MP-RV-83
Er rijden momenteel 306 Harley-Davidson Fxdx's rond in Nederland. Deze Fxdx komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 maart 2017, dus sinds 9 jaren, 2 maanden en 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Harley-Davidson Fxdx rijden er nog 43 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en september 2004. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxdx is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 mei 2006. Het voertuig was toen 5 jaren en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxdx voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxdx | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxdx |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.551 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 50 kW (68 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1449cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 april 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren, 1 maand en 7 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 maart 2017 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 jaren, 2 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 mei 2006. Het voertuig was toen 5 jaren en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 290 kg |
| Massa rijklaar | 297 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,60 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen frameplaat by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxdx voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MP-RV-83 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MP-RV-83
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MP-RB-83 | BMW | K 1200 | Onbekend | 27-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-RD-83 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 20-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-RF-83 | Honda | CBF600NA | Onbekend | 25-04-2006 | 21,9 jaar |
| MP-RG-83 | Aprilia | RR | Onbekend | 25-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-RH-83 | Honda | SC 26 | Onbekend | 12-05-2006 | 27,7 jaar |
| MP-RJ-83 | Kawasaki | Z750S | Onbekend | 27-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-RL-83 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 27-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-RN-83 | Zündapp | KS 125 Sport | Onbekend | 30-05-2007 | 44,3 jaar |
| MP-RP-83 | BMW | R 1200 | Onbekend | 29-07-2006 | 22,2 jaar |
| MP-RR-83 | Kawasaki | VN 1500 | Onbekend | 05-04-2008 | 24,2 jaar |
| MP-RS-83 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 28-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-RT-83 | Harley-Davidson | Fxdbi Dyna Street BOB | Onbekend | 05-05-2006 | 20,1 jaar |
| MP-RV-80 | Honda | Gold Wing | Onbekend | 10-06-2006 | 23,3 jaar |
| MP-RV-82 | Honda | VT750C2 | Onbekend | 22-08-2006 | 26,8 jaar |
| MP-RV-83 | Harley-Davidson | Fxdx | Onbekend | 04-05-2006 | 25,1 jaar |
| MP-RV-84 | Honda | SC49 | Onbekend | 05-05-2006 | 24,3 jaar |
| MP-RV-85 | Harley-Davidson | FLT | Onbekend | 05-05-2006 | 27,3 jaar |
| MP-RV-86 | Harley-Davidson | FS2 | Onbekend | 05-05-2006 | 23,2 jaar |
| MP-RV-87 | Harley-Davidson | FS2 | Onbekend | 05-05-2006 | 24,4 jaar |
| MP-RV-89 | Moto Guzzi | LS | Onbekend | 09-09-2006 | 19,7 jaar |
| MP-RX-83 | Honda | NT700VA | Onbekend | 13-05-2006 | 20 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 290 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1250 | 227 cm | 99 cm | 290 kg |
| Honda Pan European | - | - | 310 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| BMW R 1150 | 223 cm | 91 cm | 310 kg |
| BMW R 1100 | - | - | 320 kg |
| BMW K 1200 | 232 cm | 98 cm | 290 kg |
| Honda ST1300A | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Yamaha XS650SE | - | - | 290 kg |
| Suzuki AN 650 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| BMW R 1300 GS Adventure | 221 cm | 100 cm | 260 kg |
| Yamaha VP05 | - | - | 280 kg |
| Yamaha RP11 | - | - | 270 kg |
| Honda SC51 | - | - | 310 kg |
| BMW K 1600 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Kawasaki VN 1500 | - | - | 320 kg |
| Honda VT1100 C2 | - | - | 270 kg |
| Suzuki VL 1500 | - | - | 320 kg |
| Yamaha V Max | - | - | 300 kg |
| BMW R 1200 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
| Yamaha XVS 1100 | 240 cm | 90 cm | 290 kg |
| Yamaha FJ 1200 | - | - | 270 kg |
| Suzuki GSX 1100 | - | - | 270 kg |
| Honda Gold Wing | - | - | 270 kg |
| Yamaha VMX 1200 | - | - | 280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.