79-MZ-RF
Er rijden momenteel 50 Harley-Davidson Fxrssen rond in Nederland. Deze Fxrs komt uit het jaar 1991 en is nu 35 jaren, 2 maanden en 27 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxrs Convertible rijden er nog 49 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1981 en februari 1993. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxrs Convertible is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 januari 2026. Het voertuig was toen 34 jaren, 10 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxrs voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxrs Convertible | 1991
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxrs Convertible |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 42.3 kW (58 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1337cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 februari 1991 |
| Leeftijd | 35 jaren, 2 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 35 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 januari 2026. Het voertuig was toen 34 jaren, 10 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 286 kg |
| Massa rijklaar | 293 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 493 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,62 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxrs voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 79-MZ-RF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
79-MZ-RF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 79-MB-RF | Suzuki | DL650A | € 7.999 | 04-07-2012 | 13,9 jaar |
| 79-MG-RF | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 10.476 | 11-05-2016 | 10 jaar |
| 79-MH-RF | Triumph | Street Twin | € 10.100 | 20-05-2017 | 9 jaar |
| 79-MJ-RF | KTM | 450 EXC | Onbekend | 18-05-2018 | 18,8 jaar |
| 79-MK-RF | BMW | F 800 | € 12.698 | 07-08-2021 | 11,2 jaar |
| 79-ML-RF | BMW | F 900 | € 12.364 | 28-03-2020 | 6,2 jaar |
| 79-MN-RF | Yamaha | YP400RA | € 7.423 | 11-05-2021 | 11,6 jaar |
| 79-MP-RF | Yamaha | CZD 300 | € 6.698 | 30-09-2021 | 4,7 jaar |
| 79-MS-RF | Piaggio | Vespa GTS | € 7.799 | 19-04-2023 | 3,1 jaar |
| 79-MT-RF | Kawasaki | Z 650 | € 7.797 | 19-02-2024 | 4,6 jaar |
| 79-MV-RF | Suzuki | DL 650 | € 9.999 | 04-09-2024 | 1,7 jaar |
| 79-MX-RF | BMW | R 1250 | € 24.148 | 06-06-2025 | 2,9 jaar |
| 79-MZ-RB | Cfmoto | 700MT | € 7.999 | 23-01-2026 | 0,3 jaar |
| 79-MZ-RD | Harley-Davidson | Fat Boy | € 25.199 | 21-01-2026 | 10,1 jaar |
| 79-MZ-RF | Harley-Davidson | Fxrs | Onbekend | 21-01-2026 | 35,3 jaar |
| 79-MZ-RG | Yamaha | XTZ 690 | € 11.498 | 22-01-2026 | 4,9 jaar |
| 79-MZ-RH | Honda | NC750XA | € 11.090 | 23-01-2026 | 10,9 jaar |
| 79-MZ-RJ | Honda | CB500XA | € 7.499 | 24-01-2026 | 7,1 jaar |
| 79-MZ-RK | Kawasaki | Z 1100 | € 12.899 | 31-01-2026 | 0,3 jaar |
| 79-MZ-RL | Piaggio | TPH 80 | Onbekend | 27-01-2026 | 30,8 jaar |
| 79-MZ-RN | Moto Guzzi | V 7 | € 11.399 | 05-02-2026 | 0,3 jaar |
| 79-MZ-RP | Honda | CB1000R | Onbekend | 29-01-2026 | 17,1 jaar |
| 79-MZ-RR | Benelli | TRK 502 | € 8.549 | 30-01-2026 | 3,2 jaar |
| 79-MZ-RS | Honda | NC750XA | € 9.347 | 31-01-2026 | 3,1 jaar |
| 79-MZ-RT | Suzuki | GSX 800 | € 10.699 | 07-02-2026 | 0,3 jaar |
| 79-MZ-RV | BMW | F 700 | € 9.575 | 03-02-2026 | 10,2 jaar |
| 79-MZ-RX | Qjmotor | Srv 600 V | € 9.274 | 16-04-2026 | Nieuw |
| 79-MZ-RZ | Yamaha | XTZ 750 | Onbekend | 04-02-2026 | 30,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 286 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1250 | 227 cm | 99 cm | 290 kg |
| Honda Pan European | - | - | 310 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| BMW R 1150 | 223 cm | 91 cm | 310 kg |
| BMW R 1100 | - | - | 310 kg |
| Suzuki VL 800 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| BMW K 1200 | 232 cm | 98 cm | 290 kg |
| Honda ST1300A | 227 cm | 86 cm | 310 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Suzuki AN 650 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Yamaha XS650SE | - | - | 290 kg |
| BMW R 1300 GS Adventure | 221 cm | 100 cm | 260 kg |
| Yamaha VP05 | - | - | 280 kg |
| Honda SC51 | - | - | 310 kg |
| Yamaha RP11 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki ZZ-R 1100 | - | - | 270 kg |
| BMW K 1600 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Honda VT1100 C2 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki VN 1500 | - | - | 310 kg |
| Honda XL1000VA | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Yamaha V Max | - | - | 300 kg |
| Yamaha FJ 1200 | - | - | 270 kg |
| BMW R 1200 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
| Yamaha XVS 1100 | 240 cm | 90 cm | 290 kg |
| Suzuki GSX 1100 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.