MN-DV-87
Er rijden momenteel 1.058 Harley-Davidson Flstc's rond in Nederland. Deze Flstc komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 december 2010, dus sinds 15 jaren, 5 maanden en 18 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Harley-Davidson Flstc rijden er in dezelfde variant (L5F) nog 409 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1999 en augustus 2004. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstc is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 februari 2005. Het voertuig was toen 4 jaren, 8 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstc | 2000
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstc |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.761 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 46 kW (63 pk) |
| Continue vermogen | 46 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5, |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1449cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 mei 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 december 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 5 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 februari 2005. Het voertuig was toen 4 jaren, 8 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 335 kg |
| Massa rijklaar | 342 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 184 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant L5F | |
| Uitvoering FSBEL0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*92/61*0002*01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MN-DV-87 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MN-DV-87
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MN-DB-87 | BMW | K 1200 | Onbekend | 03-02-2005 | 21,3 jaar |
| MN-DF-87 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 10-01-2005 | 21,4 jaar |
| MN-DG-87 | Harley-Davidson | Flh Electra Glide | Onbekend | 30-12-2004 | 48,3 jaar |
| MN-DH-87 | Honda | CBR125R | Onbekend | 04-05-2007 | 19,1 jaar |
| MN-DJ-87 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 07-01-2005 | 21,4 jaar |
| MN-DL-87 | Ducati | ST 3 | Onbekend | 05-02-2005 | 21,3 jaar |
| MN-DN-87 | Honda | SC 32 | Onbekend | 20-10-2005 | 29,1 jaar |
| MN-DR-87 | Honda | CBF600SA | Onbekend | 15-01-2005 | 21,4 jaar |
| MN-DS-87 | Yamaha | 3TB / XT600E | Onbekend | 19-01-2005 | 31 jaar |
| MN-DV-80 | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 26-05-2005 | 21 jaar |
| MN-DV-81 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 22-01-2005 | 22,9 jaar |
| MN-DV-82 | Honda | NC23 | Onbekend | 02-04-2005 | 36,5 jaar |
| MN-DV-83 | Honda | PC37 | Onbekend | 29-01-2005 | 23,1 jaar |
| MN-DV-84 | Yamaha | RJ 03 | Onbekend | 24-01-2005 | 25,3 jaar |
| MN-DV-87 | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 11-02-2005 | 26 jaar |
| MN-DX-87 | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 26-01-2005 | 21,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 335 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | 250 cm | 100 cm | 350 kg |
| Honda ST1300A | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| Suzuki VL 1500 | - | - | 350 kg |
| Yamaha VP08 | - | - | 330 kg |
| Suzuki VZR 1800 | - | - | 330 kg |
| Honda Gold Wing | - | - | 350 kg |
| Honda SC 26 | - | - | 310 kg |
| Suzuki 1500 Intruder LC | - | - | 310 kg |
| Suzuki AL | - | - | 320 kg |
| Kawasaki VN1500 Classic | - | - | 350 kg |
| Yamaha XV 1600 | - | - | 330 kg |
| Honda GL 1100 | - | - | 330 kg |
| BMW K 1200 | - | - | 370 kg |
| Yamaha XV 1900 | - | - | 340 kg |
| Honda GL 1200 | - | - | 350 kg |
| BMW R 18 | 262 cm | 98 cm | 370 kg |
| Honda SC51 | - | - | 310 kg |
| Honda GL1500 Goldwing | - | - | 370 kg |
| Kawasaki Vnt 50 D | - | - | 320 kg |
| Honda SC 34 | - | - | 340 kg |
| Yamaha XVZ1300A | - | - | 330 kg |
| Kawasaki VN 1500 | - | - | 320 kg |
| Suzuki VLR 1800 | - | - | 370 kg |
| Honda GL1500C | - | - | 330 kg |
| Kawasaki VN 1600 | - | - | 370 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.