77-MP-RS
Er rijden momenteel 1.211 Harley-Davidson Sportster's rond in Nederland. Deze Sportster komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Sportster Custom rijden er nog 693 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1956 en februari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.214 en € 25.756, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.232 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Sportster Custom bedraagt € 12.016 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Sportster Custom is daardoor € 2.216 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Harley-Davidson haalt een maximumsnelheid van 155 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Harley-Davidson Sportster Custom tot de 17.6% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 maart 2022. Het voertuig was toen 9 jaren, 8 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Sportster Custom | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Sportster Custom |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 12.016 |
| Bruto BPM | € 1.495 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51 kW (69 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1200cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 maart 2022. Het voertuig was toen 9 jaren, 8 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 258 kg |
| Massa rijklaar | 265 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 189 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 454 kg |
| Technische max massa voertuig | 454 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,18 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type XL1200C | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 99 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 99 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 77-MP-RS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
77-MP-RS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 77-MB-RS | Triumph | Tiger Explorer | € 16.290 | 30-06-2012 | 13,9 jaar |
| 77-MF-RS | Suzuki | AN 400 | € 6.499 | 28-04-2015 | 11,1 jaar |
| 77-MG-RS | Triumph | Tiger 800 | Onbekend | 15-05-2016 | 14 jaar |
| 77-MH-RS | KTM | 990 Supermoto | Onbekend | 05-06-2017 | 14,3 jaar |
| 77-MJ-RS | Honda | SH150AD | € 3.799 | 09-06-2018 | 8 jaar |
| 77-MK-RS | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 01-08-2019 | 12,2 jaar |
| 77-ML-RS | Benelli | Tornado | € 2.408 | 16-01-2021 | 5,4 jaar |
| 77-MN-RS | Harley-Davidson | XL1200N | € 11.460 | 23-03-2021 | 18,3 jaar |
| 77-MP-RB | Honda | Transalp | Onbekend | 14-11-2021 | 29,1 jaar |
| 77-MP-RD | BMW | K 1600 | € 33.357 | 16-10-2021 | 4,6 jaar |
| 77-MP-RF | Yamaha | CZD 300 | € 6.698 | 19-10-2021 | 4,6 jaar |
| 77-MP-RG | Gas Gas | EC 350F | € 11.850 | 02-10-2021 | 4,7 jaar |
| 77-MP-RH | Peugeot | Django | € 4.842 | 27-09-2021 | 10,1 jaar |
| 77-MP-RJ | KTM | 1290 Superduke R | € 18.133 | 28-09-2021 | 10 jaar |
| 77-MP-RN | BMW | F 700 | € 10.300 | 05-02-2022 | 9,9 jaar |
| 77-MP-RP | Ducati | Multistrada V4 S | € 30.334 | 08-10-2021 | 4,6 jaar |
| 77-MP-RR | Harley-Davidson | Road King | Onbekend | 12-10-2021 | 27,3 jaar |
| 77-MP-RS | Harley-Davidson | Sportster | € 12.016 | 24-03-2022 | 13,9 jaar |
| 77-MP-RT | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 30-10-2021 | 4,6 jaar |
| 77-MP-RV | Yamaha | XVS 950 | € 9.298 | 14-10-2021 | 12,9 jaar |
| 77-MP-RX | Moto Guzzi | California | Onbekend | 08-10-2021 | 41,9 jaar |
| 77-MP-RZ | Honda | SD01 | Onbekend | 11-10-2021 | 26,2 jaar |
| 77-MR-RS | Moto Morini | X-Cape | € 8.558 | 09-07-2022 | 3,9 jaar |
| 77-MS-RS | Honda | ST125A | € 4.800 | 14-06-2023 | 3 jaar |
| 77-MT-RS | BMW | R 1250 | € 30.378 | 23-02-2024 | 2,3 jaar |
| 77-MV-RS | Suzuki | DL 650 | € 9.999 | 03-04-2025 | 1,2 jaar |
| 77-MX-RS | Yamaha | XT 660 | € 6.810 | 13-05-2025 | 12,9 jaar |
| 77-MZ-RS | Kawasaki | Z H2 | € 21.699 | 03-02-2026 | 0,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.232 en/of een gewicht van ± 258 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1100 | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| BMW R 1150 | € 14.200 | - | - | 250 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| BMW C 650 | € 13.300 | 224 cm | 81 cm | 250 kg |
| Triumph Bonneville T 120 | € 14.600 | 217 cm | 79 cm | 260 kg |
| Moto Guzzi LP | € 14.400 | 220 cm | 87 cm | 240 kg |
| BMW R 850 | € 14.300 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi KD | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 13.700 | 217 cm | 76 cm | 250 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| BMW K 1200 | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| BMW C 600 | € 13.000 | 218 cm | 83 cm | 240 kg |
| Moto Guzzi California | € 14.300 | - | - | 270 kg |
| Triumph Bonneville Bobber | € 14.900 | 224 cm | 80 cm | 240 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-12R | € 15.500 | - | - | 240 kg |
| Suzuki GSX 1300 | € 15.000 | 222 cm | 80 cm | 240 kg |
| Honda VFR800 | € 13.800 | - | - | 230 kg |
| Honda CB1300SA | € 14.700 | - | - | 250 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| Yamaha MT 10 | € 15.400 | - | - | 270 kg |
| Honda CB1100A | € 13.200 | 220 cm | 84 cm | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson SportsterGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Sportster
Google op reviews van de Harley-Davidson Sportster
Harley-Davidson Sportster Wikipedia-pagina
Motoplus.nl
Sportster 883
Sportster S
Motor.nl
VIDEO: Stuntrijder breekt wereldrecord verspringen op een Harley-Davidson Sportster
Eerste test 2025 Harley-Davidson Sportster S: paarse patser
Harley-Davidson Sportster: ruim zestig jaar jong
Twijfeltest Harley-Davidson Nightster vs. Sportster S: welke sportieve Harley moet je hebben?
Harley-Davidson staakt productie EVO Sportster
Nieuwe Harley-Davidson Sportster op 12 april?
Harley-Davidson Sportster S rijdt 24-uurs record in India
Eerste test 2021 Harley-Davidson Sportster S 1250
Test Harley-Davidson Sportster S 2021
Nieuw: 2022 Harley-Davidson 1250 Sportster S
De nieuwe Harley-Davidson heet 1250 Sportster S
Harley-Davidson Sportster: geen Euro5, dus vaarwel Sportsters?
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.