08-MB-FD
Er rijden momenteel 103 Harley-Davidson UL's rond in Nederland. Deze UL komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 10 maanden en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 juli 2024, dus sinds 1 jaar, 10 maanden en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flhtcuse 2 Screamin Eagle Ultra Classic El.glide rijden er nog 47 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1938 en juli 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.306 en € 35.803, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 29.555 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flhtcuse 2 Screamin Eagle Ultra Classic El.glide is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 oktober 2011. Het voertuig was toen 4 jaren, 3 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson UL voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flhtcuse 2 Screamin Eagle Ultra Classic El.glide | 2007
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flhtcuse 2 Screamin Eagle Ultra Classic El.glide |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.819 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1800cc (1,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 juli 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 10 maanden en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 juli 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 10 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 oktober 2011. Het voertuig was toen 4 jaren, 3 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 380 kg |
| Massa rijklaar | 395 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,62 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2016 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson UL voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 08-MB-FD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
08-MB-FD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 08-MB-FD | Harley-Davidson | UL | Onbekend | 19-10-2011 | 18,9 jaar |
| 08-MB-FF | Honda | NT700VA | Onbekend | 11-11-2011 | 19,3 jaar |
| 08-MB-FG | Kawasaki | Z750S | Onbekend | 07-05-2012 | 20,5 jaar |
| 08-MB-FH | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 07-12-2011 | 18,2 jaar |
| 08-MB-FK | BMW | R 1150 | Onbekend | 01-11-2011 | 24,2 jaar |
| 08-MB-FL | Piaggio | M07 | Onbekend | 03-11-2011 | 26,2 jaar |
| 08-MB-FR | Honda | VT750C | Onbekend | 21-12-2011 | 20,8 jaar |
| 08-MB-FS | KTM | 690 Enduro | € 9.549 | 03-12-2011 | 14,5 jaar |
| 08-MB-FT | BMW | K 1600 | Onbekend | 23-11-2011 | 15,5 jaar |
| 08-MB-FV | Harley-Davidson | Electra Glide | Onbekend | 18-05-2012 | 20,2 jaar |
| 08-MB-FX | Harley-Davidson | Cvo Street Glide | € 38.495 | 06-12-2011 | 14,5 jaar |
| 08-MB-FZ | Aprilia | RR | Onbekend | 10-12-2011 | 18,8 jaar |
| 08-MD-FD | BMW | R 1200 | € 21.343 | 30-03-2013 | 13,2 jaar |
| 08-MF-FD | KTM | 690 Duke | € 8.950 | 20-06-2014 | 11,9 jaar |
| 08-MG-FD | Kawasaki | Versys 650 | € 6.416 | 23-09-2015 | 10,7 jaar |
| 08-MH-FD | Nimoto | WY150T-67 | Onbekend | 28-12-2016 | 9,4 jaar |
| 08-MJ-FD | Harley-Davidson | Fltr | Onbekend | 19-04-2018 | 11,2 jaar |
| 08-MK-FD | BMW | R 1200 | Onbekend | 01-07-2020 | 8,1 jaar |
| 08-ML-FD | KTM | 450 EXC | € 12.350 | 18-09-2019 | 6,7 jaar |
| 08-MN-FD | Honda | MBX | Onbekend | 03-08-2020 | 35,9 jaar |
| 08-MP-FD | Kawasaki | Z800 ABS | € 9.788 | 02-08-2021 | 12 jaar |
| 08-MR-FD | KTM | 1290 Super Adventure | € 22.300 | 17-03-2022 | 4,2 jaar |
| 08-MS-FD | Honda | VTX1300R | Onbekend | 04-08-2023 | 21,2 jaar |
| 08-MT-FD | Kawasaki | Z 900 | € 12.299 | 26-07-2023 | 2,8 jaar |
| 08-MV-FD | Husqvarna | 701 Supermoto | € 14.530 | 15-03-2025 | 1,2 jaar |
| 08-MX-FD | BMW | F 900 | € 9.352 | 03-06-2025 | 4,9 jaar |
| 08-MZ-FD | KTM | 125 Duke | € 6.190 | 08-08-2025 | 0,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 29.555 en/of een gewicht van ± 380 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda SC47 | € 29.500 | - | - | 390 kg |
| Honda GL 1800 | € 27.500 | 248 cm | 94 cm | 400 kg |
| BMW R 18 | € 31.200 | 244 cm | 95 cm | 360 kg |
| Honda GL1800B | € 28.800 | 248 cm | 93 cm | 370 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 30.300 | 263 cm | 101 cm | 370 kg |
| Indian Motorcycle Roadmaster | € 31.500 | 258 cm | 100 cm | 370 kg |
| BMW K 1600 | € 30.200 | 249 cm | 100 cm | 340 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.