15-MZ-XS
Er rijden momenteel 44.678 Piaggio Vespa's rond in Nederland. Deze Vespa komt uit het jaar 2026 en is nu 2 maanden en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa GTV rijden er in dezelfde variant (1) nog 116 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2005 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.438 en € 10.023, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 7.891 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vespa GTV bedraagt € 7.799 incl. BTW en BPM, deze Piaggio Vespa GTV is daardoor € 92 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 120 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio Vespa GTV tot de 10.5% traagste motoren.
Bekijk ook alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa GTV | 2026
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa GTV |
| Lengte | 1,98 m |
| Breedte | 0,78 m |
| Hoogte | 1,17 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 120 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 7.799 |
| Bruto BPM | € 897 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 17.5 kW (24 pk) |
| Continue vermogen | 17.5 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | MD31M |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 278cc (0,3 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 maart 2026 |
| Leeftijd | 2 maanden en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 156 kg |
| Massa rijklaar | 163 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,38 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type MD3C | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 08 | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*168/2013*11663*07 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 134/2014*2018/295A2 | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Vespa voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 15-MZ-XS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
15-MZ-XS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 15-MB-XS | Suzuki | GSX-R 1000 | € 17.449 | 23-11-2012 | 13,5 jaar |
| 15-MD-XS | Yamaha | XV 1900 | € 20.999 | 12-04-2014 | 12,1 jaar |
| 15-MF-XS | Honda | VT750CS | € 9.995 | 19-06-2015 | 11 jaar |
| 15-MG-XS | Ducati | Scrambler | € 8.790 | 28-07-2016 | 9,8 jaar |
| 15-MH-XS | Harley-Davidson | Slim | Onbekend | 17-08-2017 | 12,4 jaar |
| 15-MK-XS | Harley-Davidson | Street 750 | € 8.999 | 07-04-2023 | 10,4 jaar |
| 15-ML-XS | Kawasaki | Versys 650 | € 8.299 | 09-07-2020 | 5,9 jaar |
| 15-MN-XS | Triumph | Street Triple RS | € 14.000 | 16-04-2021 | 5,1 jaar |
| 15-MP-XS | BMW | F 900 | € 14.911 | 22-01-2022 | 4,4 jaar |
| 15-MR-XS | Benelli | TRK 502 | € 7.075 | 08-09-2022 | 3,7 jaar |
| 15-MT-XS | Moto Guzzi | V 85 TT | € 13.999 | 30-03-2024 | 2,2 jaar |
| 15-MV-XS | Kawasaki | Ninja 1000SX | € 16.649 | 16-11-2024 | 1,5 jaar |
| 15-MX-XS | Triumph | Speed Triple 1200 RS | € 19.954 | 22-06-2025 | 4,2 jaar |
| 15-MZ-XB | Cfmoto | 450MT | € 7.399 | 14-03-2026 | 0,2 jaar |
| 15-MZ-XD | BMW | R 1300 | € 29.274 | 11-03-2026 | 2,4 jaar |
| 15-MZ-XF | Triumph | Speed Triple 1200 RS | € 20.250 | 12-03-2026 | 4,9 jaar |
| 15-MZ-XG | Honda | NC750XA | € 9.399 | 12-03-2026 | 2,9 jaar |
| 15-MZ-XH | BMW | F 900 | € 16.051 | 16-03-2026 | 0,2 jaar |
| 15-MZ-XJ | BMW | R 1300 GS Adventure | € 33.643 | 20-03-2026 | 0,2 jaar |
| 15-MZ-XK | Yamaha | XP 530 | € 1.632 | 13-03-2026 | 6,3 jaar |
| 15-MZ-XL | Honda | ADV750 | € 14.595 | 13-03-2026 | 3,7 jaar |
| 15-MZ-XN | BMW | F 900 | € 16.570 | 19-03-2026 | 0,2 jaar |
| 15-MZ-XP | Cfmoto | 675SR-r | € 8.999 | 28-03-2026 | 0,2 jaar |
| 15-MZ-XR | Aprilia | SR Gt 200 | € 4.850 | 17-04-2026 | Nieuw |
| 15-MZ-XS | Piaggio | Vespa | € 7.799 | 20-03-2026 | 0,2 jaar |
| 15-MZ-XT | Piaggio | Skipper | Onbekend | 17-03-2026 | 30,9 jaar |
| 15-MZ-XV | Kawasaki | Z800 ABS | € 9.699 | 18-03-2026 | 9,9 jaar |
| 15-MZ-XX | Suzuki | GSX 800 | € 10.699 | 21-03-2026 | 0,2 jaar |
| 15-MZ-XZ | Suzuki | GSX1300R | € 21.999 | 20-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 7.891 en/of een afmeting van 198 x 78 cm en/of een gewicht van ± 156 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MT 07 | € 7.200 | 209 cm | 75 cm | 170 kg |
| KTM 390 Adventure | € 7.800 | 229 cm | 96 cm | 170 kg |
| Kawasaki Eliminator | € 7.500 | 225 cm | 79 cm | 170 kg |
| Kawasaki Ninja 500 | € 7.500 | 200 cm | 73 cm | 170 kg |
| BMW G 310 | € 7.200 | 208 cm | 86 cm | 170 kg |
| Honda CRF300LRa | € 8.000 | 223 cm | 92 cm | 150 kg |
| Triumph Scrambler 400 X | € 7.200 | 212 cm | 90 cm | 170 kg |
| Aprilia RS 457 | € 7.800 | 196 cm | 80 cm | 170 kg |
| KTM 690 Sm | € 8.500 | - | - | 150 kg |
| Kawasaki Ninja 400 | € 7.500 | 199 cm | 71 cm | 160 kg |
| Yamaha YZF 320 | € 7.400 | 209 cm | 74 cm | 160 kg |
| Cfmoto 450SR | € 7.400 | 200 cm | 72 cm | 170 kg |
| Husqvarna SM 610 | € 8.500 | 208 cm | 85 cm | 140 kg |
| KTM RC 390 | € 7.600 | 205 cm | 80 cm | 160 kg |
| Aprilia Tuono | € 7.200 | 196 cm | 83 cm | 170 kg |
| Derbi Mulhacén 659 | € 8.000 | - | - | 170 kg |
| Husqvarna TE 630 | € 8.300 | - | - | 150 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.