ML-DS-82
Er rijden momenteel 116 Harley-Davidson Fxdxi Dyna Super Glide Sport's rond in Nederland. Deze Fxdxi Dyna Super Glide Sport komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 1 maand en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 11 maanden en 16 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Harley-Davidson Fxdxi Dyna Super Glide Sport rijden er in dezelfde variant (D2F) nog 113 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2003 en oktober 2009. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxdxi Dyna Super Glide Sport is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxdxi Dyna Super Glide Sport voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxdxi Dyna Super Glide Sport | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxdxi Dyna Super Glide Sport |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.379 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 49 kW (67 pk) |
| Continue vermogen | 49 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | D2, |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1449cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 april 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 1 maand en 22 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 11 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 292 kg |
| Massa rijklaar | 299 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 193 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 492 kg |
| Technische max massa voertuig | 492 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,60 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FD1 | |
| Variant D2F | |
| Uitvoering GHBBX0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0029*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxdxi Dyna Super Glide Sport voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ML-DS-82 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ML-DS-82
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| ML-DB-82 | Yamaha | 4 PU | Onbekend | 23-10-2004 | 28 jaar |
| ML-DF-82 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 26-03-2004 | 22,2 jaar |
| ML-DG-82 | Honda | RC 42 | Onbekend | 06-04-2004 | 29,3 jaar |
| ML-DH-82 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 24-03-2004 | 22,2 jaar |
| ML-DJ-82 | Suzuki | GSF 600 | Onbekend | 25-03-2004 | 22,2 jaar |
| ML-DL-82 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 24-04-2004 | 22,1 jaar |
| ML-DN-82 | Yamaha | RN012/yZFR1 | Onbekend | 26-03-2004 | 26,9 jaar |
| ML-DR-82 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 27-03-2004 | 22,2 jaar |
| ML-DS-80 | Harley-Davidson | XL 53C Custom 53 | Onbekend | 31-03-2004 | 22,2 jaar |
| ML-DS-81 | Buell | XB1 | Onbekend | 30-06-2004 | 21,9 jaar |
| ML-DS-82 | Harley-Davidson | Fxdxi Dyna Super Glide Sport | Onbekend | 09-04-2004 | 22,2 jaar |
| ML-DS-84 | Buell | XB1 | Onbekend | 16-04-2004 | 22,1 jaar |
| ML-DS-85 | Honda | RC 44 | Onbekend | 05-07-2004 | 21,9 jaar |
| ML-DS-86 | Honda | SC47 | Onbekend | 02-04-2004 | 22,2 jaar |
| ML-DS-87 | Honda | NT650V | Onbekend | 27-04-2004 | 22,1 jaar |
| ML-DS-88 | Honda | SC48 | Onbekend | 09-04-2004 | 22,2 jaar |
| ML-DS-89 | Honda | SC50 | Onbekend | 02-04-2004 | 22,2 jaar |
| ML-DT-82 | BMW | 259 | Onbekend | 14-04-2004 | 26,1 jaar |
| ML-DV-82 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 31-03-2004 | 22,2 jaar |
| ML-DX-82 | Honda | SC 33 | Onbekend | 11-10-2004 | 29,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 292 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Honda Pan European | - | - | 310 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| BMW R 1150 | 223 cm | 91 cm | 310 kg |
| BMW R 1100 | - | - | 320 kg |
| BMW K 1200 | 232 cm | 98 cm | 290 kg |
| Honda ST1300A | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| BMW R 1250 | 223 cm | 99 cm | 290 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Yamaha XS650SE | - | - | 290 kg |
| Suzuki AN 650 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Yamaha VP05 | - | - | 280 kg |
| Yamaha RP11 | - | - | 270 kg |
| Honda SC51 | - | - | 310 kg |
| BMW K 1600 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Kawasaki VN 1500 | - | - | 320 kg |
| Honda VT1100 C2 | - | - | 270 kg |
| Suzuki VL 1500 | - | - | 320 kg |
| Yamaha V Max | - | - | 300 kg |
| BMW R 1200 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
| Yamaha XVS 1100 | 240 cm | 90 cm | 290 kg |
| Yamaha FJ 1200 | - | - | 270 kg |
| Suzuki GSX 1100 | - | - | 270 kg |
| Honda Gold Wing | - | - | 270 kg |
| Yamaha VMX 1200 | - | - | 280 kg |
| Yamaha VP16 | - | - | 280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.