MK-02-LH
Er rijden momenteel 253 Harley-Davidson Fxrs Low Rider's rond in Nederland. Deze Fxrs Low Rider komt uit het jaar 1984 en is nu 41 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 augustus 2009, dus sinds 16 jaren, 9 maanden en 23 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxrs Low Rider rijden er nog 253 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1982 en augustus 1993. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxrs Low Rider is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 31 augustus 1990. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxrs Low Rider voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxrs Low Rider | 1984
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxrs Low Rider |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 3 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 43 kW (58 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1319cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1984 |
| Leeftijd | 41 jaren en 11 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 41 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 augustus 2009 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren, 9 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 31 augustus 1990. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 345 kg |
| Massa rijklaar | 352 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,59 m | |
| Europese voertuigcategorie L4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 101 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 101 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxrs Low Rider voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MK-02-LH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MK-02-LH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MK-02-LH | Harley-Davidson | Fxrs Low Rider | Onbekend | 31-08-1990 | 41,9 jaar |
| MK-02-LN | Suzuki | LS 650 | Onbekend | 29-08-1990 | 37,9 jaar |
| MK-02-LS | BMW | K75RT | Onbekend | 21-09-1990 | 35,7 jaar |
| MK-04-LH | Honda | Transalp | Onbekend | 15-01-1991 | 35,4 jaar |
| MK-05-LH | Harley-Davidson | FX-1200 | Onbekend | 30-08-1990 | 49,9 jaar |
| MK-06-LH | Honda | Transalp | Onbekend | 14-09-1990 | 35,7 jaar |
| MK-07-LH | Harley-Davidson | Xlh 1200 Sportster | Onbekend | 28-08-1990 | 37,9 jaar |
| MK-08-LH | Honda | Transalp | Onbekend | 31-07-1991 | 34,9 jaar |
| MK-09-LH | Yamaha | FZ 750 | Onbekend | 15-05-1991 | 35,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 345 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | 250 cm | 100 cm | 350 kg |
| Honda Gold Wing | - | - | 380 kg |
| Suzuki VZR 1800 | - | - | 330 kg |
| Suzuki 1500 Intruder LC | - | - | 310 kg |
| BMW K 1200 | 248 cm | 92 cm | 380 kg |
| Suzuki AL | - | - | 320 kg |
| Suzuki VL 1500 | - | - | 350 kg |
| Yamaha XV 1600 | - | - | 330 kg |
| Honda GL 1100 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VP08 | - | - | 350 kg |
| Honda SC 26 | - | - | 310 kg |
| Honda GL1500 Goldwing SE | - | - | 380 kg |
| Honda GL1500 Goldwing Aspencade | - | - | 380 kg |
| Yamaha XV 1900 | - | - | 340 kg |
| Honda GL 1200 | - | - | 350 kg |
| Honda GL1800DA | 261 cm | 91 cm | 380 kg |
| BMW R 18 | 262 cm | 98 cm | 370 kg |
| Honda SC51 | - | - | 310 kg |
| Honda GL1500 Goldwing | - | - | 370 kg |
| Kawasaki Vnt 50 D | - | - | 320 kg |
| Honda SC 34 | - | - | 340 kg |
| Yamaha XVZ1300A | - | - | 330 kg |
| Suzuki VLR 1800 | - | - | 370 kg |
| Honda GL1500C | - | - | 330 kg |
| Kawasaki VN 1600 | - | - | 370 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.