95-MBP-3
Er rijden momenteel 366 Harley-Davidson Low Rider ST's rond in Nederland. Deze Low Rider ST komt uit het jaar 2023 en is nu 2 jaren, 11 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2026, dus sinds 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Harley-Davidson Low Rider ST rijden er in dezelfde variant (FXZ6D) nog 181 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2023 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.948 en € 39.695, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 29.308 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Low Rider ST bedraagt € 26.945 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Low Rider ST is daardoor € 2.363 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Harley-Davidson geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 190 km/uur. Deze Harley-Davidson Low Rider ST is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 43.7% traagste motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Low Rider ST voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Low Rider ST | 2023
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Low Rider ST |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 190 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 26.945 |
| Bruto BPM | € 3.542 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 77 kW (105 pk) |
| Continue vermogen | 77 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Z |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1923cc (1,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 juni 2023 |
| Leeftijd | 2 jaren, 11 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Ja |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 320 kg |
| Massa rijklaar | 327 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,62 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type ST1 | |
| Variant FXZ6D | |
| Uitvoering LHURSTRCC | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*168/2013*00062*08 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Low Rider ST voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 95-MBP-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
95-MBP-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 95-MBB-3 | Kawasaki | J300 | € 4.701 | 27-03-2026 | 9,1 jaar |
| 95-MBF-3 | Ducati | Diavel | € 21.789 | 08-04-2026 | 8,8 jaar |
| 95-MBG-3 | Yamaha | XTZ 690 | € 13.899 | 16-04-2026 | Nieuw |
| 95-MBH-3 | Yamaha | MTT890 | € 10.699 | 18-04-2026 | 4,1 jaar |
| 95-MBJ-3 | Beta | € 11.393 | 24-04-2026 | Nieuw | |
| 95-MBK-3 | Yamaha | MTN690 | € 8.898 | 02-05-2026 | Nieuw |
| 95-MBL-3 | KTM | 1290 Super Duke GT | € 20.598 | 07-05-2026 | 1,4 jaar |
| 95-MBN-3 | BMW | M 1000 | € 27.908 | 12-05-2026 | 3,2 jaar |
| 95-MBP-3 | Harley-Davidson | Low Rider ST | € 26.945 | 20-05-2026 | 3 jaar |
| 95-MBP-4 | Yamaha | MTT690 | € 11.493 | 20-05-2026 | 1,9 jaar |
| 95-MBP-6 | Honda | RD11 | Onbekend | 20-05-2026 | 24 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 29.308 en/of een gewicht van ± 320 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 29.000 | 249 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 18 | € 29.300 | 244 cm | 95 cm | 340 kg |
| Triumph Rocket 3 GT | € 28.500 | 237 cm | 94 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 27.000 | 229 cm | 99 cm | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson Low Rider STGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Low Rider ST
Google op reviews van de Harley-Davidson Low Rider ST
Motoplus.nl
Low Rider ST
Motor.nl
Van hoog naar laag met een Harley-Davidson Low Rider ST: de langste afdaling van de Benelux
Test 2022 Harley-Davidson Low Rider ST: sporttoer op zijn Amerikaans
Hoe rijdt de Harley-Davidson Low Rider ST?
Harley-Davidson Roadster en Low Rider S - MotoMe test - S3/07
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.