MX-RH-16
Er rijden momenteel 1.707 Harley-Davidson Flstf Fat Boy's rond in Nederland. Deze Flstf Fat Boy komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maart 2021, dus sinds 5 jaren, 2 maanden en 22 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy rijden er in dezelfde variant (L6F) nog 169 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2006 en augustus 2008. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 mei 2010. Het voertuig was toen 2 jaren, 10 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstf Fat Boy | 2007
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstf Fat Boy |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.111 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 54 kW (73 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1584cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 juni 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 maart 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 2 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 mei 2010. Het voertuig was toen 2 jaren, 10 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 230 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant L6F | |
| Uitvoering GFABB0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*12 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2018 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-RH-16 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-RH-16
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-RB-16 | Ducati | Monster 1100 | € 13.290 | 15-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RF-16 | Honda | XL650V | Onbekend | 11-05-2010 | 20,1 jaar |
| MX-RG-16 | Yamaha | XT 660 | € 7.302 | 19-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RH-10 | Suzuki | VZR 1800 | Onbekend | 21-05-2010 | 18,9 jaar |
| MX-RH-11 | Harley-Davidson | Flhrci | Onbekend | 12-06-2010 | 27,2 jaar |
| MX-RH-12 | Suzuki | Gsf 600S | Onbekend | 12-05-2010 | 21,8 jaar |
| MX-RH-13 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 19-08-2010 | 21,2 jaar |
| MX-RH-14 | BMW | R 1200 | Onbekend | 19-05-2010 | 18,9 jaar |
| MX-RH-16 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 12-05-2010 | 18,9 jaar |
| MX-RH-17 | Triumph | Bonneville | Onbekend | 12-05-2010 | 20,2 jaar |
| MX-RH-18 | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 20-05-2010 | 22,9 jaar |
| MX-RH-19 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 21-05-2010 | 24,9 jaar |
| MX-RJ-16 | Yamaha | FZ 1 | € 11.998 | 21-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RL-16 | Honda | NT700VA | Onbekend | 21-05-2010 | 18,8 jaar |
| MX-RP-16 | Triumph | Tiger | Onbekend | 02-03-2011 | 18,4 jaar |
| MX-RR-16 | Honda | XL700VA | € 9.450 | 28-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RS-16 | Yamaha | XT 660 | Onbekend | 11-06-2010 | 17,4 jaar |
| MX-RT-16 | BMW | R 1200 | Onbekend | 26-08-2010 | 20,6 jaar |
| MX-RV-16 | Yamaha | XJ 6 | € 7.198 | 28-05-2010 | 16 jaar |
| MX-RX-16 | KTM | 990 Supermoto | € 10.490 | 03-06-2010 | 16 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 230 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 225 cm | 100 cm | 250 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 250 kg |
| BMW R 1250 | 221 cm | 90 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 250 kg |
| Yamaha XJ 900 | - | - | 250 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 219 cm | 91 cm | 240 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 250 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 94 cm | 220 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| BMW K 100 | 225 cm | 91 cm | 250 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 650 | 228 cm | 88 cm | 210 kg |
| KTM 1290 Super Adventure | 235 cm | 98 cm | 240 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda VT1100C | - | - | 220 kg |
| Kawasaki Vulcan S | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.