MN-DL-01
Er rijden momenteel 66 Ducati H1's rond in Nederland. Deze H1 komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maart 2005, dus sinds 21 jaren, 2 maanden en 23 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Ducati H1 rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 40 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2000 en juni 2003. De nieuwwaarde van deze Ducati H1 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 februari 2005. Het voertuig was toen 3 jaren, 8 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati H1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati H1 | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | H1 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.911 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Continue vermogen | 94 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZDM996W4 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 996cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren en 9 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 maart 2005 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 jaren, 2 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 februari 2005. Het voertuig was toen 3 jaren, 8 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 210 kg |
| Massa rijklaar | 217 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 158 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 375 kg |
| Technische max massa voertuig | 375 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e1-92/61-00096/00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati H1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MN-DL-01 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MN-DL-01
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MN-DD-01 | Ducati | 749 | Onbekend | 07-01-2005 | 21,4 jaar |
| MN-DF-01 | Honda | ST1300A | Onbekend | 12-02-2005 | 21,3 jaar |
| MN-DJ-01 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 13-01-2005 | 21,4 jaar |
| MN-DL-01 | Ducati | H1 | Onbekend | 03-02-2005 | 25 jaar |
| MN-DL-02 | Hercules | K50N | Onbekend | 05-01-2005 | 49,4 jaar |
| MN-DL-03 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 24-02-2005 | 24,7 jaar |
| MN-DL-04 | Honda | RC48 | Onbekend | 07-02-2005 | 25,8 jaar |
| MN-DL-06 | Yamaha | RJ 03 | Onbekend | 01-10-2005 | 26,1 jaar |
| MN-DL-07 | Yamaha | XVS 1100 | Onbekend | 05-01-2005 | 23,8 jaar |
| MN-DL-08 | BMW | R 1200 | Onbekend | 05-01-2005 | 28,7 jaar |
| MN-DP-01 | Buell | XB1 | Onbekend | 14-01-2005 | 21,4 jaar |
| MN-DS-01 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 18-01-2005 | 21,4 jaar |
| MN-DV-01 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 21-01-2005 | 21,4 jaar |
| MN-DX-01 | Aprilia | ME | Onbekend | 11-02-2005 | 26,9 jaar |
| MN-DZ-01 | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 27-01-2005 | 21,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 210 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 114 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda VT1100C | - | - | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.