MF-RT-03
Er rijden momenteel 134 Kawasaki EL 250's rond in Nederland. Deze EL 250 komt uit het jaar 1997 en is nu 28 jaren, 10 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 mei 2025, dus sinds 1 jaar en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Kawasaki EL 250 B rijden er nog 134 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1988 en juli 1998. De nieuwwaarde van deze Kawasaki EL 250 B is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 september 2001. Het voertuig was toen 4 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Kawasaki EL 250 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki EL 250 B | 1997
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | EL 250 B |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 577 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 22 kW (30 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 248cc (0,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 juli 1997 |
| Leeftijd | 28 jaren, 10 maanden en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 september 2001. Het voertuig was toen 4 jaren, 2 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 162 kg |
| Massa rijklaar | 169 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki EL 250 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MF-RT-03 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MF-RT-03
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MF-RF-03 | Ducati | M3 | Onbekend | 17-08-2001 | 24,8 jaar |
| MF-RG-03 | Suzuki | GV72C | Onbekend | 12-11-2001 | 34,3 jaar |
| MF-RJ-03 | Suzuki | Minnesota Twin 1400 | Onbekend | 20-08-2001 | 30 jaar |
| MF-RL-03 | Suzuki | AM | Onbekend | 24-09-2001 | 28 jaar |
| MF-RN-03 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 16-08-2001 | 24,8 jaar |
| MF-RS-03 | BMW | R 1150 | Onbekend | 16-08-2001 | 24,8 jaar |
| MF-RT-02 | Triumph | Trident | Onbekend | 24-08-2001 | 33,8 jaar |
| MF-RT-03 | Kawasaki | EL 250 | Onbekend | 27-09-2001 | 28,9 jaar |
| MF-RT-07 | Honda | SC 35 | Onbekend | 20-07-2002 | 28,7 jaar |
| MF-RT-08 | Honda | RC36 | Onbekend | 29-08-2001 | 32,1 jaar |
| MF-RT-09 | Honda | SC 35 | Onbekend | 05-09-2001 | 29,7 jaar |
| MF-RV-03 | Honda | RC 44 | Onbekend | 29-08-2001 | 27,8 jaar |
| MF-RZ-03 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 23-08-2001 | 24,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 162 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Yamaha MTN690 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Piaggio Vespa GTS | 198 cm | 77 cm | 160 kg |
| Yamaha MT 07 | 212 cm | 75 cm | 180 kg |
| Piaggio M45 | 193 cm | 76 cm | 150 kg |
| Suzuki SV 650 | 214 cm | - | 180 kg |
| Yamaha XT 600 | - | - | 170 kg |
| Suzuki LS 650 | - | - | 170 kg |
| Yamaha YZF R6 | 204 cm | 71 cm | 180 kg |
| Triumph Street Triple R | 207 cm | 79 cm | 180 kg |
| Yamaha CZD 300 | 219 cm | 80 cm | 180 kg |
| Triumph Street Triple | 206 cm | 76 cm | 170 kg |
| Yamaha XT 660 | 222 cm | 85 cm | 180 kg |
| Heinkel 103 A-2 | - | - | 150 kg |
| Honda CB 350 | - | - | 170 kg |
| Ducati Monster 696 | - | - | 180 kg |
| KTM 390 Duke | 207 cm | 83 cm | 160 kg |
| BMW G 310 | 208 cm | 88 cm | 170 kg |
| Suzuki GS 450 | - | - | 180 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 170 kg |
| Honda CB400F | - | - | 160 kg |
| KTM 690 Duke | 219 cm | 84 cm | 150 kg |
| Triumph Street Triple RS | 207 cm | 79 cm | 180 kg |
| Yamaha RD 350 | 204 cm | 84 cm | 160 kg |
| Honda SH300A | 213 cm | 73 cm | 160 kg |
| Honda NX 650 | - | - | 170 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.