39-MB-LF
Er rijden momenteel 347 Kawasaki 1400 GTR ABSsen rond in Nederland. Deze 1400 GTR ABS komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 december 2014, dus sinds 11 jaren, 5 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Kawasaki 1400 GTR ABS rijden er in dezelfde variant (C) nog 251 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2009 en juni 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.257 en € 21.130, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 15.456 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 1400 GTR ABS bedraagt € 14.890 incl. BTW en BPM, deze Kawasaki 1400 GTR ABS is daardoor € 566 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Kawasaki 1400 GTR ABS voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kawasaki 1400 GTR ABS | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Kawasaki |
| Handelsbenaming | 1400 GTR ABS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 246 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 14.890 |
| Bruto BPM | € 2.679 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 114 kW (155 pk) |
| Continue vermogen | 114 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZXT40AE |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1352cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 23 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 december 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 5 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 279 kg |
| Massa rijklaar | 304 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 228 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 532 kg |
| Technische max massa voertuig | 532 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ZGT40C | |
| Variant C | |
| Uitvoering 1A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0442*03 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2018 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Kawasaki 1400 GTR ABS voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 39-MB-LF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
39-MB-LF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 39-MB-LB | Harley-Davidson | Fld Switchback | € 19.495 | 06-04-2012 | 14,2 jaar |
| 39-MB-LD | Honda | NC700XA | € 6.999 | 06-04-2012 | 14,2 jaar |
| 39-MB-LF | Kawasaki | 1400 GTR ABS | € 14.890 | 06-04-2012 | 14,2 jaar |
| 39-MB-LH | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 23.695 | 12-04-2012 | 14,1 jaar |
| 39-MB-LJ | Yamaha | FZ 1 | € 13.998 | 13-04-2012 | 14,1 jaar |
| 39-MB-LK | Zündapp | 517 | Onbekend | 10-04-2012 | 51,9 jaar |
| 39-MB-LL | Yamaha | TDM 900 | € 9.498 | 27-04-2012 | 14,1 jaar |
| 39-MB-LN | Harley-Davidson | FDL | Onbekend | 11-04-2012 | 28,9 jaar |
| 39-MB-LP | Kawasaki | Versys ABS | € 6.364 | 23-07-2012 | 13,9 jaar |
| 39-MB-LR | BMW | K 1600 | € 26.138 | 19-04-2012 | 14,1 jaar |
| 39-MB-LT | Yamaha | RN11 | Onbekend | 23-04-2012 | 21,2 jaar |
| 39-MB-LV | Harley-Davidson | Flhtcu | € 20.791 | 28-04-2012 | 16,3 jaar |
| 39-MB-LX | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 27-04-2012 | 18,2 jaar |
| 39-MB-LZ | Yamaha | R6 | Onbekend | 21-04-2012 | 17,6 jaar |
| 39-MD-LF | Suzuki | AN 650 | € 12.000 | 24-07-2013 | 12,9 jaar |
| 39-MF-LF | Honda | Honda | Onbekend | 11-04-2018 | 40,9 jaar |
| 39-MG-LF | KTM | 1190 Adventure | Onbekend | 14-03-2016 | 13,1 jaar |
| 39-MH-LF | Triumph | Street CUP | € 11.700 | 04-04-2017 | 9,2 jaar |
| 39-MJ-LF | Kawasaki | Z900RS | € 13.099 | 10-04-2018 | 8,1 jaar |
| 39-MK-LF | BMW | R 1200 | € 20.298 | 16-03-2019 | 8,1 jaar |
| 39-ML-LF | Kawasaki | ER-6F ABS | € 7.988 | 09-05-2020 | 11,4 jaar |
| 39-MN-LF | Beta | € 9.618 | 20-11-2020 | 5,5 jaar | |
| 39-MP-LF | Honda | Z125MA | € 5.544 | 30-07-2021 | 7,2 jaar |
| 39-MR-LF | Honda | CB600FA | Onbekend | 14-05-2022 | 18,8 jaar |
| 39-MS-LF | BMW | R 1250 | € 30.929 | 28-04-2023 | 3,1 jaar |
| 39-MT-LF | KTM | 250 EXC | € 13.645 | 31-10-2023 | 2,6 jaar |
| 39-MV-LF | Honda | CMX500A | € 7.850 | 11-07-2024 | 1,9 jaar |
| 39-MX-LF | Piaggio | Beverly 400 | € 7.399 | 11-04-2025 | 1,1 jaar |
| 39-MZ-LF | Harley-Davidson | FAT | Onbekend | 23-12-2025 | 28,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 15.456 en/of een gewicht van ± 279 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1150 | € 16.600 | 223 cm | 91 cm | 270 kg |
| BMW R 1100 | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| Harley-Davidson Flstf Fat Boy | € 16.900 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson Fxdb Dyna Street BOB | € 15.600 | 236 cm | 94 cm | 290 kg |
| Honda VFR1200X | € 16.500 | 229 cm | 92 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson Street BOB | € 16.600 | 240 cm | 92 cm | 300 kg |
| Harley-Davidson Fxdb | € 16.500 | 236 cm | 95 cm | 300 kg |
| BMW R 850 | € 15.700 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson Fxst | € 16.300 | - | - | 300 kg |
| Moto Guzzi KD | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| BMW K 1200 | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Harley-Davidson Fxdc Dyna Super Glide Custom | € 16.700 | - | - | 300 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Harley-Davidson FXD | € 16.700 | 236 cm | 93 cm | 290 kg |
| Harley-Davidson Fxdbi | € 16.200 | - | - | 300 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom | € 14.100 | 223 cm | 84 cm | 260 kg |
| Harley-Davidson Roadster | € 15.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| Triumph Tiger Explorer | € 16.400 | - | - | 300 kg |
| Yamaha MT 01 | € 16.000 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Superlow 1200T | € 14.900 | 221 cm | 85 cm | 270 kg |
| Honda CB1300SA | € 14.700 | - | - | 250 kg |
| Harley-Davidson 1200 Custom Limited B | € 14.000 | 223 cm | 94 cm | 260 kg |
| Yamaha MT 10 | € 15.400 | - | - | 270 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 15.500 | 225 cm | 98 cm | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.