MX-40-YF
Er rijden momenteel 1.707 Harley-Davidson Flstf Fat Boy's rond in Nederland. Deze Flstf Fat Boy komt uit het jaar 1997 en is nu 29 jaren, 2 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 april 2026, dus sinds 1 maand en 23 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy rijden er nog 1.264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1989 en maart 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.693 en € 23.993, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.843 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstf Fat Boy | 1997
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstf Fat Boy |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.742 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 41 kW (56 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1340cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 1997 |
| Leeftijd | 29 jaren, 2 maanden en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 23 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 295 kg |
| Massa rijklaar | 302 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,62 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen frameplaat by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 1997 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-40-YF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-40-YF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-40-YB | BMW | R 1100 | Onbekend | 20-03-1997 | 29,2 jaar |
| MX-40-YD | Kawasaki | VN800 Classic | Onbekend | 20-03-1997 | 29,2 jaar |
| MX-40-YF | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 25-03-1997 | 29,2 jaar |
| MX-40-YG | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 14-03-1997 | 29,2 jaar |
| MX-40-YJ | Honda | VFR750 F | Onbekend | 19-02-1998 | 33,3 jaar |
| MX-40-YL | Yamaha | TZR 250 | Onbekend | 25-10-1997 | 36,7 jaar |
| MX-40-YN | Yamaha | YZF 600R | Onbekend | 21-03-1997 | 29,2 jaar |
| MX-40-YP | Honda | NTV 650 | Onbekend | 07-05-1997 | 29,1 jaar |
| MX-40-YV | Kawasaki | Z 1300 | Onbekend | 25-03-1997 | 46,9 jaar |
| MX-40-YY | Honda | SLR650 | Onbekend | 05-04-1997 | 29,2 jaar |
| MX-42-YF | Harley-Davidson | Flhtcui | Onbekend | 12-04-1997 | 29,1 jaar |
| MX-43-YF | Harley-Davidson | Fxd Super Glide | Onbekend | 18-12-1997 | 28,5 jaar |
| MX-45-YF | Honda | NX 650 | Onbekend | 18-03-1997 | 29,2 jaar |
| MX-46-YF | Honda | CB Two Fifty | Onbekend | 26-03-1997 | 29,2 jaar |
| MX-47-YF | Honda | CB Two Fifty | Onbekend | 22-03-1997 | 29,2 jaar |
| MX-48-YF | Honda | VF 750C | Onbekend | 13-08-1997 | 28,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.843 en/of een gewicht van ± 295 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 24.100 | 222 cm | 99 cm | 270 kg |
| BMW K 1300 | € 22.400 | 236 cm | 80 cm | 270 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 23.600 | 230 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Yamaha FJR 1300 | € 22.500 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.