66-MF-ZP
Er rijden momenteel 110 Harley-Davidson Superlow 1200T's rond in Nederland. Deze Superlow 1200T komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren, 1 maand en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 13 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Superlow 1200T rijden er in dezelfde variant (X3F) nog 57 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2014 en juli 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 14.298 en € 17.160, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.635 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Superlow 1200T bedraagt € 14.400 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Superlow 1200T is daardoor € 235 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Superlow 1200T voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Superlow 1200T | 2016
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Superlow 1200T |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 180 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 14.400 |
| Bruto BPM | € 1.809 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 50 kW (68 pk) |
| Continue vermogen | 50 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 3 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1202cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 april 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren, 1 maand en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 263 kg |
| Massa rijklaar | 274 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 454 kg |
| Technische max massa voertuig | 454 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type XL2 | |
| Variant X3F | |
| Uitvoering FMEDTO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0208*17 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2017 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 99 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 99 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Superlow 1200T voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 66-MF-ZP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
66-MF-ZP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 66-MD-ZP | Moto Guzzi | € 9.370 | 06-05-2014 | 12,1 jaar | |
| 66-MF-ZB | BMW | R 1200 | € 23.756 | 02-07-2015 | 10,9 jaar |
| 66-MF-ZD | Kawasaki | J300 | € 4.059 | 01-12-2016 | 9,5 jaar |
| 66-MF-ZG | Suzuki | RV 125 | Onbekend | 29-06-2015 | 46,8 jaar |
| 66-MF-ZH | Piaggio | € 6.295 | 09-07-2015 | 10,9 jaar | |
| 66-MF-ZJ | Piaggio | € 6.295 | 04-07-2015 | 10,9 jaar | |
| 66-MF-ZK | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 11-07-2015 | 10,9 jaar |
| 66-MF-ZN | Suzuki | DL650A | € 8.299 | 24-07-2015 | 10,9 jaar |
| 66-MF-ZP | Harley-Davidson | Superlow 1200T | € 14.400 | 08-04-2016 | 10,1 jaar |
| 66-MF-ZR | Kawasaki | Versys 1000 | € 9.693 | 10-07-2015 | 10,9 jaar |
| 66-MF-ZS | Harley-Davidson | Street BOB | € 17.150 | 18-08-2015 | 10,8 jaar |
| 66-MF-ZT | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 21-04-2016 | 18,1 jaar |
| 66-MF-ZV | Suzuki | Intruder | Onbekend | 31-10-2015 | 26,2 jaar |
| 66-MF-ZX | KTM | 1190 Adventure | € 14.500 | 17-07-2015 | 10,9 jaar |
| 66-MF-ZZ | Triumph | Trophy | € 18.690 | 22-07-2015 | 10,9 jaar |
| 66-MG-ZP | BMW | R 850 | Onbekend | 10-09-2016 | 30,9 jaar |
| 66-MH-ZP | Kawasaki | Z 1000 | € 13.299 | 18-11-2017 | 8,5 jaar |
| 66-MJ-ZP | Suzuki | GSX-R 750 | € 13.499 | 24-08-2018 | 7,8 jaar |
| 66-MK-ZP | BMW | S 1000 | € 20.129 | 11-07-2019 | 14,2 jaar |
| 66-ML-ZP | Ducati | Monster 1200 | € 20.990 | 25-06-2020 | 9,9 jaar |
| 66-MN-ZP | Suzuki | SV 650 | € 7.599 | 01-05-2021 | 5,1 jaar |
| 66-MP-ZP | KTM | 390 Adventure | € 8.883 | 04-02-2022 | 5,8 jaar |
| 66-MR-ZP | Yamaha | FZ8NA | € 9.997 | 25-11-2022 | 14,1 jaar |
| 66-MS-ZP | Honda | Honda | Onbekend | 21-06-2023 | 27,3 jaar |
| 66-MT-ZP | Ducati | Scrambler | € 13.089 | 04-04-2024 | 6,3 jaar |
| 66-MV-ZP | Honda | ADV750 | € 11.721 | 11-12-2024 | 4,2 jaar |
| 66-MX-ZP | BMW | F 850 | € 14.293 | 04-09-2025 | 7,1 jaar |
| 66-MZ-ZP | Honda | ADV750 | € 15.189 | 25-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.635 en/of een gewicht van ± 263 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1100 | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| BMW R 1150 | € 14.200 | - | - | 250 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Moto Guzzi LP | € 14.400 | 220 cm | 87 cm | 240 kg |
| Yamaha MT 01 | € 15.900 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Kawasaki 1400 GTR ABS | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| BMW R 850 | € 15.700 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi KD | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| BMW K 1200 | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| BMW C 650 | € 13.800 | 224 cm | 81 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi California | € 14.300 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-12R | € 15.500 | - | - | 240 kg |
| Suzuki GSX 1300 | € 15.000 | 222 cm | 80 cm | 240 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 14.400 | 217 cm | 8 cm | 250 kg |
| Honda CB1300SA | € 14.700 | - | - | 250 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| Yamaha MT 10 | € 15.400 | - | - | 270 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 15.500 | 225 cm | 98 cm | 250 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 270 kg |
| Triumph Sprint GT | € 15.500 | - | - | 260 kg |
| Honda CMX1100D | € 14.500 | 224 cm | 85 cm | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.