39-MJ-XK
Er rijden momenteel 1.058 Harley-Davidson Flstc's rond in Nederland. Deze Flstc komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 september 2018, dus sinds 7 jaren, 8 maanden en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstc rijden er nog 646 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1987 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 36.538, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.624 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstc is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 26 september 2018. Het voertuig was toen 11 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstc | 2007
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstc |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.236 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 52 kW (71 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1584cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 september 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 8 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 26 september 2018. Het voertuig was toen 11 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 334 kg |
| Massa rijklaar | 341 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,62 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 39-MJ-XK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
39-MJ-XK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 39-MB-XK | Honda | WW150 | € 2.756 | 12-11-2012 | 13,5 jaar |
| 39-MD-XK | Triumph | Street Triple | Onbekend | 24-05-2014 | 16,1 jaar |
| 39-MF-XK | BMW | S 1000 | € 21.266 | 22-06-2015 | 10,9 jaar |
| 39-MG-XK | Honda | SH150AD | € 3.699 | 30-07-2016 | 9,8 jaar |
| 39-MH-XK | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 09-08-2017 | 18,3 jaar |
| 39-MJ-XB | Yamaha | TDM 900 | Onbekend | 24-07-2019 | 23,3 jaar |
| 39-MJ-XD | Harley-Davidson | Super Glide | Onbekend | 02-12-2020 | 13,9 jaar |
| 39-MJ-XF | KTM | 1190 RC8 | Onbekend | 20-07-2018 | 17,9 jaar |
| 39-MJ-XG | Suzuki | SV 650 | € 7.299 | 31-07-2018 | 7,8 jaar |
| 39-MJ-XH | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 26-07-2018 | 7,8 jaar |
| 39-MJ-XJ | KTM | 300 EXC | € 11.020 | 22-08-2018 | 7,8 jaar |
| 39-MJ-XK | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 26-09-2018 | 18,9 jaar |
| 39-MJ-XL | Harley-Davidson | Fxstc | Onbekend | 11-08-2018 | 18,9 jaar |
| 39-MJ-XN | Ducati | Multistrada 950 | € 15.790 | 31-07-2018 | 7,8 jaar |
| 39-MJ-XR | Aprilia | GS | Onbekend | 31-07-2018 | 29,9 jaar |
| 39-MJ-XS | Harley-Davidson | Forty-eight | Onbekend | 17-08-2018 | 12,4 jaar |
| 39-MJ-XT | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 02-08-2018 | 16,3 jaar |
| 39-MJ-XV | Honda | NC750XD | Onbekend | 14-11-2018 | 11,7 jaar |
| 39-MJ-XX | Harley-Davidson | Super Glide | Onbekend | 06-08-2018 | 14,9 jaar |
| 39-MJ-XZ | Honda | VFR1200FD | Onbekend | 19-10-2018 | 14,8 jaar |
| 39-ML-XK | Moto Guzzi | V 85 TT | € 13.295 | 19-06-2020 | 5,9 jaar |
| 39-MP-XK | KTM | 1290 Super Duke R | € 20.847 | 15-03-2022 | 5,2 jaar |
| 39-MR-XK | Kawasaki | Z 650 | € 8.199 | 02-09-2022 | 3,7 jaar |
| 39-MS-XK | Honda | NC700XD | € 7.499 | 10-06-2023 | 12,9 jaar |
| 39-MT-XK | Yamaha | MTN690 | € 7.797 | 11-03-2025 | 5,9 jaar |
| 39-MV-XK | Triumph | Trident 660 | € 9.145 | 21-11-2024 | 1,5 jaar |
| 39-MX-XK | Honda | CB750A | € 8.450 | 28-06-2025 | 0,9 jaar |
| 39-MZ-XK | Yamaha | MTM690 | € 8.599 | 18-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.624 en/of een gewicht van ± 334 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.300 | 234 cm | 98 cm | 350 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 25.600 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.700 | 263 cm | 101 cm | 350 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
| Indian Chief | € 26.400 | - | - | 350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.