02-MG-JS
Er rijden momenteel 101 Harley-Davidson Flstfb's rond in Nederland. Deze Flstfb komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 september 2024, dus sinds 1 jaar, 8 maanden en 18 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb rijden er nog 101 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2009 en januari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.862 en € 42.323, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.680 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstfb is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 maart 2016. Het voertuig was toen 5 jaren, 8 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.084 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1584cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 september 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 8 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 maart 2016. Het voertuig was toen 5 jaren, 8 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 206 kg |
| Massa rijklaar | 313 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,67 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 02-MG-JS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
02-MG-JS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 02-MB-JS | BMW | R 1200 | € 16.991 | 02-05-2012 | 16,3 jaar |
| 02-MD-JS | Moto Guzzi | € 21.990 | 13-06-2013 | 13 jaar | |
| 02-MF-JS | Husqvarna | FE 450 | € 11.025 | 16-10-2014 | 11,6 jaar |
| 02-MG-JB | Harley-Davidson | Flstfb | Onbekend | 22-01-2016 | 11,1 jaar |
| 02-MG-JD | Kawasaki | Z1000 ABS | € 10.476 | 02-06-2016 | 10 jaar |
| 02-MG-JG | Piaggio | € 5.895 | 14-04-2016 | 10,1 jaar | |
| 02-MG-JH | Kawasaki | ER - 5 | Onbekend | 20-07-2017 | 29,1 jaar |
| 02-MG-JJ | Kawasaki | Ninja 300 | € 4.492 | 27-02-2016 | 10,3 jaar |
| 02-MG-JK | BMW | R 1200 | Onbekend | 04-04-2016 | 19,1 jaar |
| 02-MG-JL | BMW | R 1200 | € 22.795 | 19-02-2016 | 10,3 jaar |
| 02-MG-JN | Harley-Davidson | Electra Glide | Onbekend | 08-02-2016 | 22,9 jaar |
| 02-MG-JP | Honda | NC700XA | Onbekend | 12-02-2016 | 14,3 jaar |
| 02-MG-JR | Kymco | Agility 125 | Onbekend | 31-05-2016 | 13,8 jaar |
| 02-MG-JS | Harley-Davidson | Flstfb | Onbekend | 09-03-2016 | 15,9 jaar |
| 02-MG-JT | Harley-Davidson | Softail Slim S | € 24.550 | 20-02-2016 | 10,3 jaar |
| 02-MG-JV | Honda | CB600F | Onbekend | 05-03-2016 | 18,4 jaar |
| 02-MG-JX | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 27-02-2016 | 18,1 jaar |
| 02-MH-JS | Ducati | Multistrada 1200 | € 19.990 | 14-04-2017 | 9,1 jaar |
| 02-MJ-JS | KTM | 390 Duke | € 6.050 | 15-03-2018 | 8,2 jaar |
| 02-MK-JS | Harley-Davidson | Breakout | € 25.990 | 27-02-2019 | 7,3 jaar |
| 02-ML-JS | BMW | R 1250 | € 27.449 | 08-01-2020 | 6,4 jaar |
| 02-MN-JS | Suzuki | GSX-S 750 | € 9.099 | 14-10-2020 | 5,6 jaar |
| 02-MR-JS | Suzuki | GSX-S 1000 | € 16.099 | 10-05-2022 | 4,1 jaar |
| 02-MS-JS | Honda | CRF1000D | € 17.225 | 02-03-2023 | 6,5 jaar |
| 02-MT-JS | Kawasaki | Versys 1000 | € 18.099 | 04-10-2023 | 2,7 jaar |
| 02-MV-JS | Yamaha | MT 09 | € 10.298 | 22-06-2024 | 6 jaar |
| 02-MX-JS | BMW | F 800 | € 12.297 | 05-04-2025 | 9,6 jaar |
| 02-MZ-JS | BMW | F 900 | € 11.433 | 06-10-2025 | 0,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.680 en/of een gewicht van ± 206 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW S 1000 | € 24.800 | 217 cm | 85 cm | 220 kg |
| Ducati Streetfighter | € 25.000 | 213 cm | 83 cm | 200 kg |
| Ducati Multistrada 1200 | € 23.900 | 220 cm | 99 cm | 220 kg |
| KTM 1390 Super Duke R | € 25.000 | 212 cm | 84 cm | 210 kg |
| Ducati 1098S | € 24.200 | 210 cm | 73 cm | 190 kg |
| Yamaha YZF 1000 | € 22.500 | 206 cm | 69 cm | 190 kg |
| Ducati Panigale V2 | € 22.300 | 209 cm | 76 cm | 200 kg |
| Ducati Diavel | € 22.900 | 224 cm | 86 cm | 220 kg |
| Ducati 1198S | € 26.500 | - | - | 190 kg |
| BMW R NineT | € 22.800 | 211 cm | 87 cm | 210 kg |
| BMW HP 4 | € 25.900 | 219 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda CBR1000RA | € 22.400 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| BMW R 12 | € 24.300 | 213 cm | 87 cm | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 23.000 | 209 cm | 75 cm | 200 kg |
| BMW R 12 G/S | € 22.500 | 226 cm | 94 cm | 220 kg |
| Ducati Panigale V4 | € 26.700 | 209 cm | 75 cm | 190 kg |
| BMW R 1200 | € 25.300 | 214 cm | 75 cm | 190 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RR | € 22.600 | 209 cm | 76 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja H2 | € 24.000 | 209 cm | 77 cm | 230 kg |
| M.v. Agusta F4 | € 26.500 | 203 cm | 68 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RS | € 22.500 | 209 cm | 81 cm | 190 kg |
| Ducati DesertX | € 24.600 | 239 cm | 96 cm | 220 kg |
| KTM 890 Adventure | € 24.800 | 226 cm | 89 cm | 210 kg |
| Aprilia Tuono | € 22.700 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10RR | € 22.500 | 209 cm | 74 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.