MX-VB-83
Er rijden momenteel 50 Harley-Davidson Fxrssen rond in Nederland. Deze Fxrs komt uit het jaar 1985 en is nu 40 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 juni 2010, dus sinds 15 jaren, 11 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxrs rijden er nog 49 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1981 en februari 1993. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxrs is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 juni 2010. Het voertuig was toen 24 jaren, 11 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxrs voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxrs | 1985
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxrs |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 45 kW (61 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1340cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1985 |
| Leeftijd | 40 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 40 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 juni 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 11 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 juni 2010. Het voertuig was toen 24 jaren, 11 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 263 kg |
| Massa rijklaar | 270 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2013 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxrs voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-VB-83 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-VB-83
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-VB-80 | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 25-02-2011 | 19 jaar |
| MX-VB-82 | Zündapp | 17-21 | Onbekend | 23-06-2010 | 52,9 jaar |
| MX-VB-83 | Harley-Davidson | Fxrs | Onbekend | 23-06-2010 | 40,9 jaar |
| MX-VB-84 | Harley-Davidson | Flhr Road King | Onbekend | 23-06-2010 | 26,3 jaar |
| MX-VB-85 | Triumph | Sprint GT | € 15.440 | 30-06-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VB-87 | Harley-Davidson | Fat BOB | Onbekend | 23-06-2010 | 16,6 jaar |
| MX-VB-88 | Triumph | Speedmaster | € 10.540 | 29-06-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VB-89 | Triumph | Street Triple R | € 9.990 | 26-06-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VF-83 | Ducati | M 600 | Onbekend | 30-06-2010 | 26,9 jaar |
| MX-VG-83 | Baotian | BT125T-9 | € 1.380 | 01-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VJ-83 | Triumph | Sprint GT | € 15.440 | 01-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VN-83 | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 01-07-2010 | 19 jaar |
| MX-VP-83 | KTM | 990 Supermoto | Onbekend | 07-07-2010 | 16,8 jaar |
| MX-VS-83 | Honda | XL 200 | Onbekend | 05-07-2010 | 41,9 jaar |
| MX-VT-83 | Triumph | Sprint GT | € 15.440 | 13-04-2011 | 15,1 jaar |
| MX-VX-83 | Harley-Davidson | Fxdc Dyna Super Glide Custom | € 16.295 | 21-07-2010 | 15,9 jaar |
| MX-VZ-83 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 27-04-2011 | 22,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 263 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 226 cm | 99 cm | 290 kg |
| BMW R 1250 | 227 cm | 99 cm | 290 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 280 kg |
| Yamaha XJ 900 | - | - | 260 kg |
| BMW R 1100 | - | - | 270 kg |
| Honda Pan European | - | - | 280 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| BMW K 1200 | 232 cm | 98 cm | 290 kg |
| BMW K 100 | 225 cm | 91 cm | 270 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 92 cm | 240 kg |
| Suzuki VL 800 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| BMW K 1100 | - | - | 260 kg |
| BMW K75RT | - | - | 240 kg |
| Honda NT700VA | 207 cm | 109 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Suzuki AN 650 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Yamaha XS650SE | - | - | 290 kg |
| Honda RC 44 | - | - | 250 kg |
| Suzuki GSX1300R | 244 cm | 74 cm | 260 kg |
| Yamaha XT 1200 | 226 cm | 98 cm | 280 kg |
| Kawasaki VN800 Classic | - | - | 250 kg |
| Honda VT 1100 | - | - | 280 kg |
| BMW R 850 | - | - | 280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.