30-MV-PZ
Er rijden momenteel 36 MV Agusta F4 1000's rond in Nederland. Deze F4 1000 komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 augustus 2024, dus sinds 1 jaar, 9 maanden en 19 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze MV Agusta F4 1000 S rijden er nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2004 en maart 2012. De nieuwwaarde van deze MV Agusta F4 1000 S is helaas onbekend.
Dit racemonster van MV Agusta gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 301 km/uur. Daardoor behoort deze MV Agusta F4 1000 S tot de aller-aller snelste motoren van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 augustus 2024. Het voertuig was toen 19 jaren, 1 maand en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle MV Agusta F4 1000 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MV Agusta F4 1000 S | 2005
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | MV Agusta |
| Handelsbenaming | F4 1000 S |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 301 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 301 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 4.504 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 122 kW (166 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 augustus 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 9 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 augustus 2024. Het voertuig was toen 19 jaren, 1 maand en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 216 kg |
| Massa rijklaar | 223 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type F5 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle MV Agusta F4 1000 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 30-MV-PZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
30-MV-PZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 30-MD-PZ | KTM | 300 EXC | € 9.639 | 24-10-2013 | 12,6 jaar |
| 30-MF-PZ | Yamaha | FZ1 N | Onbekend | 19-03-2015 | 16,9 jaar |
| 30-MG-PZ | Husqvarna | Nuda 900 | Onbekend | 28-04-2016 | 14,1 jaar |
| 30-MH-PZ | Ducati | Hypermotard | Onbekend | 11-05-2017 | 11,2 jaar |
| 30-MJ-PZ | Yamaha | MT 07 | € 7.599 | 18-05-2018 | 8 jaar |
| 30-ML-PZ | Yamaha | MTN850 | € 10.299 | 31-03-2020 | 6,2 jaar |
| 30-MP-PZ | Kawasaki | Versys 650 | € 8.449 | 25-09-2021 | 4,7 jaar |
| 30-MR-PZ | BMW | R 1200 | € 16.388 | 24-06-2022 | 13,8 jaar |
| 30-MS-PZ | Yamaha | XP 500 | € 6.177 | 15-04-2023 | 12,7 jaar |
| 30-MT-PZ | Honda | NSS350A | € 7.600 | 09-03-2024 | 2,2 jaar |
| 30-MV-PB | BMW | F 800 | € 15.545 | 27-09-2024 | 1,7 jaar |
| 30-MV-PD | Honda | CMX500A | € 7.850 | 01-08-2024 | 1,8 jaar |
| 30-MV-PF | BMW | S 1000 | € 23.798 | 27-07-2024 | 4 jaar |
| 30-MV-PG | Suzuki | DL 650 | € 9.999 | 27-03-2025 | 1,2 jaar |
| 30-MV-PH | Kawasaki | Versys 650 | € 9.049 | 12-12-2024 | 1,5 jaar |
| 30-MV-PJ | Kawasaki | Versys 650 | € 8.899 | 06-08-2024 | 1,8 jaar |
| 30-MV-PK | Triumph | Triumph | Onbekend | 31-07-2024 | 26,9 jaar |
| 30-MV-PL | Yamaha | XJR 1300 | Onbekend | 17-08-2024 | 24,1 jaar |
| 30-MV-PN | Honda | CB650RA | € 10.896 | 01-10-2024 | 4,1 jaar |
| 30-MV-PP | BSA | Gold Star | € 9.387 | 03-08-2024 | 1,8 jaar |
| 30-MV-PR | Segway | € 4.799 | 23-08-2024 | 1,8 jaar | |
| 30-MV-PS | Kawasaki | Z 125 | € 5.399 | 09-08-2024 | 1,8 jaar |
| 30-MV-PT | Suzuki | SV 650 | € 7.898 | 12-07-2025 | 6,1 jaar |
| 30-MV-PV | Yamaha | MTT690 | € 7.797 | 14-03-2025 | 5,4 jaar |
| 30-MV-PX | Cfmoto | 800NK | € 9.999 | 17-08-2024 | 1,8 jaar |
| 30-MV-PZ | MV Agusta | F4 1000 | Onbekend | 09-08-2024 | 20,9 jaar |
| 30-MX-PZ | BMW | M 1000 | € 31.222 | 08-05-2025 | 1,1 jaar |
| 30-MZ-PZ | Zero Motorcycles | LS1 | € 5.400 | 20-01-2026 | 0,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 216 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 225 cm | 100 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 240 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 94 cm | 220 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 240 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 98 cm | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.