32-MJ-ZS
Er rijden momenteel 286 Honda WW125A's rond in Nederland. Deze WW125A komt uit het jaar 2018 en is nu 7 jaren en 9 maanden oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda WW125A rijden er in dezelfde variant (1) nog 244 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2018 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 2.999 en € 5.125, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 3.522 uitkomt. De nieuwwaarde van deze WW125A bedraagt € 3.398 incl. BTW en BPM, deze Honda WW125A is daardoor € 124 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Honda WW125A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda WW125A | 2018
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | WW125A |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 97 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 3.398 |
| Bruto BPM | € 288 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 9 kW (12.2 pk) |
| Continue vermogen | 9 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | JF64E |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 125cc (0,1 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 augustus 2018 |
| Leeftijd | 7 jaren en 9 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 123 kg |
| Massa rijklaar | 130 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,32 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type JF83 | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*168/2013*00084*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 134/2014*2016/1824A1 | |
Vergeet ook niet alle Honda WW125A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 32-MJ-ZS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
32-MJ-ZS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 32-MB-ZS | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 10-08-2013 | 20 jaar |
| 32-MD-ZS | Suzuki | GSR 750 | € 9.699 | 01-05-2014 | 12,1 jaar |
| 32-MF-ZS | Kawasaki | Ninja 300 | € 4.529 | 11-07-2015 | 10,9 jaar |
| 32-MG-ZS | BMW | F 650 | Onbekend | 26-08-2016 | 18,1 jaar |
| 32-MH-ZS | Kymco | AK 550 | € 9.999 | 14-05-2018 | 8,1 jaar |
| 32-MJ-ZB | Honda | CBF600NA | Onbekend | 30-05-2020 | 15,2 jaar |
| 32-MJ-ZD | Honda | ANF125 | Onbekend | 09-08-2018 | 16,4 jaar |
| 32-MJ-ZG | KTM | 990 Supermoto | Onbekend | 01-06-2019 | 15,2 jaar |
| 32-MJ-ZH | Harley-Davidson | Flhri | Onbekend | 14-08-2018 | 30,3 jaar |
| 32-MJ-ZK | Yamaha | MTN1000 | € 15.599 | 29-08-2018 | 7,8 jaar |
| 32-MJ-ZL | Ducati | Scrambler | Onbekend | 27-08-2018 | 8,4 jaar |
| 32-MJ-ZN | Harley-Davidson | Fxdc | Onbekend | 01-09-2018 | 18,9 jaar |
| 32-MJ-ZP | Ducati | Streetfighter | Onbekend | 28-08-2018 | 12,6 jaar |
| 32-MJ-ZR | Harley-Davidson | Iron 883 | € 12.810 | 30-08-2018 | 7,8 jaar |
| 32-MJ-ZS | Honda | WW125A | € 3.398 | 31-08-2018 | 7,8 jaar |
| 32-MJ-ZT | Yamaha | XVS1100A | Onbekend | 13-09-2018 | 22 jaar |
| 32-MJ-ZV | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 30-08-2018 | 7,8 jaar |
| 32-MJ-ZX | Suzuki | DL 650 | € 9.499 | 31-08-2018 | 7,8 jaar |
| 32-MJ-ZZ | Honda | VFR1200X | € 18.199 | 04-09-2018 | 7,7 jaar |
| 32-MK-ZS | Triumph | Tiger XCX | € 15.475 | 18-07-2019 | 6,9 jaar |
| 32-ML-ZS | Yamaha | XT 1200 | € 17.098 | 03-07-2020 | 5,9 jaar |
| 32-MN-ZS | Husqvarna | 701 Supermoto | € 12.100 | 07-05-2021 | 5,1 jaar |
| 32-MP-ZS | Triumph | Trident | € 8.895 | 11-03-2022 | 4,2 jaar |
| 32-MR-ZS | Ducati | Desert X | € 18.360 | 04-10-2022 | 3,7 jaar |
| 32-MS-ZS | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 24-06-2023 | 24,3 jaar |
| 32-MT-ZS | Kawasaki | Vulcan S | € 9.749 | 17-04-2024 | 2,1 jaar |
| 32-MV-ZS | Kawasaki | Eliminator | € 7.699 | 17-12-2024 | 1,5 jaar |
| 32-MX-ZS | Harley-Davidson | Street BOB | € 16.954 | 11-07-2025 | 9 jaar |
| 32-MZ-ZS | KTM | 1290 Super Adventure | € 20.353 | 24-03-2026 | 6,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 3.522 en/of een gewicht van ± 123 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha GPD 150 | € 3.600 | 196 cm | 74 cm | 120 kg |
| Suzuki RV 125 | € 3.700 | - | - | 120 kg |
| Yamaha GPD 125 | € 3.300 | 196 cm | 74 cm | 120 kg |
| Piaggio Medley | € 3.500 | 202 cm | 71 cm | 130 kg |
| Peugeot Django | € 3.600 | 204 cm | 71 cm | 130 kg |
| SYM Jet X | € 3.400 | 200 cm | 76 cm | 130 kg |
| Piaggio Liberty | € 3.300 | 195 cm | 69 cm | 120 kg |
| Kymco New People S | € 3.500 | 209 cm | 70 cm | 120 kg |
| Scomadi TT125 | € 3.400 | 181 cm | 72 cm | 120 kg |
| Piaggio Typhoon | € 3.700 | - | - | 120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.