60-MF-LD
Er rijden momenteel 199 Ducati 899 Panigale's rond in Nederland. Deze 899 Panigale komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 september 2024, dus sinds 1 jaar, 8 maanden en 12 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati 899 Panigale rijden er in dezelfde variant (03) nog 155 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2013 en oktober 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.548 en € 24.429, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.796 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 899 Panigale bedraagt € 17.550 incl. BTW en BPM, deze Ducati 899 Panigale is daardoor € 246 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Ducati 899 Panigale voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 899 Panigale | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 899 Panigale |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 270 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 270 km | |
| Nieuwprijs | € 17.550 |
| Bruto BPM | € 2.244 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Continue vermogen | 103 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 899W4 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 898cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 april 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 september 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 8 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 180 kg |
| Massa rijklaar | 192 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 178 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 370 kg |
| Technische max massa voertuig | 370 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type H8 | |
| Variant 03 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0586*03 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2016 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 108 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 108 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 899 Panigale voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 60-MF-LD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
60-MF-LD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 60-MB-LD | Ducati | 848 | Onbekend | 03-04-2012 | 17,8 jaar |
| 60-MD-LD | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 03-08-2013 | 20,1 jaar |
| 60-MF-LB | BMW | R 1200 | € 19.036 | 02-01-2015 | 11,4 jaar |
| 60-MF-LD | Ducati | 899 Panigale | € 17.550 | 03-04-2015 | 11,2 jaar |
| 60-MF-LG | Honda | PC36 | Onbekend | 02-01-2015 | 20,2 jaar |
| 60-MF-LH | Harley-Davidson | Iron 883 | € 10.180 | 06-01-2015 | 11,4 jaar |
| 60-MF-LJ | Kawasaki | J300 | € 4.173 | 14-01-2015 | 11,4 jaar |
| 60-MF-LK | Triumph | Tiger Explorer | € 17.990 | 09-01-2015 | 11,4 jaar |
| 60-MF-LL | Suzuki | GSF 1250 | Onbekend | 04-04-2015 | 19,3 jaar |
| 60-MF-LP | Gilera | M61 | Onbekend | 14-01-2015 | 18,3 jaar |
| 60-MF-LR | Triumph | Tiger Explorer | € 16.990 | 23-01-2015 | 11,4 jaar |
| 60-MF-LS | Harley-Davidson | Vrscdx | Onbekend | 12-02-2015 | 13,5 jaar |
| 60-MF-LT | Ducati | Scrambler | € 9.290 | 17-02-2015 | 11,3 jaar |
| 60-MF-LV | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 33.000 | 29-01-2015 | 11,3 jaar |
| 60-MF-LX | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 30-04-2016 | 17 jaar |
| 60-MF-LZ | Honda | VFR1200F | Onbekend | 16-06-2015 | 14,8 jaar |
| 60-MG-LD | Yamaha | MT 07 | € 7.198 | 18-03-2016 | 10,2 jaar |
| 60-MH-LD | Piaggio | M45 | Onbekend | 28-03-2017 | 15,8 jaar |
| 60-MJ-LD | Yamaha | XJ 6 | € 8.699 | 05-04-2018 | 8,2 jaar |
| 60-MK-LD | KTM | 450 EXC | € 11.680 | 18-03-2019 | 7,2 jaar |
| 60-ML-LD | Yamaha | MT 07 | € 7.599 | 01-02-2020 | 7,7 jaar |
| 60-MP-LD | Suzuki | GSX-S 750 | € 8.977 | 19-08-2021 | 9,2 jaar |
| 60-MR-LD | BMW | R 1250 | € 21.253 | 25-05-2022 | 5 jaar |
| 60-MS-LD | Royal Enfield | Scram 411 | € 6.299 | 01-04-2023 | 3,2 jaar |
| 60-MT-LD | Royal Enfield | Classic 350 | € 6.299 | 09-11-2023 | 2,6 jaar |
| 60-MV-LD | Kawasaki | Z 650 | € 7.899 | 05-07-2024 | 1,9 jaar |
| 60-MX-LD | SWM | Superdual | € 12.411 | 03-04-2025 | 6,2 jaar |
| 60-MZ-LD | BMW | R 1300 | € 32.296 | 08-11-2025 | 0,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 17.796 en/of een gewicht van ± 180 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBR1000RR | € 16.800 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| BMW S 1000 | € 17.700 | 209 cm | 114 cm | 200 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 17.800 | 217 cm | 79 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 18.400 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 17.200 | 257 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda CBR1000RA | € 18.000 | 208 cm | 69 cm | 200 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 19.000 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Aprilia Tuono | € 16.700 | - | - | 190 kg |
| Aprilia RK | € 18.700 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 17.700 | 206 cm | 88 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 18.700 | 208 cm | 72 cm | 190 kg |
| Indian Scout | € 16.000 | - | - | 200 kg |
| Yamaha R1 | € 18.500 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta 800 | € 17.300 | - | - | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 17.200 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Brutale | € 19.300 | 205 cm | 88 cm | 190 kg |
| KTM 990 Duke R | € 16.900 | 210 cm | 84 cm | 180 kg |
| MV Agusta F3 | € 19.100 | 203 cm | 73 cm | 190 kg |
| MV Agusta Dragster | € 17.300 | 204 cm | 94 cm | 190 kg |
| MV Agusta Brutale 990 | € 16.300 | - | - | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.