44-MJ-BS
Er rijden momenteel 1.211 Harley-Davidson Sportster's rond in Nederland. Deze Sportster komt uit het jaar 1996 en is nu 29 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 mei 2025, dus sinds 1 jaar en 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Sportster 1200XL rijden er nog 693 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1956 en februari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.214 en € 25.756, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.232 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Sportster 1200XL is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 september 2017. Het voertuig was toen 21 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Sportster 1200XL | 1996
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Sportster 1200XL |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 566 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 43 kW (58 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1200cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1996 |
| Leeftijd | 29 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 september 2017. Het voertuig was toen 21 jaren, 2 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 218 kg |
| Massa rijklaar | 236 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,51 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 44-MJ-BS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
44-MJ-BS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 44-MB-BS | Yamaha | XVS 1300 | Onbekend | 01-02-2012 | 16,8 jaar |
| 44-MF-BS | Yamaha | XP 500 | € 11.999 | 21-06-2014 | 11,9 jaar |
| 44-MG-BS | Honda | NC700XA | Onbekend | 10-08-2016 | 14,2 jaar |
| 44-MH-BS | Piaggio | Beverly | € 6.090 | 22-09-2016 | 9,7 jaar |
| 44-MJ-BB | Kawasaki | Kawasaki | Onbekend | 05-09-2017 | 26,8 jaar |
| 44-MJ-BD | Suzuki | DL 650 | € 8.999 | 11-09-2017 | 8,7 jaar |
| 44-MJ-BF | BMW | C Evolution | Onbekend | 08-09-2017 | 9,2 jaar |
| 44-MJ-BG | Harley-Davidson | Fat Bob 114 | € 23.390 | 13-09-2017 | 8,7 jaar |
| 44-MJ-BH | Ducati | Monster 1200 | € 18.900 | 19-09-2017 | 8,7 jaar |
| 44-MJ-BJ | Harley-Davidson | Heritage Softail Classic | Onbekend | 10-04-2018 | 16,3 jaar |
| 44-MJ-BK | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.899 | 21-09-2017 | 8,7 jaar |
| 44-MJ-BL | BMW | R 850 | Onbekend | 28-10-2017 | 23,2 jaar |
| 44-MJ-BN | BMW | R 1200 | Onbekend | 20-09-2017 | 11,7 jaar |
| 44-MJ-BR | Honda | VFR800X | € 13.499 | 30-09-2017 | 8,7 jaar |
| 44-MJ-BS | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 25-09-2017 | 29,9 jaar |
| 44-MJ-BX | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 13-10-2017 | 8,6 jaar |
| 44-MJ-BZ | KTM | 350 EXC | € 11.820 | 08-11-2017 | 8,6 jaar |
| 44-MK-BS | Honda | CRF1000D | € 17.099 | 28-09-2018 | 7,7 jaar |
| 44-ML-BS | KTM | 390 Duke | € 6.050 | 02-08-2019 | 6,8 jaar |
| 44-MN-BS | Yamaha | Tenere 700 | € 12.799 | 17-07-2020 | 5,9 jaar |
| 44-MP-BS | Ducati | Multistrada V4 S | € 28.534 | 28-05-2021 | 5 jaar |
| 44-MR-BS | Triumph | Street Twin | € 11.200 | 03-03-2022 | 4,2 jaar |
| 44-MS-BS | BMW | S 1000 | € 18.249 | 19-04-2023 | 8,3 jaar |
| 44-MT-BS | Yamaha | MTT690 | € 10.498 | 12-07-2023 | 2,9 jaar |
| 44-MV-BS | Honda | NC750XD | € 10.200 | 25-04-2024 | 2,1 jaar |
| 44-MX-BS | Husqvarna | 701 Supermoto | € 10.454 | 13-01-2025 | 10,5 jaar |
| 44-MZ-BS | Yamaha | XTZ 690 | € 13.899 | 19-07-2025 | 0,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.232 en/of een gewicht van ± 218 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 14.300 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.100 | 229 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 13.200 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Honda ADV750 | € 14.800 | 222 cm | 94 cm | 230 kg |
| Yamaha MTT890 | € 14.200 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.500 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.000 | 213 cm | 84 cm | 230 kg |
| Aprilia RP | € 13.600 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| BMW R 1150 | € 14.100 | - | - | 240 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| BMW R 1200 | € 15.300 | 218 cm | 85 cm | 210 kg |
| Aprilia RR | € 13.700 | - | - | 200 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 14.200 | 225 cm | 96 cm | 240 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.600 | 211 cm | 80 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger | € 14.400 | 211 cm | 84 cm | 230 kg |
| Yamaha XP 560 | € 14.600 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Yamaha MTN1000 | € 15.300 | 210 cm | 81 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.100 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW R 1100 | € 13.800 | - | - | 230 kg |
| Honda CB1000R | € 13.000 | 211 cm | 81 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 14.200 | 215 cm | 90 cm | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson SportsterGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Sportster
Google op reviews van de Harley-Davidson Sportster
Harley-Davidson Sportster Wikipedia-pagina
Motoplus.nl
Sportster 883
Sportster S
Motor.nl
VIDEO: Stuntrijder breekt wereldrecord verspringen op een Harley-Davidson Sportster
Eerste test 2025 Harley-Davidson Sportster S: paarse patser
Harley-Davidson Sportster: ruim zestig jaar jong
Twijfeltest Harley-Davidson Nightster vs. Sportster S: welke sportieve Harley moet je hebben?
Harley-Davidson staakt productie EVO Sportster
Nieuwe Harley-Davidson Sportster op 12 april?
Harley-Davidson Sportster S rijdt 24-uurs record in India
Eerste test 2021 Harley-Davidson Sportster S 1250
Test Harley-Davidson Sportster S 2021
Nieuw: 2022 Harley-Davidson 1250 Sportster S
De nieuwe Harley-Davidson heet 1250 Sportster S
Harley-Davidson Sportster: geen Euro5, dus vaarwel Sportsters?
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.