81-MN-RD
Er rijden momenteel 319 Harley-Davidson Super Glide's rond in Nederland. Deze Super Glide komt uit het jaar 1999 en is nu 27 jaren, 3 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 februari 2021, dus sinds 5 jaren, 3 maanden en 12 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Dyna Super Glide Sport rijden er nog 241 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1956 en december 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.123 en € 18.575, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.573 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Dyna Super Glide Sport is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 februari 2021. Het voertuig was toen 21 jaren, 11 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Super Glide voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Dyna Super Glide Sport | 1999
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Dyna Super Glide Sport |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 48 kW (65 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1449cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 1999 |
| Leeftijd | 27 jaren, 3 maanden en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 27 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 februari 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 3 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 februari 2021. Het voertuig was toen 21 jaren, 11 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 300 kg |
| Massa rijklaar | 307 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,60 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FXDX | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Super Glide voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 81-MN-RD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
81-MN-RD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 81-MB-RD | Kawasaki | Z750R ABS | € 7.375 | 14-06-2012 | 14 jaar |
| 81-MD-RD | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 33.915 | 13-11-2013 | 12,6 jaar |
| 81-MF-RD | BMW | F 800 | € 14.201 | 27-03-2015 | 11,2 jaar |
| 81-MG-RD | Honda | VFR800 | Onbekend | 24-02-2017 | 17 jaar |
| 81-MH-RD | BMW | R 1200 | € 23.268 | 18-05-2017 | 9 jaar |
| 81-MJ-RD | Harley-Davidson | Iron 1200 | € 13.200 | 22-05-2018 | 8 jaar |
| 81-MK-RD | KTM | 1290 Super Adventure | € 19.999 | 26-04-2019 | 7,1 jaar |
| 81-ML-RD | BMW | R 1250 | € 25.653 | 02-04-2020 | 6,2 jaar |
| 81-MN-RB | Ducati | Panigale V2 | € 20.584 | 09-02-2021 | 5,3 jaar |
| 81-MN-RD | Harley-Davidson | Super Glide | Onbekend | 18-02-2021 | 27,3 jaar |
| 81-MN-RF | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 18-02-2021 | 7,5 jaar |
| 81-MN-RG | Yamaha | MT 03 | Onbekend | 03-03-2021 | 19,2 jaar |
| 81-MN-RH | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 10-02-2021 | 36,9 jaar |
| 81-MN-RJ | Kawasaki | Versys | Onbekend | 20-02-2021 | 17,5 jaar |
| 81-MN-RL | Kymco | Like | € 2.999 | 18-02-2021 | 5,3 jaar |
| 81-MN-RN | Honda | SH125AD | € 4.099 | 26-02-2021 | 5,3 jaar |
| 81-MN-RP | Honda | RD 02 | Onbekend | 19-02-2021 | 30,1 jaar |
| 81-MN-RR | BMW | R 1200 | € 17.250 | 17-06-2021 | 15 jaar |
| 81-MN-RS | Yamaha | XSR 700 | € 8.498 | 20-03-2021 | 9,8 jaar |
| 81-MN-RT | Kawasaki | Ninja 1000SX | € 15.599 | 25-02-2021 | 5,3 jaar |
| 81-MN-RV | Kawasaki | Z 900 | € 10.299 | 25-02-2021 | 5,3 jaar |
| 81-MN-RX | Royal Enfield | Interceptor | € 7.549 | 02-03-2021 | 5,2 jaar |
| 81-MN-RZ | Ducati | Scrambler | € 10.084 | 13-03-2021 | 5,2 jaar |
| 81-MP-RD | Kawasaki | ER - 6 F | € 7.499 | 26-07-2022 | 9,8 jaar |
| 81-MR-RD | Suzuki | DL 650 | € 9.599 | 29-06-2022 | 3,9 jaar |
| 81-MS-RD | Piaggio | Vespa GTS | € 7.799 | 19-04-2023 | 3,1 jaar |
| 81-MT-RD | Ducati | Streetfighter | € 19.860 | 06-02-2024 | 2,3 jaar |
| 81-MV-RD | Yamaha | RD 350 | Onbekend | 13-08-2024 | 44,1 jaar |
| 81-MZ-RD | Honda | CRF1100D | € 16.498 | 21-01-2026 | 6,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 17.573 en/of een gewicht van ± 300 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda SC51 | € 18.300 | - | - | 310 kg |
| Suzuki VZR 1800 | € 16.700 | - | - | 330 kg |
| Yamaha XV 1900 | € 18.400 | - | - | 330 kg |
| BMW K 1200 | € 19.200 | - | - | 290 kg |
| BMW R 1150 | € 16.200 | 223 cm | 91 cm | 270 kg |
| Triumph Thunderbird | € 16.900 | 234 cm | 88 cm | 330 kg |
| BMW R 1200 | € 19.100 | 221 cm | 92 cm | 300 kg |
| Honda VFR1200X | € 17.700 | 229 cm | 92 cm | 270 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.200 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Triumph Thunderbird Storm | € 17.900 | 234 cm | 90 cm | 330 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 18.600 | - | - | 270 kg |
| Triumph Trophy | € 18.100 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Tiger Explorer | € 16.400 | - | - | 300 kg |
| Honda VT1300CXa | € 16.800 | - | - | 300 kg |
| Yamaha MT 10 | € 17.700 | - | - | 270 kg |
| BMW R 850 | € 16.100 | - | - | 280 kg |
| Yamaha XV 1700 | € 16.500 | - | - | 320 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 17.000 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 18.600 | - | - | 270 kg |
| Yamaha Tracer 9 | € 16.000 | - | - | 280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.