44-MF-RG
Er rijden momenteel 110 Harley-Davidson Superlow 1200T's rond in Nederland. Deze Superlow 1200T komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 11 maanden en 21 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Superlow 1200T rijden er in dezelfde variant (X3F) nog 57 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2014 en juli 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 14.298 en € 17.160, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.635 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Superlow 1200T bedraagt € 14.400 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Superlow 1200T is daardoor € 235 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Superlow 1200T voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Superlow 1200T | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Superlow 1200T |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 180 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 14.400 |
| Bruto BPM | € 1.809 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 50 kW (68 pk) |
| Continue vermogen | 50 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 3 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1202cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 2 maanden en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 11 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 263 kg |
| Massa rijklaar | 274 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 454 kg |
| Technische max massa voertuig | 454 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type XL2 | |
| Variant X3F | |
| Uitvoering FMEDTO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0208*17 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 99 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 99 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Superlow 1200T voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 44-MF-RG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
44-MF-RG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 44-MB-RG | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 11-06-2012 | 19,2 jaar |
| 44-MD-RG | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 14-03-2014 | 17,3 jaar |
| 44-MF-RD | Harley-Davidson | Fat Boy | € 24.850 | 02-04-2015 | 11,2 jaar |
| 44-MF-RF | Kawasaki | Versys 650 | € 6.416 | 28-03-2015 | 11,2 jaar |
| 44-MF-RG | Harley-Davidson | Superlow 1200T | € 14.400 | 27-03-2015 | 11,2 jaar |
| 44-MF-RH | Suzuki | Bandit 600 | Onbekend | 01-04-2015 | 26,7 jaar |
| 44-MF-RJ | BMW | F 800 | € 12.965 | 11-04-2015 | 11,1 jaar |
| 44-MF-RK | Honda | WW150EX2 | € 3.190 | 31-03-2015 | 11,2 jaar |
| 44-MF-RL | KTM | 1290 Superduke R | € 17.952 | 10-04-2015 | 11,1 jaar |
| 44-MF-RP | KTM | 1290 Super Adventure | € 20.903 | 03-04-2015 | 11,2 jaar |
| 44-MF-RS | Kymco | Downtown | € 4.499 | 10-04-2015 | 11,1 jaar |
| 44-MF-RT | Honda | CB650FA | € 7.999 | 09-04-2015 | 11,2 jaar |
| 44-MF-RV | Yamaha | XVS 950 | € 9.999 | 23-04-2015 | 11,1 jaar |
| 44-MF-RX | Piaggio | € 6.295 | 14-04-2015 | 11,1 jaar | |
| 44-MF-RZ | Ducati | Scrambler | € 10.790 | 11-04-2015 | 11,1 jaar |
| 44-MG-RG | Yamaha | FZS 600 | Onbekend | 17-06-2016 | 23 jaar |
| 44-MH-RG | BMW | K 1600 | € 29.238 | 19-05-2017 | 9 jaar |
| 44-MJ-RG | Ducati | Multistrada 950 | € 15.990 | 31-05-2018 | 8 jaar |
| 44-MK-RG | KTM | 1290 Super Adventure | € 20.050 | 25-04-2019 | 7,1 jaar |
| 44-ML-RG | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 33.900 | 04-04-2020 | 6,2 jaar |
| 44-MN-RG | BMW | F 750 | € 11.999 | 08-02-2021 | 6,2 jaar |
| 44-MP-RG | Moto Guzzi | Moto Guzzie V-850 | Onbekend | 25-09-2021 | 48,1 jaar |
| 44-MS-RG | Piaggio | SKR 125 | Onbekend | 18-04-2023 | 29,2 jaar |
| 44-MT-RG | BMW | R 1200 | € 19.549 | 01-02-2024 | 10,6 jaar |
| 44-MV-RG | Kawasaki | Versys 650 | € 8.899 | 22-08-2024 | 1,8 jaar |
| 44-MX-RG | Royal Enfield | Classic | € 4.704 | 07-05-2025 | 10,7 jaar |
| 44-MZ-RG | Honda | NC750XD | € 8.946 | 22-01-2026 | 3,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.635 en/of een gewicht van ± 263 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1100 | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| BMW R 1150 | € 14.200 | - | - | 250 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Moto Guzzi LP | € 14.400 | 220 cm | 87 cm | 240 kg |
| Yamaha MT 01 | € 15.900 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Kawasaki 1400 GTR ABS | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| BMW R 850 | € 15.700 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi KD | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| BMW K 1200 | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| BMW C 650 | € 13.800 | 224 cm | 81 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi California | € 14.300 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-12R | € 15.500 | - | - | 240 kg |
| Suzuki GSX 1300 | € 15.000 | 222 cm | 80 cm | 240 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 14.400 | 217 cm | 8 cm | 250 kg |
| Honda CB1300SA | € 14.700 | - | - | 250 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| Yamaha MT 10 | € 15.400 | - | - | 270 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 15.500 | 225 cm | 98 cm | 250 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 270 kg |
| Triumph Sprint GT | € 15.500 | - | - | 260 kg |
| Honda CMX1100D | € 14.500 | 224 cm | 85 cm | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.