MS-ST-98
Er rijden momenteel 118 Ducati 900's rond in Nederland. Deze 900 komt uit het jaar 1997 en is nu 29 jaren, 2 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 augustus 2014, dus sinds 11 jaren, 9 maanden en 24 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati 900 M/c rijden er nog 118 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1977 en april 2003. De nieuwwaarde van deze Ducati 900 M/c is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 april 2008. Het voertuig was toen 11 jaren, 1 maand en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati 900 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 900 M/c | 1997
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 900 M/c |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.441 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 49 kW (67 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 904cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 maart 1997 |
| Leeftijd | 29 jaren, 2 maanden en 7 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 augustus 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 9 maanden en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 april 2008. Het voertuig was toen 11 jaren, 1 maand en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 190 kg |
| Massa rijklaar | 197 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 98 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 98 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 900 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MS-ST-98 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MS-ST-98
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MS-SB-98 | Honda | SH150 | Onbekend | 14-02-2008 | 18,3 jaar |
| MS-SJ-98 | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 22-02-2008 | 18,3 jaar |
| MS-SL-98 | Ducati | M4 | Onbekend | 16-02-2008 | 24 jaar |
| MS-SN-98 | Yamaha | TDM 850 | Onbekend | 12-02-2008 | 26,9 jaar |
| MS-SP-98 | Yamaha | RP11 | Onbekend | 07-06-2008 | 22,3 jaar |
| MS-SR-98 | Honda | CB600FA | Onbekend | 15-02-2008 | 18,3 jaar |
| MS-ST-90 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 03-05-2008 | 21,7 jaar |
| MS-ST-91 | Honda | SC 39 | Onbekend | 17-05-2008 | 26,5 jaar |
| MS-ST-93 | Honda | RC 47 | Onbekend | 14-07-2008 | 25,2 jaar |
| MS-ST-94 | Honda | RC 47 | Onbekend | 28-05-2008 | 22,5 jaar |
| MS-ST-95 | Honda | RC 47 | Onbekend | 09-05-2008 | 23,2 jaar |
| MS-ST-96 | Honda | VFR800A | Onbekend | 16-08-2008 | 22,1 jaar |
| MS-ST-98 | Ducati | 900 | Onbekend | 28-04-2008 | 29,2 jaar |
| MS-SV-98 | BMW | R 1200 | Onbekend | 22-02-2008 | 18,3 jaar |
| MS-SZ-98 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 12-04-2008 | 18,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 190 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN690 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 200 kg |
| Yamaha MT 07 | 214 cm | 81 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 210 kg |
| BMW F 650 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Suzuki SV 650 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 200 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha YZF R6 | 204 cm | 70 cm | 190 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 200 kg |
| Honda CBR1000RR | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | 209 cm | 72 cm | 200 kg |
| BMW S 1000 | 215 cm | 114 cm | 200 kg |
| Suzuki VS 700 | - | - | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.