20-MD-LR
Er rijden momenteel 319 Harley-Davidson Super Glide's rond in Nederland. Deze Super Glide komt uit het jaar 2009 en is nu 16 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 februari 2014, dus sinds 12 jaren, 3 maanden en 9 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxd Dyna Super Glide rijden er nog 241 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1956 en december 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.123 en € 18.575, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.573 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxd Dyna Super Glide is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 juli 2013. Het voertuig was toen 4 jaren en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Super Glide voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxd Dyna Super Glide | 2009
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxd Dyna Super Glide |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.921 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1584cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2009 |
| Leeftijd | 16 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 februari 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 3 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 juli 2013. Het voertuig was toen 4 jaren en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 301 kg |
| Massa rijklaar | 305 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,67 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Super Glide voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 20-MD-LR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
20-MD-LR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 20-MD-LB | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 13-07-2013 | 16,3 jaar |
| 20-MD-LF | Ducati | M4 | Onbekend | 31-07-2014 | 24,2 jaar |
| 20-MD-LG | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 21-05-2016 | 18 jaar |
| 20-MD-LH | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | Onbekend | 15-07-2013 | 14,9 jaar |
| 20-MD-LJ | Honda | PC34 | Onbekend | 16-07-2013 | 25,9 jaar |
| 20-MD-LK | Yamaha | YBR 125 | Onbekend | 17-07-2013 | 17,9 jaar |
| 20-MD-LN | Suzuki | GSX-R 600 | € 13.499 | 27-07-2013 | 12,8 jaar |
| 20-MD-LP | Honda | SH150D | € 3.650 | 09-08-2013 | 12,8 jaar |
| 20-MD-LR | Harley-Davidson | Super Glide | Onbekend | 24-07-2013 | 16,9 jaar |
| 20-MD-LV | Kawasaki | Z750R ABS | € 7.375 | 01-08-2013 | 12,8 jaar |
| 20-MD-LX | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 31-07-2013 | 26,9 jaar |
| 20-MD-LZ | Suzuki | GSX-R 600 | € 13.499 | 13-08-2013 | 12,8 jaar |
| 20-MF-LR | Triumph | Tiger XCX | € 13.590 | 27-01-2015 | 11,3 jaar |
| 20-MG-LR | Kawasaki | Z800 ABS | € 7.484 | 04-04-2016 | 10,2 jaar |
| 20-MH-LR | BMW | R 1200 | Onbekend | 08-04-2017 | 18,2 jaar |
| 20-MJ-LR | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 36.250 | 14-04-2018 | 8,1 jaar |
| 20-MK-LR | Yamaha | MTM850 | € 10.998 | 22-03-2019 | 7,2 jaar |
| 20-ML-LR | Ducati | Multistrada 1100 | Onbekend | 17-02-2020 | 17,2 jaar |
| 20-MN-LR | Triumph | Thruxton | € 13.898 | 07-12-2020 | 9,9 jaar |
| 20-MP-LR | Yamaha | CZD 300 | € 7.098 | 17-08-2021 | 4,8 jaar |
| 20-MS-LR | Ducati | Multistrada 950 | € 18.988 | 18-03-2023 | 6 jaar |
| 20-MT-LR | Ducati | Diavel | € 31.460 | 25-11-2023 | 2,5 jaar |
| 20-MV-LR | Kawasaki | Z 650 | € 7.797 | 03-08-2024 | 6 jaar |
| 20-MX-LR | Harley-Davidson | Street BOB | € 20.795 | 03-05-2025 | 1,1 jaar |
| 20-MZ-LR | Honda | CRF1100A | € 20.000 | 19-11-2025 | 0,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 17.573 en/of een gewicht van ± 301 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda SC51 | € 18.300 | - | - | 310 kg |
| Suzuki VZR 1800 | € 16.700 | - | - | 330 kg |
| Yamaha XV 1900 | € 18.400 | - | - | 330 kg |
| BMW K 1200 | € 19.200 | - | - | 290 kg |
| BMW R 1150 | € 16.200 | 223 cm | 91 cm | 270 kg |
| Triumph Thunderbird | € 16.900 | 234 cm | 88 cm | 330 kg |
| BMW R 1200 | € 19.100 | 221 cm | 92 cm | 300 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.200 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Triumph Thunderbird Storm | € 17.900 | 234 cm | 90 cm | 330 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 18.600 | - | - | 270 kg |
| Triumph Trophy | € 18.100 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Tiger Explorer | € 16.400 | - | - | 300 kg |
| Honda VT1300CXa | € 16.800 | - | - | 300 kg |
| Yamaha MT 10 | € 17.700 | - | - | 270 kg |
| BMW R 850 | € 16.100 | - | - | 280 kg |
| Yamaha XV 1700 | € 16.500 | - | - | 320 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 17.000 | - | - | 280 kg |
| Yamaha Tracer 9 | € 16.000 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 18.600 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.