35-MF-RR
Er rijden momenteel 26 MV Agusta Stradale 800's rond in Nederland. Deze Stradale 800 komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 augustus 2019, dus sinds 6 jaren, 9 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze MV Agusta Stradale 800 rijden er in dezelfde variant (20) nog 23 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2015 en december 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 14.989 en € 15.590, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 15.552 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Stradale 800 bedraagt € 15.590 incl. BTW en BPM, daardoor is deze MV Agusta Stradale 800 € 38 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle MV Agusta Stradale 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MV Agusta Stradale 800 | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MV Agusta |
| Handelsbenaming | Stradale 800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 214 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 15.590 |
| Bruto BPM | € 1.973 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | B31 |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 798cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 augustus 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 9 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 205 kg |
| Massa rijklaar | 213 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 170 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 383 kg |
| Technische max massa voertuig | 383 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,46 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type S3 | |
| Variant 20 | |
| Uitvoering BA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0603*03 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 96 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 96 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle MV Agusta Stradale 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 35-MF-RR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
35-MF-RR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 35-MB-RR | BMW | R 1150 | Onbekend | 01-05-2013 | 22,7 jaar |
| 35-MD-RR | Suzuki | GSX 650 | € 7.999 | 09-12-2013 | 12,5 jaar |
| 35-MF-RB | Triumph | Street Triple R | € 10.590 | 28-03-2015 | 11,2 jaar |
| 35-MF-RD | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | Onbekend | 23-03-2015 | 15,1 jaar |
| 35-MF-RH | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 25-03-2015 | 22,8 jaar |
| 35-MF-RJ | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.134 | 31-03-2015 | 11,2 jaar |
| 35-MF-RK | Honda | NC750SD | € 7.790 | 31-03-2015 | 11,2 jaar |
| 35-MF-RL | Ducati | 1199 Panigale | € 28.790 | 03-04-2015 | 11,2 jaar |
| 35-MF-RN | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 10-04-2015 | 20,7 jaar |
| 35-MF-RP | BMW | C Evolution | € 15.676 | 02-04-2015 | 11,2 jaar |
| 35-MF-RR | MV Agusta | Stradale 800 | € 15.590 | 02-04-2015 | 11,2 jaar |
| 35-MF-RS | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.057 | 03-04-2015 | 11,2 jaar |
| 35-MF-RT | Triumph | America | Onbekend | 24-04-2015 | 17,9 jaar |
| 35-MF-RV | Yamaha | XJ 6 | € 8.798 | 10-04-2015 | 11,1 jaar |
| 35-MF-RX | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.122 | 11-04-2015 | 11,1 jaar |
| 35-MF-RZ | Aprilia | Rsv 1000 | Onbekend | 08-04-2015 | 25,2 jaar |
| 35-MG-RR | KTM | 1290 Superduke GT | € 20.450 | 20-05-2016 | 10 jaar |
| 35-MH-RR | Harley-Davidson | 1200 Custom | Onbekend | 30-05-2017 | 13,2 jaar |
| 35-MJ-RR | Suzuki | GSX-S 750 | € 8.899 | 05-06-2018 | 8 jaar |
| 35-MK-RR | Triumph | Thruxton | € 15.600 | 10-05-2019 | 7,1 jaar |
| 35-ML-RR | Yamaha | YP400RA | € 7.499 | 11-04-2020 | 6,1 jaar |
| 35-MN-RR | Yamaha | MTN690 | € 7.798 | 19-02-2021 | 5,3 jaar |
| 35-MP-RR | BMW | R 1250 | € 19.348 | 25-06-2022 | 7 jaar |
| 35-MR-RR | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 21-07-2022 | 7,9 jaar |
| 35-MS-RR | Triumph | Tiger 900 Rally PRO | € 189.953 | 25-04-2023 | 3,1 jaar |
| 35-MT-RR | Harley-Davidson | Street BOB | € 16.400 | 25-04-2024 | 12,1 jaar |
| 35-MV-RR | Segway | € 4.799 | 29-08-2024 | 1,8 jaar | |
| 35-MZ-RR | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.499 | 04-02-2026 | 0,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 15.552 en/of een gewicht van ± 205 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 15.800 | 221 cm | 92 cm | 210 kg |
| Honda CBR1000RR | € 16.400 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 16.000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Yamaha MTT890 | € 15.000 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| BMW F 900 | € 15.600 | 216 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.800 | 214 cm | 84 cm | 220 kg |
| Yamaha MTN1000 | € 15.700 | 210 cm | 81 cm | 210 kg |
| Yamaha XP 560 | € 15.500 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger | € 14.900 | 211 cm | 84 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | € 15.000 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| KTM 890 Adventure | € 16.200 | 225 cm | 89 cm | 210 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 14.300 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| KTM 1190 Adventure | € 16.700 | 226 cm | 89 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.400 | 210 cm | 80 cm | 200 kg |
| BMW R NineT | € 16.300 | 218 cm | 88 cm | 210 kg |
| BMW F 850 | € 16.200 | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| KTM 790 Adventure | € 15.200 | 225 cm | 89 cm | 200 kg |
| BMW F 750 | € 14.100 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.800 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Aprilia RP | € 14.200 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | € 16.400 | 207 cm | 82 cm | 200 kg |
| Ducati Streetfighter | € 14.300 | 215 cm | 78 cm | 190 kg |
| Honda CB1000RA | € 15.900 | 212 cm | 79 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | € 14.100 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.