82-MF-PJ
Er rijden momenteel 199 Ducati 899 Panigale's rond in Nederland. Deze 899 Panigale komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 2 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 juni 2019, dus sinds 6 jaren, 11 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati 899 Panigale rijden er in dezelfde variant (03) nog 155 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2013 en oktober 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.548 en € 24.429, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.796 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 899 Panigale bedraagt € 17.990 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Ducati 899 Panigale € 194 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Ducati 899 Panigale voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 899 Panigale | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 899 Panigale |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 270 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 270 km | |
| Nieuwprijs | € 17.990 |
| Bruto BPM | € 2.305 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Continue vermogen | 103 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 899W4 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 898cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 maart 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 2 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 juni 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 11 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 180 kg |
| Massa rijklaar | 192 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 178 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 370 kg |
| Technische max massa voertuig | 370 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type H8 | |
| Variant 03 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0586*03 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 108 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 108 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 899 Panigale voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 82-MF-PJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
82-MF-PJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 82-MB-PJ | Suzuki | GSR 750 | € 9.999 | 30-05-2012 | 14 jaar |
| 82-MD-PJ | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 02-05-2017 | 19 jaar |
| 82-MF-PB | Harley-Davidson | Iron 883 | € 10.180 | 13-03-2015 | 11,2 jaar |
| 82-MF-PD | Peugeot | Django | € 3.599 | 10-03-2015 | 11,2 jaar |
| 82-MF-PF | Yamaha | R6 | Onbekend | 25-04-2015 | 22,9 jaar |
| 82-MF-PG | Suzuki | GSR 750 | € 8.999 | 19-03-2015 | 11,2 jaar |
| 82-MF-PH | Harley-Davidson | Iron 883 | € 10.880 | 18-03-2015 | 11,2 jaar |
| 82-MF-PJ | Ducati | 899 Panigale | € 17.990 | 26-03-2015 | 11,2 jaar |
| 82-MF-PK | BMW | R 1200 | € 23.661 | 26-03-2015 | 11,2 jaar |
| 82-MF-PN | Triumph | Street Tripel R | Onbekend | 18-03-2015 | 14,8 jaar |
| 82-MF-PP | Suzuki | DL650A | € 8.299 | 21-03-2015 | 11,2 jaar |
| 82-MF-PR | Harley-Davidson | Cvo Street Glide | € 44.500 | 01-04-2015 | 11,2 jaar |
| 82-MF-PS | Ducati | 1199 Panigale | Onbekend | 24-03-2015 | 11,4 jaar |
| 82-MF-PT | Piaggio | M45 | € 5.359 | 08-04-2015 | 11,1 jaar |
| 82-MF-PV | Kawasaki | Vulcan S | € 8.299 | 26-03-2015 | 11,2 jaar |
| 82-MF-PX | Suzuki | DL650A | € 9.999 | 27-03-2015 | 11,2 jaar |
| 82-MF-PZ | Suzuki | VL 1500 | € 13.999 | 30-03-2015 | 11,2 jaar |
| 82-MG-PJ | Yamaha | MT 09 | € 9.599 | 29-04-2016 | 10,1 jaar |
| 82-MH-PJ | Aprilia | € 19.875 | 05-05-2017 | 9,1 jaar | |
| 82-MJ-PJ | KTM | 790 Duke | € 11.225 | 15-05-2018 | 8 jaar |
| 82-ML-PJ | Triumph | Speed Triple | € 13.189 | 10-04-2020 | 14,9 jaar |
| 82-MN-PJ | Yamaha | MTN850D(mt-09SP) | € 11.598 | 13-02-2021 | 8 jaar |
| 82-MP-PJ | Honda | ADV750 | € 14.099 | 28-09-2021 | 4,7 jaar |
| 82-MR-PJ | Triumph | Street Triple | Onbekend | 13-04-2023 | 18,2 jaar |
| 82-MS-PJ | Ducati | Multistrada V4 Pikes Peak | € 34.160 | 18-04-2023 | 3,1 jaar |
| 82-MT-PJ | Zero Motorcycles | Dsr/x | € 26.945 | 23-03-2024 | 2,2 jaar |
| 82-MV-PJ | Yamaha | XTZ 690 | € 12.499 | 13-08-2024 | 1,8 jaar |
| 82-MX-PJ | BMW | S 1000 | € 23.645 | 29-04-2025 | 2,3 jaar |
| 82-MZ-PJ | BMW | R 1300 | € 31.270 | 14-01-2026 | 0,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 17.796 en/of een gewicht van ± 180 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBR1000RR | € 16.800 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| BMW S 1000 | € 17.700 | 209 cm | 114 cm | 200 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 17.800 | 217 cm | 79 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 18.400 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 17.200 | 257 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda CBR1000RA | € 18.000 | 208 cm | 69 cm | 200 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 19.000 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Aprilia Tuono | € 16.700 | - | - | 190 kg |
| Aprilia RK | € 18.700 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 17.700 | 206 cm | 88 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 18.700 | 208 cm | 72 cm | 190 kg |
| Indian Scout | € 16.000 | - | - | 200 kg |
| Yamaha R1 | € 18.500 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta 800 | € 17.300 | - | - | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 17.200 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Brutale | € 19.300 | 205 cm | 88 cm | 190 kg |
| KTM 990 Duke R | € 16.900 | 210 cm | 84 cm | 180 kg |
| MV Agusta F3 | € 19.100 | 203 cm | 73 cm | 190 kg |
| MV Agusta Brutale 990 | € 16.300 | - | - | 200 kg |
| MV Agusta Dragster | € 17.300 | 204 cm | 94 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.