39-MN-KH
Er rijden momenteel 199 Ducati 899 Panigale's rond in Nederland. Deze 899 Panigale komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 juli 2024, dus sinds 1 jaar, 10 maanden en 27 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati 899 Panigale rijden er in dezelfde variant (04) nog 32 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2014 en mei 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.951 en € 25.327, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 18.425 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 899 Panigale bedraagt € 17.550 incl. BTW en BPM, deze Ducati 899 Panigale is daardoor € 875 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Ducati kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 240 km/uur. Daardoor behoort deze Ducati 899 Panigale tot de snelste 9.5% motoren van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 oktober 2020. Het voertuig was toen 6 jaren, 6 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati 899 Panigale voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 899 Panigale | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 899 Panigale |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 240 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 17.550 |
| Bruto BPM | € 2.244 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 73 kW (99 pk) |
| Continue vermogen | 73 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 899W4 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 898cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 juli 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 10 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 oktober 2020. Het voertuig was toen 6 jaren, 6 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 180 kg |
| Massa rijklaar | 192 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 370 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type H8 | |
| Variant 04 | |
| Uitvoering FA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0586*04 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 107 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 107 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 899 Panigale voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 39-MN-KH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
39-MN-KH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 39-MB-KH | Honda | VFR1200F | € 16.990 | 30-03-2012 | 14,2 jaar |
| 39-MD-KH | KTM | 640 SM | Onbekend | 19-06-2013 | 20 jaar |
| 39-MF-KH | KTM | 450 EXC | Onbekend | 01-11-2014 | 13,4 jaar |
| 39-MG-KH | Honda | NC750SA | € 7.040 | 29-02-2016 | 10,3 jaar |
| 39-MH-KH | Yamaha | MT 07 | € 7.599 | 25-03-2017 | 9,2 jaar |
| 39-MJ-KH | BMW | R 1200 | € 24.506 | 06-04-2018 | 8,2 jaar |
| 39-MK-KH | Honda | Pan European | Onbekend | 28-02-2019 | 25,3 jaar |
| 39-ML-KH | KTM | 690 SMC | € 10.050 | 14-01-2020 | 10,3 jaar |
| 39-MN-KB | Honda | SH150AD | € 4.299 | 30-01-2021 | 5,3 jaar |
| 39-MN-KD | Yamaha | MTN1000 | € 14.997 | 27-02-2021 | 9,9 jaar |
| 39-MN-KF | Yamaha | XTZ 690 | € 11.199 | 24-10-2020 | 5,6 jaar |
| 39-MN-KG | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 28-10-2020 | 5,6 jaar |
| 39-MN-KH | Ducati | 899 Panigale | € 17.550 | 27-10-2020 | 12,1 jaar |
| 39-MN-KJ | Honda | NSR125R | Onbekend | 23-10-2020 | 24,2 jaar |
| 39-MN-KK | Yamaha | FZ 8 | € 14.319 | 27-10-2020 | 16 jaar |
| 39-MN-KL | Honda | CRF1100A | € 16.498 | 29-10-2020 | 5,6 jaar |
| 39-MN-KN | BMW | K 1600 | € 36.195 | 30-10-2020 | 5,6 jaar |
| 39-MN-KP | Suzuki | RGV | Onbekend | 30-10-2020 | 31 jaar |
| 39-MN-KR | Harley-Davidson | Street BOB | € 16.954 | 07-11-2020 | 8,3 jaar |
| 39-MN-KS | Kawasaki | KX 250 | Onbekend | 21-11-2020 | 26,3 jaar |
| 39-MN-KT | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 04-11-2020 | 18,5 jaar |
| 39-MN-KV | Royal Enfield | Interceptor | € 8.149 | 10-11-2020 | 5,6 jaar |
| 39-MN-KX | Hanway | Black Café | € 2.599 | 21-11-2020 | 5,5 jaar |
| 39-MN-KZ | Kawasaki | Z 1000 | € 13.189 | 10-11-2020 | 13,6 jaar |
| 39-MP-KH | BMW | F 750 | € 16.578 | 28-07-2021 | 4,8 jaar |
| 39-MR-KH | Husqvarna | 701 Enduro | € 13.400 | 20-06-2022 | 3,9 jaar |
| 39-MS-KH | Yamaha | MTN890 | € 11.199 | 11-03-2023 | 3,2 jaar |
| 39-MT-KH | BMW | F 850 | € 13.885 | 14-10-2023 | 8 jaar |
| 39-MV-KH | Suzuki | DL 650 | € 9.999 | 04-07-2024 | 1,9 jaar |
| 39-MX-KH | Royal Enfield | Super Meteor 650 | € 9.524 | 02-04-2025 | 1,2 jaar |
| 39-MZ-KH | Triumph | Tiger Sport | € 10.298 | 11-10-2025 | 3,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 18.425 en/of een gewicht van ± 180 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBR1000RR | € 17.000 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 18.400 | 217 cm | 79 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 18.400 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 18.100 | 257 cm | 71 cm | 190 kg |
| BMW S 1000 | € 18.000 | 209 cm | 114 cm | 200 kg |
| Honda CBR1000RA | € 18.000 | 208 cm | 69 cm | 200 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 19.000 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Aprilia Tuono | € 16.700 | - | - | 190 kg |
| Aprilia RK | € 18.700 | - | - | 190 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RS | € 19.900 | 209 cm | 79 cm | 190 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 18.500 | 206 cm | 88 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 18.700 | 208 cm | 72 cm | 190 kg |
| Yamaha R1 | € 18.500 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta 800 | € 17.300 | - | - | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 17.200 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Brutale | € 19.300 | 205 cm | 88 cm | 190 kg |
| KTM 990 Duke R | € 16.900 | 210 cm | 84 cm | 180 kg |
| MV Agusta F3 | € 19.100 | 203 cm | 73 cm | 190 kg |
| MV Agusta Dragster | € 17.300 | 204 cm | 94 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.