59-MR-VB
Er rijden momenteel 393 Harley-Davidson Fxst's rond in Nederland. Deze Fxst komt uit het jaar 1991 en is nu 34 jaren, 10 maanden en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 11 maanden en 12 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxst rijden er nog 275 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1984 en juni 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.022 en € 22.997, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 16.912 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxst is helaas onbekend.
Dit voertuig van Harley-Davidson haalt een maximumsnelheid van 145 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Harley-Davidson Fxst tot de 15.4% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 augustus 2022. Het voertuig was toen 31 jaren, 1 maand en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxst voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxst | 1991
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxst |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 145 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 36 kW (49 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1338cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 juli 1991 |
| Leeftijd | 34 jaren, 10 maanden en 14 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 34 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 11 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 augustus 2022. Het voertuig was toen 31 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 291 kg |
| Massa rijklaar | 298 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 194 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 492 kg |
| Technische max massa voertuig | 492 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FXST | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 1 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxst voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 59-MR-VB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
59-MR-VB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 59-MB-VB | Honda | NC700SA | € 6.499 | 07-09-2012 | 13,7 jaar |
| 59-MF-VB | Yamaha | MT 09 | € 10.998 | 23-05-2015 | 11 jaar |
| 59-MG-VB | Honda | SH300A | € 5.999 | 29-06-2016 | 9,9 jaar |
| 59-MH-VB | Triumph | Tiger | Onbekend | 10-10-2018 | 16,9 jaar |
| 59-MJ-VB | Harley-Davidson | FXS | Onbekend | 04-07-2018 | 15,2 jaar |
| 59-MK-VB | Kawasaki | Versys 1000 | € 17.599 | 07-06-2019 | 7 jaar |
| 59-ML-VB | Ducati | Multistrada 1200 | € 20.191 | 26-05-2020 | 8,8 jaar |
| 59-MN-VB | KTM | 1190 Adventure | € 17.772 | 23-03-2021 | 11,3 jaar |
| 59-MP-VB | Italjet | DragsTER200 | € 6.250 | 26-10-2022 | 3,6 jaar |
| 59-MR-VB | Harley-Davidson | Fxst | Onbekend | 15-08-2022 | 34,9 jaar |
| 59-MR-VD | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 04-08-2022 | 18 jaar |
| 59-MR-VF | Derbi | Nude | Onbekend | 05-08-2022 | 17,4 jaar |
| 59-MR-VG | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 08-08-2022 | 23,2 jaar |
| 59-MR-VH | BMW | R 1250 | € 27.028 | 12-08-2022 | 3,8 jaar |
| 59-MR-VJ | Kawasaki | Versys 1000 | € 18.099 | 16-08-2022 | 3,8 jaar |
| 59-MR-VK | Piaggio | TPH 125 | Onbekend | 11-08-2022 | 28,1 jaar |
| 59-MR-VL | Piaggio | M25 | Onbekend | 12-08-2022 | 23,2 jaar |
| 59-MR-VN | Piaggio | Nrg | Onbekend | 12-08-2022 | 29,6 jaar |
| 59-MR-VP | BMW | R 1250 | € 32.490 | 20-08-2022 | 3,8 jaar |
| 59-MR-VR | BMW | R 1250 | € 29.640 | 26-08-2022 | 3,8 jaar |
| 59-MR-VS | Indian Motorcycle | Indian Chief Bobber Dark Horse | € 21.490 | 03-06-2023 | 3 jaar |
| 59-MR-VT | Royal Enfield | Interceptor | € 8.599 | 08-09-2022 | 3,7 jaar |
| 59-MR-VV | BMW | K 1100 | Onbekend | 19-08-2022 | 30,4 jaar |
| 59-MR-VX | Piaggio | ZIP | Onbekend | 02-11-2005 | 20,7 jaar |
| 59-MR-VZ | BMW | R 1150 | Onbekend | 23-08-2022 | 22,4 jaar |
| 59-MS-VB | Yamaha | MTT890 | € 15.599 | 25-05-2023 | 3 jaar |
| 59-MT-VB | BMW | R 1250 | € 22.149 | 10-04-2024 | 3,3 jaar |
| 59-MV-VB | Cfmoto | 450SR | € 7.999 | 25-10-2024 | 1,6 jaar |
| 59-MX-VB | Harley-Davidson | Sport Glide | € 24.295 | 11-07-2025 | 0,9 jaar |
| 59-MZ-VB | Honda | CB500FA | € 7.750 | 01-04-2026 | Nieuw |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 16.912 en/of een gewicht van ± 291 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1150 | € 16.600 | 223 cm | 91 cm | 270 kg |
| BMW R 1100 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| Honda SC51 | € 17.400 | - | - | 300 kg |
| Kawasaki 1400 GTR ABS | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.000 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| BMW K 1200 | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 17.900 | 231 cm | 108 cm | 270 kg |
| Honda VFR1200FD | € 18.400 | - | - | 260 kg |
| BMW C Evolution | € 18.300 | 218 cm | 79 cm | 270 kg |
| Honda VFR1200X | € 17.700 | 229 cm | 92 cm | 270 kg |
| BMW R 850 | € 16.000 | - | - | 280 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 17.300 | 217 cm | 77 cm | 260 kg |
| Triumph Trophy | € 18.100 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Tiger Explorer | € 16.400 | - | - | 300 kg |
| Honda VT1300CXa | € 16.800 | - | - | 300 kg |
| Yamaha MT 10 | € 16.500 | - | - | 270 kg |
| Yamaha FJR 1300 | € 18.400 | - | - | 260 kg |
| Yamaha XV 1700 | € 16.500 | - | - | 320 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 17.000 | - | - | 280 kg |
| Yamaha XVS 1300 | € 15.200 | - | - | 300 kg |
| Honda CRF1000D | € 15.700 | - | - | 270 kg |
| Yamaha Tracer 9 | € 16.000 | - | - | 280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.