MN-06-SV
Er rijden momenteel 77 Harley-Davidson Fxs Lowrider's rond in Nederland. Deze Fxs Lowrider komt uit het jaar 1981 en is nu 44 jaren, 11 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 maart 2008, dus sinds 18 jaren, 2 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Harley-Davidson Fxs Lowrider rijden er nog 77 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1979 en september 1987. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxs Lowrider is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 maart 1992. Het voertuig was toen 10 jaren, 8 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxs Lowrider voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxs Lowrider | 1981
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxs Lowrider |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 42 kW (57 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1338cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1981 |
| Leeftijd | 44 jaren, 11 maanden en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 44 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 maart 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 jaren, 2 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 maart 1992. Het voertuig was toen 10 jaren, 8 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 279 kg |
| Massa rijklaar | 286 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,61 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 101 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 101 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxs Lowrider voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MN-06-SV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MN-06-SV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MN-01-SV | Harley-Davidson | Xlh 883 Sportster | Onbekend | 12-06-1992 | 34 jaar |
| MN-02-SV | Harley-Davidson | Fxs 1340 | Onbekend | 25-03-1992 | 47 jaar |
| MN-05-SV | Harley-Davidson | Flst Heritage | Onbekend | 25-03-1992 | 37,9 jaar |
| MN-06-SB | BMW | R 60 | Onbekend | 19-03-1992 | 51 jaar |
| MN-06-SF | Ducati | 888 | Onbekend | 03-04-1992 | 34,2 jaar |
| MN-06-SG | Suzuki | VS 700 | Onbekend | 21-04-1993 | 38,9 jaar |
| MN-06-SH | BMW | R 100 | Onbekend | 26-03-1992 | 34,2 jaar |
| MN-06-SL | Yamaha | XJ 900 | Onbekend | 28-03-1992 | 34,2 jaar |
| MN-06-SN | Honda | PC800 | Onbekend | 29-04-1992 | 34,1 jaar |
| MN-06-SP | Harley-Davidson | Xlh 883 Sportster Hugger | Onbekend | 02-07-1992 | 35,9 jaar |
| MN-06-SR | Kawasaki | ZZ-R 1100 | Onbekend | 09-07-1997 | 28,9 jaar |
| MN-06-SV | Harley-Davidson | Fxs Lowrider | Onbekend | 25-03-1992 | 44,9 jaar |
| MN-06-SX | Suzuki | GSX-R 1100 | Onbekend | 25-03-1992 | 34,9 jaar |
| MN-07-SV | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 15-04-1992 | 34,9 jaar |
| MN-08-SV | Harley-Davidson | Fxr Super Glide | Onbekend | 25-03-1992 | 35,9 jaar |
| MN-09-SV | Kawasaki | Z 440 | Onbekend | 22-08-1992 | 42,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 279 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1250 | 227 cm | 99 cm | 290 kg |
| Honda Pan European | - | - | 310 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| BMW R 1200 | 226 cm | 99 cm | 300 kg |
| BMW R 1150 | 223 cm | 91 cm | 280 kg |
| BMW R 1100 | - | - | 270 kg |
| Suzuki VL 800 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| BMW K 1200 | 232 cm | 98 cm | 290 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Suzuki AN 650 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Yamaha XS650SE | - | - | 290 kg |
| Honda VT 1100 | - | - | 300 kg |
| BMW R 1300 GS Adventure | 221 cm | 100 cm | 260 kg |
| Yamaha VP05 | - | - | 280 kg |
| Yamaha RP11 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki ZZ-R 1100 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki VN800 Classic | - | - | 250 kg |
| Yamaha RP04 | - | - | 260 kg |
| BMW K 1600 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| BMW 259 | - | - | 260 kg |
| Honda VT1100 C2 | - | - | 270 kg |
| Honda XL1000VA | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Yamaha V Max | - | - | 300 kg |
| Yamaha FJ 1200 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki VN 1500 | - | - | 300 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.