MP-LZ-19
Er rijden momenteel 319 Harley-Davidson Super Glide's rond in Nederland. Deze Super Glide komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 oktober 2008, dus sinds 17 jaren, 7 maanden en 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson FXD35 Anniversary Super Glide rijden er in dezelfde variant (D2F) nog 58 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2003 en juli 2006. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson FXD35 Anniversary Super Glide is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Super Glide voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson FXD35 Anniversary Super Glide | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | FXD35 Anniversary Super Glide |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 190 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.606 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 54 kW (73 pk) |
| Continue vermogen | 54 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | D2, |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1449cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 2 maanden en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 oktober 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 jaren, 7 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 295 kg |
| Massa rijklaar | 310 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 182 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 492 kg |
| Technische max massa voertuig | 492 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FD2 | |
| Variant D2F | |
| Uitvoering GHABA0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0414*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2009 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Super Glide voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MP-LZ-19 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MP-LZ-19
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MP-LD-19 | Triumph | Daytona 900 | Onbekend | 06-03-2006 | 33 jaar |
| MP-LG-19 | Honda | CBF1000A | Onbekend | 10-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-LH-19 | Harley-Davidson | Softail | Onbekend | 17-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-LJ-19 | Harley-Davidson | Fxdbi Dyna Street BOB | Onbekend | 02-06-2006 | 20 jaar |
| MP-LL-19 | M.v. Agusta | F4 | Onbekend | 24-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-LP-19 | BMW | R 1200 | Onbekend | 31-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-LR-19 | Piaggio | M09 | Onbekend | 03-04-2006 | 20,2 jaar |
| MP-LS-19 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 25-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-LT-19 | Honda | SC 26 | Onbekend | 22-05-2006 | 28,2 jaar |
| MP-LV-19 | Yamaha | RP04 | Onbekend | 04-04-2006 | 25,2 jaar |
| MP-LX-19 | Kreidler | K53-403 | Onbekend | 17-03-2006 | 51,9 jaar |
| MP-LZ-10 | Ducati | 748 | Onbekend | 20-03-2006 | 25 jaar |
| MP-LZ-11 | Honda | SC 35 | Onbekend | 26-05-2006 | 25,3 jaar |
| MP-LZ-12 | Honda | PC 31 | Onbekend | 25-03-2006 | 27,9 jaar |
| MP-LZ-17 | Harley-Davidson | Vrscr | Onbekend | 31-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-LZ-18 | Harley-Davidson | Fxstbi Night Train | Onbekend | 31-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-LZ-19 | Harley-Davidson | Super Glide | Onbekend | 25-03-2006 | 20,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 295 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Honda Pan European | - | - | 310 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| BMW K 1200 | 232 cm | 98 cm | 290 kg |
| Honda ST1300A | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| BMW R 1250 | 223 cm | 99 cm | 290 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Yamaha XS650SE | - | - | 290 kg |
| BMW K 1600 | 248 cm | 98 cm | 320 kg |
| BMW R 1150 | 223 cm | 91 cm | 310 kg |
| Yamaha VP05 | - | - | 280 kg |
| Honda SC51 | - | - | 310 kg |
| Kawasaki VN 1500 | - | - | 320 kg |
| Honda VT1100 C2 | - | - | 270 kg |
| Suzuki VL 1500 | - | - | 320 kg |
| Yamaha V Max | - | - | 300 kg |
| BMW R 1200 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
| Yamaha XVS 1100 | 240 cm | 90 cm | 290 kg |
| Yamaha VMX 1200 | - | - | 280 kg |
| Yamaha VP16 | - | - | 280 kg |
| Honda SC 26 | - | - | 310 kg |
| Suzuki 1500 Intruder LC | - | - | 310 kg |
| Suzuki AL | - | - | 320 kg |
| Kawasaki ZZ-R 1100 | - | - | 270 kg |
| Honda PC800 | - | - | 280 kg |
| Yamaha VP08 | - | - | 310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.