MJ-BT-04
Er rijden momenteel 66 Ducati H1's rond in Nederland. Deze H1 komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 11 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 april 2013, dus sinds 13 jaren, 1 maand en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Ducati H1 rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 40 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2000 en juni 2003. De nieuwwaarde van deze Ducati H1 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 juni 2003. Het voertuig was toen 1 jaar, 11 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati H1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati H1 | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | H1 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.911 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Continue vermogen | 94 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZDM996W4 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 996cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 juni 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 11 maanden en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 april 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 1 maand en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 juni 2003. Het voertuig was toen 1 jaar, 11 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 210 kg |
| Massa rijklaar | 217 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 158 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 375 kg |
| Technische max massa voertuig | 375 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type H1 | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e1-92/61-00096/00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2013 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati H1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MJ-BT-04 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MJ-BT-04
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MJ-BD-04 | BMW | R 1150 | Onbekend | 10-05-2003 | 23,1 jaar |
| MJ-BH-04 | Harley-Davidson | Flsts | Onbekend | 10-05-2003 | 23,1 jaar |
| MJ-BJ-04 | Honda | Fireblade | Onbekend | 08-05-2003 | 30,1 jaar |
| MJ-BL-04 | Yamaha | XJ 900 | Onbekend | 16-05-2003 | 23 jaar |
| MJ-BN-04 | Harley-Davidson | Xlh 883 Hugger | Onbekend | 28-05-2003 | 23 jaar |
| MJ-BP-04 | Yamaha | XVS 1100 | Onbekend | 20-05-2003 | 27,2 jaar |
| MJ-BR-04 | Honda | SC51 | Onbekend | 17-05-2003 | 23 jaar |
| MJ-BS-04 | Yamaha | RP02 | Onbekend | 01-04-2005 | 27 jaar |
| MJ-BT-02 | Yamaha | RP04 | Onbekend | 23-05-2003 | 25,2 jaar |
| MJ-BT-03 | Yamaha | RP04 | Onbekend | 30-05-2003 | 25,2 jaar |
| MJ-BT-04 | Ducati | H1 | Onbekend | 04-06-2003 | 24,9 jaar |
| MJ-BT-05 | BMW | R 100 | Onbekend | 13-05-2003 | 30 jaar |
| MJ-BT-06 | BMW | R 1150 | Onbekend | 20-05-2003 | 23 jaar |
| MJ-BT-07 | BMW | R 1150 | Onbekend | 20-05-2003 | 23 jaar |
| MJ-BT-08 | BMW | R 1150 | Onbekend | 23-05-2003 | 23 jaar |
| MJ-BT-09 | BMW | R 1150 | Onbekend | 16-05-2003 | 23 jaar |
| MJ-BV-04 | Yamaha | RP05 | Onbekend | 16-05-2003 | 23 jaar |
| MJ-BX-04 | BMW | R 1100 | Onbekend | 14-05-2003 | 30,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 210 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 114 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda VT1100C | - | - | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.