25-MK-JN
Er rijden momenteel 101 Harley-Davidson Flstfb's rond in Nederland. Deze Flstfb komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 februari 2019, dus sinds 7 jaren, 3 maanden en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb rijden er nog 101 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2009 en januari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.862 en € 42.323, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.680 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstfb bedraagt € 24.999 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Harley-Davidson Flstfb € 319 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 februari 2019. Het voertuig was toen 3 jaren, 7 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | € 24.999 |
| Bruto BPM | € 453 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 57 kW (77 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1688cc (1,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 februari 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 3 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 februari 2019. Het voertuig was toen 3 jaren, 7 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 314 kg |
| Massa rijklaar | 331 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FLSTFB | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 25-MK-JN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
25-MK-JN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 25-MB-JN | Kawasaki | Z 750 | € 7.996 | 17-03-2012 | 16,3 jaar |
| 25-MD-JN | Honda | CBR500RA | € 6.896 | 06-06-2013 | 13 jaar |
| 25-MF-JN | BMW | K 1200 | Onbekend | 14-07-2018 | 23,9 jaar |
| 25-MG-JN | Beta | € 6.844 | 11-02-2016 | 10,3 jaar | |
| 25-MH-JN | Yamaha | FJR 1300 | € 20.499 | 29-03-2017 | 9,2 jaar |
| 25-MJ-JN | Yamaha | X-Max 400 | € 7.499 | 09-03-2018 | 8,2 jaar |
| 25-MK-JD | Kawasaki | Z800 ABS | € 9.788 | 13-04-2019 | 11,9 jaar |
| 25-MK-JF | Yamaha | MTT850 | € 13.738 | 23-02-2019 | 7,3 jaar |
| 25-MK-JG | BMW | R 1250 | € 24.702 | 15-02-2019 | 7,3 jaar |
| 25-MK-JH | Harley-Davidson | Flhtcui | Onbekend | 13-02-2019 | 24,1 jaar |
| 25-MK-JJ | BMW | F 700 | € 11.071 | 27-06-2019 | 12,6 jaar |
| 25-MK-JK | Honda | CB500FA | € 7.098 | 28-02-2019 | 7,2 jaar |
| 25-MK-JL | Suzuki | SFV 650 | € 6.999 | 16-03-2019 | 10,2 jaar |
| 25-MK-JN | Harley-Davidson | Flstfb | € 24.999 | 20-02-2019 | 10,9 jaar |
| 25-MK-JP | BMW | R 1250 | € 26.338 | 22-02-2019 | 7,3 jaar |
| 25-MK-JR | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 05-03-2019 | 7,2 jaar |
| 25-MK-JS | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.398 | 27-02-2019 | 10,8 jaar |
| 25-MK-JT | BMW | F 850 | € 16.913 | 27-02-2019 | 7,3 jaar |
| 25-MK-JV | Kawasaki | Ninja ZX-6R | € 12.999 | 23-02-2019 | 7,3 jaar |
| 25-MK-JX | Harley-Davidson | Fat Boy | € 28.690 | 02-03-2019 | 7,2 jaar |
| 25-MK-JZ | Yamaha | MTN1000 | € 15.598 | 19-07-2019 | 9,2 jaar |
| 25-ML-JN | Honda | NC750XA | € 9.199 | 19-12-2019 | 6,4 jaar |
| 25-MN-JN | BMW | G 310 | € 6.704 | 20-10-2020 | 5,6 jaar |
| 25-MP-JN | BMW | R 100 | Onbekend | 06-07-2021 | 32,8 jaar |
| 25-MS-JN | Piaggio | Vespa GTS | € 6.599 | 24-02-2023 | 3,3 jaar |
| 25-MT-JN | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 27-09-2023 | 8,6 jaar |
| 25-MV-JN | Honda | NC750XA | € 8.397 | 26-09-2024 | 9 jaar |
| 25-MX-JN | Yamaha | MTN890 | € 14.199 | 29-03-2025 | 1,2 jaar |
| 25-MZ-JN | BMW | S 1000 | € 22.549 | 13-11-2025 | 2,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.680 en/of een gewicht van ± 314 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Yamaha V Max | € 24.800 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.