02-MG-JB
Er rijden momenteel 101 Harley-Davidson Flstfb's rond in Nederland. Deze Flstfb komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 januari 2016, dus sinds 10 jaren, 4 maanden en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb rijden er nog 101 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2009 en januari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.862 en € 42.323, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.680 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstfb is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 januari 2016. Het voertuig was toen 9 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 4.173 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1688cc (1,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 januari 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 4 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 januari 2016. Het voertuig was toen 9 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 330 kg |
| Massa rijklaar | 337 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 02-MG-JB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
02-MG-JB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 02-MB-JB | Gilera | M26 | Onbekend | 28-02-2012 | 24,2 jaar |
| 02-MD-JB | Harley-Davidson | Vrscf V-rod Muscle | € 22.670 | 01-06-2013 | 13 jaar |
| 02-MF-JB | KTM | 450 EXC | € 10.675 | 11-09-2014 | 11,7 jaar |
| 02-MG-JB | Harley-Davidson | Flstfb | Onbekend | 22-01-2016 | 11,1 jaar |
| 02-MG-JD | Kawasaki | Z1000 ABS | € 10.476 | 02-06-2016 | 10 jaar |
| 02-MG-JG | Piaggio | € 5.895 | 14-04-2016 | 10,1 jaar | |
| 02-MG-JH | Kawasaki | ER - 5 | Onbekend | 20-07-2017 | 29,1 jaar |
| 02-MG-JJ | Kawasaki | Ninja 300 | € 4.492 | 27-02-2016 | 10,3 jaar |
| 02-MG-JK | BMW | R 1200 | Onbekend | 04-04-2016 | 19,1 jaar |
| 02-MG-JL | BMW | R 1200 | € 22.795 | 19-02-2016 | 10,3 jaar |
| 02-MG-JN | Harley-Davidson | Electra Glide | Onbekend | 08-02-2016 | 22,9 jaar |
| 02-MG-JP | Honda | NC700XA | Onbekend | 12-02-2016 | 14,3 jaar |
| 02-MG-JR | Kymco | Agility 125 | Onbekend | 31-05-2016 | 13,8 jaar |
| 02-MG-JS | Harley-Davidson | Flstfb | Onbekend | 09-03-2016 | 15,9 jaar |
| 02-MG-JT | Harley-Davidson | Softail Slim S | € 24.550 | 20-02-2016 | 10,3 jaar |
| 02-MG-JV | Honda | CB600F | Onbekend | 05-03-2016 | 18,4 jaar |
| 02-MG-JX | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 27-02-2016 | 18,1 jaar |
| 02-MH-JB | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 28-02-2017 | 28,3 jaar |
| 02-MJ-JB | Harley-Davidson | Fxdf | Onbekend | 10-03-2018 | 16,3 jaar |
| 02-MK-JB | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 23-03-2019 | 19,5 jaar |
| 02-ML-JB | Kawasaki | Z800 ABS | € 10.296 | 20-06-2020 | 13,3 jaar |
| 02-MN-JB | KTM | Ktm 250 R Freeride | € 7.298 | 28-09-2020 | 12,8 jaar |
| 02-MP-JB | Yamaha | MT 07 | € 9.399 | 03-07-2021 | 9,1 jaar |
| 02-MR-JB | Suzuki | DL 650 | € 9.599 | 22-04-2022 | 4,1 jaar |
| 02-MS-JB | Honda | MSX125 | € 3.498 | 09-02-2023 | 9,9 jaar |
| 02-MT-JB | Benelli | TRK 702 | € 8.109 | 18-12-2024 | 1,4 jaar |
| 02-MV-JB | Harley-Davidson | XG750A | € 9.505 | 04-06-2024 | 7,7 jaar |
| 02-MX-JB | Honda | GL1800B | € 33.989 | 05-04-2025 | 11,9 jaar |
| 02-MZ-JB | Piaggio | Beverly 400 | € 7.099 | 20-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.680 en/of een gewicht van ± 330 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.300 | 234 cm | 98 cm | 350 kg |
| Yamaha V Max | € 24.800 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.700 | 263 cm | 101 cm | 350 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
| Indian Chief | € 26.400 | - | - | 350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.