MS-JL-13
Er rijden momenteel 89 Piaggio M19's rond in Nederland. Deze M19 komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 9 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 december 2018, dus sinds 7 jaren, 5 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Piaggio M19 rijden er in dezelfde variant (6) nog 5 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2004 en juni 2005. De nieuwwaarde van deze Piaggio M19 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 oktober 2007. Het voertuig was toen 3 jaren, 1 maand en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Piaggio M19 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio M19 | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | M19 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 274 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 8 kW (10.9 pk) |
| Continue vermogen | 8 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M196M |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 124cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 augustus 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 9 maanden en 19 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 december 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 5 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 oktober 2007. Het voertuig was toen 3 jaren, 1 maand en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 109 kg |
| Massa rijklaar | 116 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 184 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 300 kg |
| Technische max massa voertuig | 300 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,28 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type M19 | |
| Variant 6 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*00002*07 | |
| Plaats chassisnummer op frameplaat onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2012 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Piaggio M19 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MS-JL-13 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MS-JL-13
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MS-JF-13 | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 04-10-2007 | 18,7 jaar |
| MS-JG-13 | Yamaha | VP14 | Onbekend | 10-10-2007 | 18,6 jaar |
| MS-JH-13 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 06-06-2008 | 22,1 jaar |
| MS-JJ-13 | Suzuki | Marauder | Onbekend | 06-10-2007 | 27,4 jaar |
| MS-JL-11 | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 11-01-2008 | 18,4 jaar |
| MS-JL-12 | Kymco | Agility 125 | Onbekend | 05-10-2007 | 18,7 jaar |
| MS-JL-13 | Piaggio | M19 | Onbekend | 03-10-2007 | 21,8 jaar |
| MS-JL-14 | Moto Guzzi | V 50 | Onbekend | 03-10-2007 | 41,9 jaar |
| MS-JL-15 | Yamaha | XTZ 660 | Onbekend | 04-04-2008 | 33,9 jaar |
| MS-JL-16 | BMW | R 1150 | Onbekend | 29-02-2008 | 25,7 jaar |
| MS-JL-19 | BMW | R 12 | Onbekend | 18-06-2008 | 21,2 jaar |
| MS-JN-13 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 09-05-2008 | 25,9 jaar |
| MS-JP-13 | BMW | R 1200 | Onbekend | 11-10-2007 | 18,6 jaar |
| MS-JR-13 | BMW | R 1200 | Onbekend | 11-10-2007 | 18,6 jaar |
| MS-JT-13 | Suzuki | DL650A | Onbekend | 01-11-2007 | 18,6 jaar |
| MS-JV-13 | Yamaha | BT 1100 | Onbekend | 19-10-2007 | 18,6 jaar |
| MS-JX-13 | Harley-Davidson | Fxdc Dyna Super Glide Custom | Onbekend | 20-10-2007 | 18,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 109 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| KTM 450 EXC | 227 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM 350 EXC | 223 cm | 82 cm | 110 kg |
| KTM 300 EXC | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Vespa P 200 E | - | - | 110 kg |
| KTM 250 EXC | 225 cm | 82 cm | 110 kg |
| Gilera Runner | 187 cm | 75 cm | 120 kg |
| KTM 525 EXC | - | - | 120 kg |
| KTM 500 EXC | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda CR250 Enduro | - | - | 110 kg |
| KTM 530 EXC | 224 cm | 79 cm | 110 kg |
| Zündapp KS 80 | - | - | 100 kg |
| Vespa 150 Sprint | - | 67 cm | 100 kg |
| Husqvarna FE 350 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Husqvarna FE 450 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Husqvarna TE 300 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Yamaha WR 450 | - | - | 120 kg |
| Honda XR 250 | - | - | 110 kg |
| Honda Z125MA | 171 cm | 76 cm | 100 kg |
| Honda MSX125 | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Lambretta Li | - | - | 120 kg |
| Honda CBF125M | 202 cm | 75 cm | 120 kg |
| KTM 520 EXC | - | - | 120 kg |
| Yamaha YBR 125 | - | - | 110 kg |
| Zündapp KS 125 Sport | - | - | 110 kg |
| Honda C125A | 192 cm | 72 cm | 100 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.