55-MX-RS
Er rijden momenteel 53.498 Piaggio Sprint's rond in Nederland. Deze Sprint komt uit het jaar 2025 en is nu 1 jaar en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Vespa Sprint 125 rijden er in dezelfde variant (1) nog 97 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2020 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 1.959 en € 7.369, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 5.569 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Vespa Sprint 125 bedraagt € 5.899 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Piaggio Vespa Sprint 125 € 330 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Piaggio haalt een maximumsnelheid van 91 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Piaggio Vespa Sprint 125 tot de 1.8% traagste motoren.
Bekijk ook alle Piaggio Sprint voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Vespa Sprint 125 | 2025
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Vespa Sprint 125 |
| Lengte | 1,87 m |
| Breedte | 0,75 m |
| Hoogte | 1,17 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 91 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 5.899 |
| Bruto BPM | € 634 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 8.1 kW (11 pk) |
| Continue vermogen | 8.1 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | MD13M |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2025 |
| Leeftijd | 1 jaar en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 125 kg |
| Massa rijklaar | 132 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,34 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type MD1E | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 03 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*168/2013*02062*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 134/2014*2023/2724A3 | |
Vergeet ook niet alle Piaggio Sprint voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 55-MX-RS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
55-MX-RS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 55-MD-RS | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 15-02-2014 | 20,2 jaar |
| 55-MF-RS | Husqvarna | FE 501 | € 11.136 | 04-04-2015 | 11,2 jaar |
| 55-MG-RS | Suzuki | GSF 600 | Onbekend | 04-06-2016 | 23,8 jaar |
| 55-MH-RS | BMW | R 1200 | Onbekend | 30-05-2017 | 20,9 jaar |
| 55-MJ-RS | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 27-06-2018 | 17,6 jaar |
| 55-MK-RS | Harley-Davidson | Forty-eight | € 11.946 | 10-05-2019 | 10 jaar |
| 55-ML-RS | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 33.900 | 24-04-2020 | 6,1 jaar |
| 55-MN-RS | BMW | R 1250 | € 27.709 | 26-02-2021 | 5,2 jaar |
| 55-MP-RS | Moto Guzzi | V 85 TT | € 13.292 | 14-10-2021 | 7 jaar |
| 55-MR-RS | Piaggio | Vespa GTS | € 6.799 | 02-07-2022 | 3,9 jaar |
| 55-MS-RS | Yamaha | MTN850 | € 10.300 | 29-04-2023 | 8,9 jaar |
| 55-MT-RS | Kawasaki | Versys 650 | € 9.049 | 21-02-2024 | 2,3 jaar |
| 55-MV-RS | BMW | R 1100 | Onbekend | 31-08-2024 | 26,8 jaar |
| 55-MX-RB | Moto Guzzi | Stelvio Duecento Tributo | € 20.299 | 13-05-2025 | 1 jaar |
| 55-MX-RD | Stark | K | € 16.370 | 20-05-2025 | 1 jaar |
| 55-MX-RF | Honda | CBR650RA | € 10.743 | 31-05-2025 | 4,7 jaar |
| 55-MX-RG | Piaggio | Skipper | Onbekend | 07-05-2025 | 26,9 jaar |
| 55-MX-RH | Yamaha | XP 500 | Onbekend | 12-05-2025 | 17,3 jaar |
| 55-MX-RJ | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 13-05-2025 | 1 jaar |
| 55-MX-RK | BMW | F 900 | € 9.533 | 17-05-2025 | 2,2 jaar |
| 55-MX-RL | Kawasaki | Versys 1100 | € 18.149 | 03-06-2025 | 1 jaar |
| 55-MX-RN | Harley-Davidson | Cvo Street Glide | Onbekend | 10-10-2025 | 16,7 jaar |
| 55-MX-RP | KTM | 1390 Super Duke R | € 22.670 | 26-05-2025 | 1 jaar |
| 55-MX-RR | Honda | CB 1000 | € 11.450 | 17-05-2025 | 1 jaar |
| 55-MX-RS | Piaggio | Sprint | € 5.899 | 24-05-2025 | 1 jaar |
| 55-MX-RV | BMW | R 1300 GS Adventure | € 32.685 | 17-05-2025 | 1 jaar |
| 55-MX-RX | Triumph | Trident 660 | € 9.295 | 20-05-2025 | 1 jaar |
| 55-MX-RZ | BMW | R 1250 | € 21.255 | 22-07-2025 | 6,2 jaar |
| 55-MZ-RS | Suzuki | GSX 800 | € 9.199 | 10-02-2026 | 0,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 5.569 en/of een afmeting van 187 x 75 cm en/of een gewicht van ± 125 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MTN125 | € 5.700 | 197 cm | 80 cm | 140 kg |
| Honda XR 650R | € 5.800 | - | - | 130 kg |
| Yamaha MT 125 | € 5.500 | 195 cm | 75 cm | 130 kg |
| Yamaha YZF R125 | € 5.700 | 195 cm | 70 cm | 140 kg |
| Honda CBF300NA | € 5.800 | 202 cm | 81 cm | 140 kg |
| Honda CBF125NA | € 5.300 | 202 cm | 82 cm | 120 kg |
| Yamaha WR 125 | € 5.300 | 216 cm | 84 cm | 130 kg |
| Kawasaki W 230 | € 5.700 | 213 cm | 80 cm | 140 kg |
| TM Racing 300 G | € 6.100 | - | - | 110 kg |
| Yamaha MTM125 | € 5.500 | 201 cm | 81 cm | 130 kg |
| Aprilia RS4 125 | € 5.000 | 199 cm | 76 cm | 140 kg |
| Suzuki GSX-S 125 | € 5.500 | 200 cm | 70 cm | 130 kg |
| Aprilia RS 125 | € 6.100 | 196 cm | 76 cm | 140 kg |
| Honda SH125AD | € 5.100 | 209 cm | 73 cm | 130 kg |
| Aprilia Tuono | € 5.400 | 196 cm | 84 cm | 140 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.