MS-XX-06
Er rijden momenteel 370 Harley-Davidson Low Rider's rond in Nederland. Deze Low Rider komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxdl Dyna Low Rider rijden er in dezelfde variant (D4F) nog 19 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2006 en juli 2008. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxdl Dyna Low Rider is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxdl Dyna Low Rider | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxdl Dyna Low Rider |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 190 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.432 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Continue vermogen | 56 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 4 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1584cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 april 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 1 maand en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 april 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 jaren, 1 maand en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 290 kg |
| Massa rijklaar | 305 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 187 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 492 kg |
| Technische max massa voertuig | 492 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FD2 | |
| Variant D4F | |
| Uitvoering GHAAL0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0414*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MS-XX-06 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MS-XX-06
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MS-XB-06 | Kawasaki | 1400 GTR | Onbekend | 19-03-2008 | 18,2 jaar |
| MS-XD-06 | Suzuki | VLR 1800 | Onbekend | 22-03-2008 | 18,2 jaar |
| MS-XF-06 | Aprilia | RR | Onbekend | 28-03-2008 | 18,2 jaar |
| MS-XG-06 | Harley-Davidson | Fxdc Dyna Super Glide Custom | Onbekend | 22-03-2008 | 18,2 jaar |
| MS-XH-06 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 09-04-2008 | 18,2 jaar |
| MS-XJ-06 | Honda | CB 600 | Onbekend | 01-08-2008 | 19,8 jaar |
| MS-XL-06 | BMW | R 1200 | Onbekend | 28-03-2008 | 18,2 jaar |
| MS-XN-06 | Suzuki | DL650A | Onbekend | 02-04-2008 | 18,2 jaar |
| MS-XP-06 | BMW | F 800 | Onbekend | 19-03-2008 | 19,8 jaar |
| MS-XR-06 | Piaggio | M45 | Onbekend | 26-03-2008 | 18,2 jaar |
| MS-XS-06 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 01-04-2008 | 18,2 jaar |
| MS-XT-06 | BMW | R 1200 | Onbekend | 11-04-2008 | 18,1 jaar |
| MS-XV-06 | Ducati | Monster | Onbekend | 22-05-2008 | 25,7 jaar |
| MS-XX-01 | Harley-Davidson | Flstc Heritage Softail Classic | Onbekend | 18-04-2008 | 18,1 jaar |
| MS-XX-02 | Buell | XB12STT Buell Lightning Super TT | Onbekend | 15-04-2008 | 18,1 jaar |
| MS-XX-03 | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 02-04-2008 | 18,2 jaar |
| MS-XX-04 | Kawasaki | Versys | Onbekend | 28-03-2008 | 18,2 jaar |
| MS-XX-05 | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | Onbekend | 12-04-2008 | 18,1 jaar |
| MS-XX-06 | Harley-Davidson | Low Rider | Onbekend | 26-04-2008 | 18,1 jaar |
| MS-XX-07 | Harley-Davidson | Fxdb Dyna Street BOB | Onbekend | 11-04-2008 | 18,1 jaar |
| MS-XX-08 | Suzuki | Wvbd | Onbekend | 25-03-2008 | 25,1 jaar |
| MS-XX-09 | Aprilia | RSV Mille | Onbekend | 28-03-2008 | 26,9 jaar |
| MS-XZ-06 | Suzuki | DL650A | Onbekend | 27-03-2008 | 18,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 290 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1250 | 227 cm | 99 cm | 290 kg |
| Honda Pan European | - | - | 310 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| BMW R 1150 | 223 cm | 91 cm | 310 kg |
| BMW R 1100 | - | - | 320 kg |
| BMW K 1200 | 232 cm | 98 cm | 290 kg |
| Honda ST1300A | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Yamaha XS650SE | - | - | 290 kg |
| Suzuki AN 650 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| BMW R 1300 GS Adventure | 221 cm | 100 cm | 260 kg |
| Yamaha VP05 | - | - | 280 kg |
| Honda SC51 | - | - | 310 kg |
| Yamaha RP11 | - | - | 270 kg |
| BMW K 1600 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Kawasaki VN 1500 | - | - | 320 kg |
| Honda VT1100 C2 | - | - | 270 kg |
| Suzuki VL 1500 | - | - | 320 kg |
| Yamaha V Max | - | - | 300 kg |
| BMW R 1200 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
| Yamaha XVS 1100 | 240 cm | 90 cm | 290 kg |
| Yamaha FJ 1200 | - | - | 270 kg |
| Suzuki GSX 1100 | - | - | 270 kg |
| Honda Gold Wing | - | - | 270 kg |
| Yamaha VMX 1200 | - | - | 280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.