MJ-HF-83
Er rijden momenteel 91 MZ TS 250-1's rond in Nederland. Deze TS 250-1 komt uit het jaar 1979 en is nu 46 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 april 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze MZ TS 250/1 rijden er nog 91 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1974 en september 1983. De nieuwwaarde van deze MZ TS 250/1 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 juni 2003. Het voertuig was toen 23 jaren, 11 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle MZ TS 250-1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MZ TS 250/1 | 1979
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MZ |
| Handelsbenaming | TS 250/1 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 113 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 14 kW (19 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 243cc (0,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1979 |
| Leeftijd | 46 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 46 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 juni 2003. Het voertuig was toen 23 jaren, 11 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 130 kg |
| Massa rijklaar | 137 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,32 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen steun by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle MZ TS 250-1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MJ-HF-83 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MJ-HF-83
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MJ-HD-83 | BMW | R 1150 | Onbekend | 30-06-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HF-80 | Honda | SC47E | Onbekend | 02-07-2003 | 24,6 jaar |
| MJ-HF-81 | Honda | RC 46 | Onbekend | 27-06-2003 | 26,2 jaar |
| MJ-HF-82 | Honda | CBR600 F | Onbekend | 27-06-2003 | 25,9 jaar |
| MJ-HF-83 | MZ | TS 250-1 | Onbekend | 27-06-2003 | 46,9 jaar |
| MJ-HF-84 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 04-07-2003 | 34,1 jaar |
| MJ-HF-85 | Ducati | 900 SS | Onbekend | 27-06-2003 | 31,9 jaar |
| MJ-HF-86 | BMW | K 1200 | Onbekend | 08-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HF-87 | BMW | R 1150 | Onbekend | 04-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HF-89 | BMW | R 1100 | Onbekend | 15-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HG-83 | Ducati | 750S | Onbekend | 09-07-2003 | 52,8 jaar |
| MJ-HH-83 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 05-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HJ-83 | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 19-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HL-83 | Yamaha | 4VC | Onbekend | 01-04-2004 | 26,8 jaar |
| MJ-HR-83 | Honda | PC34 | Onbekend | 19-07-2003 | 28,2 jaar |
| MJ-HS-83 | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 16-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HV-83 | Suzuki | LS 650 | Onbekend | 09-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HX-83 | BMW | R 1150 | Onbekend | 18-07-2003 | 22,9 jaar |
| MJ-HZ-83 | Honda | SC 36 | Onbekend | 11-08-2003 | 27,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 130 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Yamaha XT 500 | 216 cm | 88 cm | 140 kg |
| Honda XL 500 | - | - | 140 kg |
| Honda XR 600 | - | - | 130 kg |
| Honda CB550K3 | - | - | 140 kg |
| Honda XL 600R | - | - | 140 kg |
| Honda XL 250 | 217 cm | 207 cm | 130 kg |
| Aprilia SR Gt 200 | 192 cm | 77 cm | 140 kg |
| Honda SH150AD | 209 cm | 74 cm | 130 kg |
| Honda KF05 | - | - | 120 kg |
| KTM 525 EXC | - | - | 120 kg |
| Suzuki GN 250 | - | - | 140 kg |
| Honda WW125EX2 | 193 cm | 74 cm | 120 kg |
| KTM 390 Duke | 203 cm | 84 cm | 140 kg |
| Yamaha CJ | - | - | 120 kg |
| Honda WW150EX2 | - | - | 130 kg |
| Suzuki DR-Z 400 | 220 cm | 89 cm | 140 kg |
| Aprilia RS 125 | 196 cm | 76 cm | 140 kg |
| KTM 520 EXC | - | - | 120 kg |
| Honda NX 250 | - | - | 130 kg |
| Suzuki UX 150 | - | - | 140 kg |
| KTM GS 600 LC4 | - | - | 140 kg |
| KTM 690 SMC | 222 cm | 83 cm | 140 kg |
| Suzuki DR 500 | - | - | 140 kg |
| Yamaha XV 250 | - | - | 140 kg |
| Yamaha WR 450 | 232 cm | 83 cm | 130 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.