39-MJ-XD
Er rijden momenteel 319 Harley-Davidson Super Glide's rond in Nederland. Deze Super Glide komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 december 2020, dus sinds 5 jaren, 5 maanden en 25 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Super Glide Custom rijden er nog 241 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1956 en december 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.123 en € 18.575, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.573 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Super Glide Custom is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 december 2020. Het voertuig was toen 8 jaren, 5 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Super Glide voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Super Glide Custom | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Super Glide Custom |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.429 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 december 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 5 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 december 2020. Het voertuig was toen 8 jaren, 5 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 303 kg |
| Massa rijklaar | 310 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Super Glide voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 39-MJ-XD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
39-MJ-XD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 39-MB-XD | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 16-10-2012 | 27,3 jaar |
| 39-MD-XD | BMW | R 1200 | € 21.586 | 27-03-2014 | 12,2 jaar |
| 39-MF-XD | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 12-06-2015 | 11 jaar |
| 39-MG-XD | Piaggio | € 6.395 | 01-08-2016 | 9,8 jaar | |
| 39-MH-XD | Suzuki | DL 650 | € 9.499 | 26-07-2017 | 8,8 jaar |
| 39-MJ-XB | Yamaha | TDM 900 | Onbekend | 24-07-2019 | 23,3 jaar |
| 39-MJ-XD | Harley-Davidson | Super Glide | Onbekend | 02-12-2020 | 13,9 jaar |
| 39-MJ-XF | KTM | 1190 RC8 | Onbekend | 20-07-2018 | 17,9 jaar |
| 39-MJ-XG | Suzuki | SV 650 | € 7.299 | 31-07-2018 | 7,8 jaar |
| 39-MJ-XH | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 26-07-2018 | 7,8 jaar |
| 39-MJ-XJ | KTM | 300 EXC | € 11.020 | 22-08-2018 | 7,8 jaar |
| 39-MJ-XK | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 26-09-2018 | 18,9 jaar |
| 39-MJ-XL | Harley-Davidson | Fxstc | Onbekend | 11-08-2018 | 18,9 jaar |
| 39-MJ-XN | Ducati | Multistrada 950 | € 15.790 | 31-07-2018 | 7,8 jaar |
| 39-MJ-XR | Aprilia | GS | Onbekend | 31-07-2018 | 29,9 jaar |
| 39-MJ-XS | Harley-Davidson | Forty-eight | Onbekend | 17-08-2018 | 12,4 jaar |
| 39-MJ-XT | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 02-08-2018 | 16,3 jaar |
| 39-MJ-XV | Honda | NC750XD | Onbekend | 14-11-2018 | 11,7 jaar |
| 39-MJ-XX | Harley-Davidson | Super Glide | Onbekend | 06-08-2018 | 14,9 jaar |
| 39-MJ-XZ | Honda | VFR1200FD | Onbekend | 19-10-2018 | 14,8 jaar |
| 39-MK-XD | Honda | CB600FA | € 7.898 | 22-06-2019 | 14,4 jaar |
| 39-ML-XD | Ducati | Monster 821 | € 12.289 | 28-08-2020 | 11,2 jaar |
| 39-MN-XD | Yamaha | XSR 700 | € 8.498 | 08-05-2021 | 9,5 jaar |
| 39-MP-XD | Yamaha | MTN690 | € 7.798 | 12-01-2022 | 4,4 jaar |
| 39-MS-XD | Peugeot | Vivacity | € 2.000 | 05-06-2023 | 13,1 jaar |
| 39-MT-XD | Suzuki | GSX 800 | € 9.699 | 03-04-2024 | 2,1 jaar |
| 39-MX-XD | Honda | GL1800DA | € 44.750 | 20-06-2025 | 0,9 jaar |
| 39-MZ-XD | Honda | ADV750 | € 14.443 | 11-03-2026 | 5,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 17.573 en/of een gewicht van ± 303 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda SC51 | € 18.300 | - | - | 310 kg |
| Suzuki VZR 1800 | € 16.600 | - | - | 330 kg |
| Yamaha XV 1900 | € 18.400 | - | - | 330 kg |
| BMW K 1200 | € 19.200 | - | - | 290 kg |
| Triumph Thunderbird | € 16.900 | 234 cm | 88 cm | 330 kg |
| BMW R 1200 | € 19.100 | 221 cm | 92 cm | 300 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.200 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Triumph Thunderbird Storm | € 17.900 | 234 cm | 90 cm | 330 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 18.600 | - | - | 270 kg |
| Triumph Trophy | € 18.100 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Tiger Explorer | € 16.400 | - | - | 300 kg |
| Honda VT1300CXa | € 16.800 | - | - | 300 kg |
| BMW R 850 | € 16.100 | - | - | 280 kg |
| Yamaha XV 1700 | € 16.500 | - | - | 320 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 17.000 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 18.600 | - | - | 270 kg |
| Yamaha Tracer 9 | € 16.000 | - | - | 280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.