64-MG-JK
Er rijden momenteel 43 MV Agusta Rivale 800's rond in Nederland. Deze Rivale 800 komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 juni 2018, dus sinds 7 jaren, 10 maanden en 29 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze MV Agusta Rivale 800 rijden er in dezelfde variant (10) nog 39 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2013 en maart 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.589 en € 19.446, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.449 uitkomt. De nieuwwaarde van deze MV Agusta Rivale 800 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 februari 2016. Het voertuig was toen 1 jaar, 8 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle MV Agusta Rivale 800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MV Agusta Rivale 800 | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MV Agusta |
| Handelsbenaming | Rivale 800 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 245 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.876 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | B31 |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 798cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 mei 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 juni 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 10 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 februari 2016. Het voertuig was toen 1 jaar, 8 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 184 kg |
| Massa rijklaar | 192 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 170 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 362 kg |
| Technische max massa voertuig | 362 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type S3 | |
| Variant 10 | |
| Uitvoering BA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0603*01 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2018 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 100 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 100 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle MV Agusta Rivale 800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 64-MG-JK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
64-MG-JK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 64-MB-JK | Suzuki | VL 1500 | Onbekend | 20-03-2012 | 19,2 jaar |
| 64-MD-JK | Kawasaki | VN900 Classic | € 6.914 | 08-06-2013 | 13 jaar |
| 64-MF-JK | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 24-09-2014 | 16,1 jaar |
| 64-MG-JD | Moto S.p.a. | WR450F | € 10.899 | 28-01-2016 | 10,3 jaar |
| 64-MG-JF | Harley-Davidson | Iron 883 | € 11.280 | 30-01-2016 | 10,3 jaar |
| 64-MG-JG | Moto Guzzi | Stelvio 1200 | Onbekend | 01-02-2016 | 13,8 jaar |
| 64-MG-JH | Yamaha | MT 03 | € 7.999 | 06-02-2016 | 10,3 jaar |
| 64-MG-JK | MV Agusta | Rivale 800 | Onbekend | 04-02-2016 | 12 jaar |
| 64-MG-JL | Harley-Davidson | Flstc Heritage Classic | Onbekend | 01-09-2017 | 30,3 jaar |
| 64-MG-JP | BMW | R 1200 | € 24.756 | 19-02-2016 | 10,3 jaar |
| 64-MG-JR | Yamaha | VMX 17 | € 22.998 | 26-02-2016 | 10,3 jaar |
| 64-MG-JS | Yamaha | YP250R | Onbekend | 15-02-2016 | 18,1 jaar |
| 64-MG-JV | BMW | R 1100 | Onbekend | 18-02-2016 | 27,1 jaar |
| 64-MG-JX | BMW | R 1200 | € 23.244 | 01-04-2016 | 10,2 jaar |
| 64-MG-JZ | Yamaha | YP400RA | € 7.399 | 26-02-2016 | 10,3 jaar |
| 64-MH-JK | Kawasaki | Vulcan S | € 8.849 | 10-03-2017 | 9,2 jaar |
| 64-MJ-JK | Suzuki | DL 650 | € 9.499 | 10-03-2018 | 8,2 jaar |
| 64-MK-JK | Kawasaki | Ninja 650 | € 7.999 | 29-03-2019 | 7,2 jaar |
| 64-ML-JK | Piaggio | M45 | Onbekend | 25-01-2020 | 16,5 jaar |
| 64-MN-JK | Triumph | Tiger Explorer | € 20.498 | 08-10-2020 | 10,2 jaar |
| 64-MP-JK | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 10-07-2021 | 18,9 jaar |
| 64-MR-JK | Kawasaki | ZR-7S | Onbekend | 29-04-2022 | 24 jaar |
| 64-MS-JK | Harley-Davidson | Sport Glide | € 25.495 | 01-04-2023 | 3,2 jaar |
| 64-MV-JK | Kawasaki | Versys 650 | € 9.049 | 21-06-2024 | 1,9 jaar |
| 64-MX-JK | Harley-Davidson | Low Rider S | € 27.695 | 27-03-2025 | 1,2 jaar |
| 64-MZ-JK | Cfmoto | 800MT | € 11.999 | 27-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.449 en/of een gewicht van ± 184 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.500 | - | - | 190 kg |
| Honda CBR1000RR | € 15.500 | 203 cm | 72 cm | 190 kg |
| Ducati Monster | € 14.100 | 213 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 15.600 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Aprilia RR | € 13.700 | - | - | 200 kg |
| KTM 990 Supermoto | € 14.300 | 218 cm | 84 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.900 | 207 cm | 79 cm | 180 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.300 | 237 cm | 94 cm | 200 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.400 | 210 cm | 80 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 13.700 | 212 cm | 80 cm | 200 kg |
| Honda CBR600RR | € 13.200 | 201 cm | 69 cm | 170 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 14.800 | - | - | 180 kg |
| Ducati 848 | € 15.600 | - | - | 180 kg |
| BMW F 800 | € 13.100 | 217 cm | - | 200 kg |
| KTM 890 Duke | € 14.100 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Ducati Streetfighter | € 14.300 | 215 cm | 78 cm | 190 kg |
| Yamaha MTN890 | € 13.800 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Aprilia Tuareg | € 14.200 | 222 cm | 97 cm | 200 kg |
| Ducati Monster 1100 | € 13.500 | - | - | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 14.400 | 209 cm | 74 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 13.500 | 203 cm | 71 cm | 190 kg |
| BMW CE 04 | € 15.500 | 229 cm | 82 cm | 170 kg |
| Ducati Hypermotard 1100 | € 14.200 | - | - | 190 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 13.300 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Ducati Hypermotard | € 13.600 | - | - | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.