MT-HN-96
Er rijden momenteel 306 Harley-Davidson Fxdx's rond in Nederland. Deze Fxdx komt uit het jaar 1999 en is nu 26 jaren, 10 maanden en 17 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 september 2020, dus sinds 5 jaren en 8 maanden. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxdx Sport rijden er nog 43 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en september 2004. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxdx Sport is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 juni 2008. Het voertuig was toen 8 jaren en 11 maanden oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxdx voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxdx Sport | 1999
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxdx Sport |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.075 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 50 kW (68 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1448cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 juli 1999 |
| Leeftijd | 26 jaren, 10 maanden en 17 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 september 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren en 8 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 juni 2008. Het voertuig was toen 8 jaren en 11 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 300 kg |
| Massa rijklaar | 307 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxdx voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MT-HN-96 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MT-HN-96
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MT-HD-96 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 21-07-2008 | 21,1 jaar |
| MT-HF-96 | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 11-06-2008 | 18 jaar |
| MT-HG-96 | Yamaha | YP 400 | Onbekend | 13-06-2008 | 18 jaar |
| MT-HH-96 | Kreidler | Florett | Onbekend | 09-06-2008 | 51,9 jaar |
| MT-HL-96 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 16-08-2008 | 27,9 jaar |
| MT-HN-90 | Honda | CBF1000A | Onbekend | 12-06-2008 | 18 jaar |
| MT-HN-91 | Honda | CBF1000A | Onbekend | 12-06-2008 | 18 jaar |
| MT-HN-92 | Honda | CBR600RR | Onbekend | 13-06-2008 | 18 jaar |
| MT-HN-94 | Honda | XL700VA | Onbekend | 12-06-2008 | 18 jaar |
| MT-HN-95 | Honda | XL700VA | Onbekend | 20-06-2008 | 18 jaar |
| MT-HN-96 | Harley-Davidson | Fxdx | Onbekend | 11-06-2008 | 26,9 jaar |
| MT-HP-96 | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 19-06-2008 | 18 jaar |
| MT-HS-96 | Yamaha | XP 500 | Onbekend | 20-06-2008 | 18 jaar |
| MT-HT-96 | Yamaha | V Max | Onbekend | 04-03-2009 | 19,3 jaar |
| MT-HV-96 | Yamaha | XT 660 | Onbekend | 16-06-2008 | 21,3 jaar |
| MT-HX-96 | Kreidler | Floret RS | Onbekend | 16-06-2008 | 51 jaar |
| MT-HZ-96 | Suzuki | VZ 800 | Onbekend | 17-06-2008 | 27,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 300 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Honda Pan European | - | - | 310 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| BMW K 1600 | 249 cm | 100 cm | 330 kg |
| Honda ST1300A | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| BMW R 1250 | 223 cm | 99 cm | 290 kg |
| BMW K 1200 | 232 cm | 98 cm | 290 kg |
| Yamaha XS650SE | - | - | 290 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Yamaha VP05 | - | - | 280 kg |
| Honda SC51 | - | - | 310 kg |
| Kawasaki VN 1500 | - | - | 320 kg |
| Honda VT1100 C2 | - | - | 270 kg |
| Yamaha VP08 | - | - | 330 kg |
| Suzuki VL 1500 | - | - | 320 kg |
| Yamaha V Max | - | - | 300 kg |
| Yamaha XVS 1100 | 240 cm | 90 cm | 290 kg |
| Yamaha VMX 1200 | - | - | 280 kg |
| Yamaha VP16 | - | - | 280 kg |
| Honda SC 26 | - | - | 310 kg |
| Suzuki 1500 Intruder LC | - | - | 310 kg |
| Suzuki AL | - | - | 320 kg |
| Suzuki VZR 1800 | - | - | 330 kg |
| Honda PC800 | - | - | 280 kg |
| Kawasaki 1000 GTR | - | - | 300 kg |
| Moto Guzzi California 1100 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.