30-MN-FT
Er rijden momenteel 146 Ducati Hypermotard 796's rond in Nederland. Deze Hypermotard 796 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati Hypermotard 796 rijden er nog 16 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2009 en maart 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.788 en € 10.518, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.064 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Hypermotard 796 bedraagt € 9.788 incl. BTW en BPM, deze Ducati Hypermotard 796 is daardoor € 276 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 augustus 2020. Het voertuig was toen 10 jaren, 3 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati Hypermotard 796 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati Hypermotard 796 | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | Hypermotard 796 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | € 9.788 |
| Bruto BPM | € 1.186 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 23 kW (31 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 803cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 augustus 2020. Het voertuig was toen 10 jaren, 3 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 178 kg |
| Massa rijklaar | 188 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 390 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,46 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type B1 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati Hypermotard 796 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 30-MN-FT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
30-MN-FT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 30-MB-FT | BMW | R 1200 | € 19.590 | 13-01-2012 | 14,4 jaar |
| 30-MD-FT | Zero Motorcycles | DS | Onbekend | 11-04-2013 | 13,2 jaar |
| 30-MF-FT | Suzuki | GSX-R 750 | € 13.999 | 09-04-2015 | 11,1 jaar |
| 30-MG-FT | Honda | NC750SA | € 7.040 | 23-12-2015 | 10,4 jaar |
| 30-MH-FT | Harley-Davidson | Flhtcui | Onbekend | 09-12-2016 | 25,3 jaar |
| 30-MJ-FT | Honda | CB1000RA | Onbekend | 21-04-2018 | 13,9 jaar |
| 30-MK-FT | KTM | 450 EXC | € 11.680 | 30-11-2018 | 7,5 jaar |
| 30-ML-FT | Yamaha | XTZ 690 | € 10.799 | 19-09-2019 | 6,7 jaar |
| 30-MN-FB | Cagiva | A8 | Onbekend | 31-07-2020 | 30,8 jaar |
| 30-MN-FD | Kawasaki | Vulcan S | € 8.949 | 04-09-2020 | 5,7 jaar |
| 30-MN-FF | Ducati | Monster 821 | € 11.979 | 26-08-2020 | 10,9 jaar |
| 30-MN-FH | Yamaha | MTT690 | € 9.398 | 31-08-2020 | 5,7 jaar |
| 30-MN-FJ | Yamaha | MTN690 | € 7.834 | 05-08-2020 | 7,9 jaar |
| 30-MN-FK | Triumph | Tiger 800 | € 14.095 | 09-09-2020 | 11,7 jaar |
| 30-MN-FL | Triumph | Bonneville Bobber | € 15.625 | 15-08-2020 | 5,8 jaar |
| 30-MN-FN | Yamaha | MT 09 | € 9.598 | 10-08-2020 | 10 jaar |
| 30-MN-FP | Honda | CB650FA | € 9.099 | 10-08-2020 | 7,6 jaar |
| 30-MN-FS | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 26-02-2021 | 18,3 jaar |
| 30-MN-FT | Ducati | Hypermotard 796 | € 9.788 | 13-08-2020 | 16,1 jaar |
| 30-MN-FV | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 22-08-2020 | 5,8 jaar |
| 30-MN-FX | Yamaha | GPD 150 | € 3.699 | 20-08-2020 | 5,8 jaar |
| 30-MN-FZ | BMW | R 1200 | Onbekend | 18-08-2020 | 17,5 jaar |
| 30-MP-FT | BMW | R 1250 | € 26.750 | 09-06-2021 | 5 jaar |
| 30-MR-FT | Honda | CBR650FA | € 10.099 | 12-04-2022 | 7,1 jaar |
| 30-MS-FT | KTM | 890 Duke | € 12.400 | 03-01-2023 | 3,4 jaar |
| 30-MT-FT | Kawasaki | Z 900 | € 10.298 | 18-04-2024 | 5 jaar |
| 30-MV-FT | Honda | CB500XA | € 8.300 | 11-05-2024 | 2,1 jaar |
| 30-MX-FT | Triumph | Bonneville T 120 | € 13.499 | 04-03-2025 | 9,1 jaar |
| 30-MZ-FT | Ducati | Multistrada V4 Pikes Peak | € 38.243 | 23-08-2025 | 2,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.064 en/of een gewicht van ± 178 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MT 09 | € 10.400 | 213 cm | 90 cm | 190 kg |
| Yamaha MTN850 | € 10.000 | 208 cm | 83 cm | 190 kg |
| Yamaha MTT690 | € 9.800 | 215 cm | 84 cm | 190 kg |
| BMW F 650 | € 10.300 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | € 10.700 | - | - | 190 kg |
| Honda CB650RA | € 9.400 | 213 cm | 78 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Triumph Street Triple R | € 10.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 9.700 | 206 cm | 72 cm | 190 kg |
| BMW F 800 | € 10.400 | 215 cm | 78 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.500 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN890 | € 11.000 | 209 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CBR600 F | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| Honda PC 35 | € 11.000 | - | - | 180 kg |
| Yamaha YZF 690 | € 10.600 | 207 cm | 73 cm | 180 kg |
| Aprilia SM | € 9.600 | 221 cm | 91 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.500 | 207 cm | 83 cm | 190 kg |
| Yamaha MTM850 | € 10.800 | 208 cm | 82 cm | 190 kg |
| KTM 790 Duke | € 10.200 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| Honda CBR600FA | € 10.000 | 215 cm | 74 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z 650 RS | € 9.100 | 207 cm | 80 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja Zx-4R | € 10.300 | 199 cm | 77 cm | 180 kg |
| Yamaha XT 660 | € 9.200 | - | - | 190 kg |
| Yamaha MTN690 | € 9.300 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.