02-MG-JH
Er rijden momenteel 474 Kawasaki ER - 5's rond in Nederland. Deze ER - 5 komt uit het jaar 1997 en is nu 29 jaren en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 mei 2026, dus sinds 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Kawasaki ER-5 rijden er nog 273 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 1996 en augustus 2006. De nieuwwaarde van deze Kawasaki ER-5 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 juli 2017. Het voertuig was toen 20 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki ER - 5 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki ER-5 | 1997
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | ER-5 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 37 kW (50 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 mei 1997 |
| Leeftijd | 29 jaren en 14 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 juli 2017. Het voertuig was toen 20 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 269 kg |
| Massa rijklaar | 278 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2018 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Kawasaki ER - 5 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 02-MG-JH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
02-MG-JH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 02-MD-JH | BMW | R 1200 | € 19.921 | 05-06-2013 | 13 jaar |
| 02-MF-JH | BMW | R 1200 | € 24.017 | 18-09-2014 | 11,7 jaar |
| 02-MG-JB | Harley-Davidson | Flstfb | Onbekend | 22-01-2016 | 11,1 jaar |
| 02-MG-JD | Kawasaki | Z1000 ABS | € 10.476 | 02-06-2016 | 10 jaar |
| 02-MG-JG | Piaggio | € 5.895 | 14-04-2016 | 10,1 jaar | |
| 02-MG-JH | Kawasaki | ER - 5 | Onbekend | 20-07-2017 | 29,1 jaar |
| 02-MG-JJ | Kawasaki | Ninja 300 | € 4.492 | 27-02-2016 | 10,3 jaar |
| 02-MG-JK | BMW | R 1200 | Onbekend | 04-04-2016 | 19,1 jaar |
| 02-MG-JL | BMW | R 1200 | € 22.795 | 19-02-2016 | 10,3 jaar |
| 02-MG-JN | Harley-Davidson | Electra Glide | Onbekend | 08-02-2016 | 22,9 jaar |
| 02-MG-JP | Honda | NC700XA | Onbekend | 12-02-2016 | 14,3 jaar |
| 02-MG-JR | Kymco | Agility 125 | Onbekend | 31-05-2016 | 13,8 jaar |
| 02-MG-JS | Harley-Davidson | Flstfb | Onbekend | 09-03-2016 | 15,9 jaar |
| 02-MG-JT | Harley-Davidson | Softail Slim S | € 24.550 | 20-02-2016 | 10,3 jaar |
| 02-MG-JV | Honda | CB600F | Onbekend | 05-03-2016 | 18,4 jaar |
| 02-MG-JX | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 27-02-2016 | 18,1 jaar |
| 02-MJ-JH | BMW | R 1200 | € 23.138 | 03-03-2018 | 8,2 jaar |
| 02-MK-JH | Harley-Davidson | Street BOB | € 17.500 | 23-08-2019 | 6,8 jaar |
| 02-ML-JH | BMW | R 1150 | Onbekend | 14-12-2019 | 25,2 jaar |
| 02-MN-JH | Kawasaki | Z1000 ABS | € 13.297 | 01-04-2021 | 9,8 jaar |
| 02-MP-JH | KTM | 890 Duke | € 12.400 | 09-07-2021 | 4,9 jaar |
| 02-MR-JH | Yamaha | MTN690 | € 7.899 | 30-04-2022 | 4,1 jaar |
| 02-MS-JH | Honda | CMX500A | € 7.258 | 22-02-2023 | 3,3 jaar |
| 02-MT-JH | KTM | 350 EXC | € 14.589 | 05-10-2023 | 2,7 jaar |
| 02-MV-JH | KTM | 390 Adventure | € 8.243 | 06-06-2024 | 2 jaar |
| 02-MZ-JH | Cfmoto | 450SR | € 6.799 | 26-09-2025 | 0,7 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.