MP-12-PN
Er rijden momenteel 14 MZ 500 R's rond in Nederland. Deze 500 R komt uit het jaar 1992 en is nu 33 jaren, 8 maanden en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 juni 2011, dus sinds 14 jaren, 11 maanden en 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze MZ 500 R rijden er nog 14 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1992 en juli 1997. De nieuwwaarde van deze MZ 500 R is helaas onbekend.
Bekijk ook alle MZ 500 R voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MZ 500 R | 1992
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MZ |
| Handelsbenaming | 500 R |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 3 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 20 kW (27 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 494cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 september 1992 |
| Leeftijd | 33 jaren, 8 maanden en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 33 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 juni 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 11 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 238 kg |
| Massa rijklaar | 245 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,35 m | |
| Europese voertuigcategorie L4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 1992 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle MZ 500 R voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MP-12-PN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MP-12-PN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MP-11-PN | Vespa | P 200 E | Onbekend | 12-08-1992 | 33,8 jaar |
| MP-12-PB | Suzuki | LS 650 | Onbekend | 18-04-1996 | 39,9 jaar |
| MP-12-PD | Yamaha | XV 535 | Onbekend | 21-04-1993 | 38,9 jaar |
| MP-12-PG | Yamaha | XV 250 | Onbekend | 22-09-1992 | 36,9 jaar |
| MP-12-PH | Yamaha | XJ 700 | Onbekend | 05-08-1992 | 39,9 jaar |
| MP-12-PK | Kawasaki | GPZ 500 S | Onbekend | 12-06-1993 | 33 jaar |
| MP-12-PL | Honda | VT 700 C | Onbekend | 30-12-1992 | 38,9 jaar |
| MP-12-PN | MZ | 500 R | Onbekend | 07-09-1992 | 33,7 jaar |
| MP-12-PP | Harley-Davidson | Flh Electra Glide | Onbekend | 06-08-1992 | 48,9 jaar |
| MP-12-PS | Honda | VT 750 | Onbekend | 10-08-1992 | 39,9 jaar |
| MP-12-PX | Harley-Davidson | Flhtc Electra Glide Cl. | Onbekend | 21-12-1992 | 35,9 jaar |
| MP-12-PY | Honda | VF 500 C | Onbekend | 15-08-1992 | 41,9 jaar |
| MP-17-PN | Suzuki | GSX 600 | Onbekend | 22-02-1993 | 37,9 jaar |
| MP-19-PN | BMW | R-g/s | Onbekend | 05-08-1992 | 40,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 238 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 226 cm | 100 cm | 260 kg |
| BMW R 1250 | 227 cm | 98 cm | 260 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 240 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 250 kg |
| Yamaha XJ 900 | - | - | 260 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW K 100 | 225 cm | 91 cm | 260 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 260 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| BMW R 100 | - | - | 260 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 98 cm | 240 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda VT1100C | - | - | 220 kg |
| Kawasaki Vulcan S | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| BMW K 75 | - | - | 240 kg |
| BMW K 1100 | - | - | 260 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 89 cm | 220 kg |
| Suzuki GSF 650 | 211 cm | 77 cm | 240 kg |
| BMW R 1300 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| Yamaha TDM 850 | - | - | 230 kg |
| Suzuki VL 800 | - | - | 260 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.