MS-NS-86
Er rijden momenteel 1.211 Harley-Davidson Sportster's rond in Nederland. Deze Sportster komt uit het jaar 2006 en is nu 19 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 oktober 2016, dus sinds 9 jaren, 7 maanden en 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Sportster rijden er nog 693 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1956 en februari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.214 en € 25.756, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.232 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Sportster is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 december 2007. Het voertuig was toen 1 jaar, 5 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Sportster | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Sportster |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.571 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1200cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2006 |
| Leeftijd | 19 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 oktober 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 7 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 december 2007. Het voertuig was toen 1 jaar, 5 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 270 kg |
| Massa rijklaar | 277 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,45 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2018 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MS-NS-86 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MS-NS-86
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MS-NB-86 | BMW | R 1200 | Onbekend | 01-12-2007 | 18,5 jaar |
| MS-ND-86 | Honda | SC 35 | Onbekend | 28-11-2007 | 22,2 jaar |
| MS-NF-86 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 15-02-2008 | 21,2 jaar |
| MS-NG-86 | Suzuki | AN 650 | Onbekend | 30-11-2007 | 18,5 jaar |
| MS-NH-86 | BMW | R 1200 | Onbekend | 12-01-2008 | 18,4 jaar |
| MS-NJ-86 | Kawasaki | VN900 Custom | Onbekend | 04-01-2008 | 18,4 jaar |
| MS-NL-86 | KTM | 450 EXC | Onbekend | 11-01-2008 | 18,4 jaar |
| MS-NN-86 | Honda | PC34 | Onbekend | 27-03-2008 | 26,2 jaar |
| MS-NR-86 | Harley-Davidson | Flhrc Road King Classic | Onbekend | 17-01-2008 | 18,4 jaar |
| MS-NS-80 | Piaggio | M45 | Onbekend | 22-01-2008 | 18,4 jaar |
| MS-NS-81 | KTM | 640 LC 4 | Onbekend | 11-12-2007 | 22,9 jaar |
| MS-NS-82 | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 08-03-2008 | 23,1 jaar |
| MS-NS-83 | KTM | 450 EXC | Onbekend | 18-02-2008 | 18,3 jaar |
| MS-NS-84 | Royal Enfield | Bullet | Onbekend | 03-01-2008 | 18,4 jaar |
| MS-NS-85 | Honda | ST1300A | Onbekend | 11-12-2007 | 21,7 jaar |
| MS-NS-86 | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 11-12-2007 | 19,9 jaar |
| MS-NS-87 | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 05-01-2008 | 21,8 jaar |
| MS-NS-88 | Yamaha | RP05 | Onbekend | 26-03-2008 | 21,8 jaar |
| MS-NT-86 | Husaberg | 450 FE | Onbekend | 08-07-2011 | 14,9 jaar |
| MS-NV-86 | Yamaha | MT 03 | Onbekend | 11-01-2008 | 18,4 jaar |
| MS-NX-86 | Peugeot | S2A | Onbekend | 27-05-2008 | 18 jaar |
| MS-NZ-86 | Yamaha | XT 600 | Onbekend | 29-12-2007 | 23 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.232 en/of een gewicht van ± 270 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1100 | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| BMW R 1150 | € 14.200 | - | - | 250 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| BMW C 650 | € 13.400 | 224 cm | 81 cm | 250 kg |
| BMW R 850 | € 15.100 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi KD | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 13.700 | 217 cm | 76 cm | 250 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| BMW K 1200 | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Kawasaki 1400 GTR | € 13.200 | 227 cm | 100 cm | 290 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Moto Guzzi California | € 14.300 | - | - | 270 kg |
| Honda CB1300SA | € 14.700 | - | - | 250 kg |
| Yamaha MT 10 | € 15.400 | - | - | 270 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 15.500 | 225 cm | 98 cm | 250 kg |
| Kawasaki 1400 GTR ABS | € 15.500 | - | - | 280 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 270 kg |
| Triumph Sprint GT | € 15.500 | - | - | 260 kg |
| Honda CB1300A | € 13.700 | - | - | 250 kg |
| Honda NSA700A | € 14.200 | - | - | 260 kg |
| Indian Motorcycle Scout | € 14.200 | 231 cm | 90 cm | 250 kg |
| Honda CB1100SA | € 13.900 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.400 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 14.000 | - | - | 290 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | - | - | 300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson SportsterGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Sportster
Google op reviews van de Harley-Davidson Sportster
Harley-Davidson Sportster Wikipedia-pagina
Motoplus.nl
Sportster 883
Sportster S
Motor.nl
VIDEO: Stuntrijder breekt wereldrecord verspringen op een Harley-Davidson Sportster
Eerste test 2025 Harley-Davidson Sportster S: paarse patser
Harley-Davidson Sportster: ruim zestig jaar jong
Twijfeltest Harley-Davidson Nightster vs. Sportster S: welke sportieve Harley moet je hebben?
Harley-Davidson staakt productie EVO Sportster
Nieuwe Harley-Davidson Sportster op 12 april?
Harley-Davidson Sportster S rijdt 24-uurs record in India
Eerste test 2021 Harley-Davidson Sportster S 1250
Test Harley-Davidson Sportster S 2021
Nieuw: 2022 Harley-Davidson 1250 Sportster S
De nieuwe Harley-Davidson heet 1250 Sportster S
Harley-Davidson Sportster: geen Euro5, dus vaarwel Sportsters?
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.