75-MV-JN
Er rijden momenteel 640 Kawasaki EN 500's rond in Nederland. Deze EN 500 komt uit het jaar 1992 en is nu 34 jaren, 1 maand en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 juni 2024, dus sinds 1 jaar, 11 maanden en 7 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki EN 500 A rijden er nog 633 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1989 en juli 2003. De nieuwwaarde van deze Kawasaki EN 500 A is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 juni 2024. Het voertuig was toen 32 jaren, 2 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki EN 500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki EN 500 A | 1992
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | EN 500 A |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 37 kW (50 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 499cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 april 1992 |
| Leeftijd | 34 jaren, 1 maand en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 34 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 juni 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 11 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 juni 2024. Het voertuig was toen 32 jaren, 2 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 193 kg |
| Massa rijklaar | 200 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,51 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type EN 500 A | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki EN 500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 75-MV-JN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
75-MV-JN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 75-MB-JN | Harley-Davidson | Flhrc Road King Classic | € 26.625 | 21-03-2012 | 14,2 jaar |
| 75-MD-JN | Harley-Davidson | 1200 Custom | € 13.430 | 13-06-2013 | 13 jaar |
| 75-MF-JN | Honda | NC750XA | € 7.999 | 30-09-2014 | 11,7 jaar |
| 75-MG-JN | Harley-Davidson | Softail Slim S | € 24.550 | 16-02-2016 | 10,3 jaar |
| 75-MH-JN | KTM | 1190 Adventure | € 17.955 | 15-03-2017 | 9,2 jaar |
| 75-MJ-JN | Kawasaki | Z900RS | € 12.599 | 09-03-2018 | 8,2 jaar |
| 75-MK-JN | Yamaha | YP400RA | € 7.899 | 01-03-2019 | 7,2 jaar |
| 75-ML-JN | Harley-Davidson | Forty-eight | € 14.750 | 04-01-2020 | 6,4 jaar |
| 75-MN-JN | Honda | CBR1000RA | € 22.497 | 22-04-2021 | 9,2 jaar |
| 75-MP-JN | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.399 | 25-08-2021 | 4,8 jaar |
| 75-MR-JN | Ducati | Streetfighter | € 18.584 | 24-05-2022 | 4 jaar |
| 75-MS-JN | Triumph | Trident | € 9.245 | 23-02-2023 | 3,3 jaar |
| 75-MT-JN | Suzuki | DL 1050 | € 15.900 | 28-09-2023 | 2,7 jaar |
| 75-MV-JB | BMW | R 18 | € 29.950 | 12-06-2024 | 4,8 jaar |
| 75-MV-JD | BMW | F 900 | € 12.630 | 07-06-2024 | 2 jaar |
| 75-MV-JF | Yamaha | YZF 690 | € 10.699 | 14-06-2024 | 2 jaar |
| 75-MV-JG | Benelli | TRK 702 | € 7.678 | 14-06-2024 | 2 jaar |
| 75-MV-JH | Yamaha | MTN1000 | € 15.598 | 12-09-2024 | 8,5 jaar |
| 75-MV-JJ | Yamaha | MTM690 | € 9.599 | 19-06-2024 | 1,9 jaar |
| 75-MV-JK | Triumph | Daytona 660 | € 10.695 | 15-06-2024 | 2 jaar |
| 75-MV-JL | KTM | 1290 Super Adventure | € 23.331 | 13-06-2024 | 2 jaar |
| 75-MV-JN | Kawasaki | EN 500 | Onbekend | 21-06-2024 | 34,2 jaar |
| 75-MV-JP | BMW | CE 02 | € 7.534 | 15-06-2024 | 2 jaar |
| 75-MV-JR | Yamaha | XTZ 690 | € 12.499 | 21-06-2024 | 1,9 jaar |
| 75-MV-JS | Triumph | Tiger | Onbekend | 12-06-2024 | 20,1 jaar |
| 75-MV-JT | Yamaha | MTN850 | € 10.298 | 13-06-2024 | 7,1 jaar |
| 75-MV-JV | Yamaha | XP 560 | € 13.899 | 25-06-2024 | 1,9 jaar |
| 75-MV-JX | Triumph | Thruxton | € 20.795 | 22-06-2024 | 1,9 jaar |
| 75-MV-JZ | Kawasaki | Ninja 650 | € 8.399 | 22-06-2024 | 1,9 jaar |
| 75-MX-JN | Honda | CB750A | € 8.947 | 22-03-2025 | 2,9 jaar |
| 75-MZ-JN | Benelli | TRK 702 | € 8.281 | 02-10-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 193 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 94 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN690 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 200 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| BMW F 650 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 210 kg |
| Suzuki SV 650 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 200 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| BMW S 1000 | 218 cm | 114 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 210 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 200 kg |
| Honda CBR1000RR | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | 209 cm | 72 cm | 200 kg |
| Suzuki VS 700 | - | - | 200 kg |
| Honda Fireblade | - | - | 210 kg |
| Yamaha RJ07 | 210 cm | 76 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.