sprint | € 5.400 | - | - | 100 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.