33-MK-PL
Er rijden momenteel 199 Ducati 899 Panigale's rond in Nederland. Deze 899 Panigale komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 oktober 2022, dus sinds 3 jaren, 6 maanden en 29 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati 899 Panigale rijden er in dezelfde variant (03) nog 155 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2013 en oktober 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.548 en € 24.429, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.796 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 899 Panigale bedraagt € 17.989 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Ducati 899 Panigale € 193 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 april 2019. Het voertuig was toen 3 jaren, 10 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati 899 Panigale voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 899 Panigale | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 899 Panigale |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 270 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 270 km | |
| Nieuwprijs | € 17.989 |
| Bruto BPM | € 2.304 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Continue vermogen | 103 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 899W4 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 898cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 oktober 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 6 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 april 2019. Het voertuig was toen 3 jaren, 10 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 180 kg |
| Massa rijklaar | 192 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type H8 | |
| Variant 03 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0586*03 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 108 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 108 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 899 Panigale voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 33-MK-PL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
33-MK-PL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 33-MG-PL | Aprilia | VS | Onbekend | 16-03-2017 | 19,9 jaar |
| 33-MH-PL | Kawasaki | Versys 650 | € 8.249 | 04-05-2017 | 9,1 jaar |
| 33-MJ-PL | Moto Guzzi | € 10.545 | 30-05-2018 | 8 jaar | |
| 33-MK-PB | Harley-Davidson | XL1200X | € 12.193 | 04-04-2019 | 14,3 jaar |
| 33-MK-PD | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 33.500 | 17-04-2019 | 7,1 jaar |
| 33-MK-PF | Energica | EsseEsse9 | € 24.995 | 12-04-2019 | 7,1 jaar |
| 33-MK-PG | BMW | R 1250 | € 26.547 | 10-04-2019 | 7,1 jaar |
| 33-MK-PH | KTM | 990 Supermoto | € 13.298 | 08-04-2019 | 14,4 jaar |
| 33-MK-PJ | Kawasaki | Versys-X 300 | € 6.399 | 12-04-2019 | 7,1 jaar |
| 33-MK-PK | BMW | R 1200 | Onbekend | 23-04-2019 | 16,6 jaar |
| 33-MK-PL | Ducati | 899 Panigale | € 17.989 | 10-04-2019 | 11 jaar |
| 33-MK-PN | BMW | R 1250 | € 26.772 | 13-04-2019 | 7,1 jaar |
| 33-MK-PP | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 18-04-2019 | 7,1 jaar |
| 33-MK-PS | Beta | € 5.117 | 16-04-2019 | 7,1 jaar | |
| 33-MK-PT | Kawasaki | Versys 1000 | € 17.599 | 18-04-2019 | 7,1 jaar |
| 33-MK-PV | Harley-Davidson | Flhx | € 21.098 | 19-04-2019 | 13,2 jaar |
| 33-MK-PZ | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 26-04-2019 | 20,9 jaar |
| 33-ML-PL | Yamaha | XT 1200 | € 17.497 | 18-04-2020 | 10,2 jaar |
| 33-MN-PL | Suzuki | GSX-S 750 | € 8.697 | 27-01-2021 | 8,8 jaar |
| 33-MP-PL | BMW | R 1250 | € 29.576 | 17-09-2021 | 4,7 jaar |
| 33-MR-PL | Yamaha | FJR 1300 | € 13.297 | 19-04-2023 | 10,3 jaar |
| 33-MS-PL | Royal Enfield | Meteor 350 | € 5.699 | 18-04-2023 | 3,1 jaar |
| 33-MT-PL | BMW | R 1300 | € 29.931 | 24-01-2024 | 2,3 jaar |
| 33-MV-PL | Benelli | TRK 702 | € 7.678 | 08-08-2024 | 1,8 jaar |
| 33-MX-PL | BMW | F 700 | € 10.099 | 29-04-2025 | 10,2 jaar |
| 33-MZ-PL | BMW | R 12 | € 24.122 | 20-01-2026 | 0,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 17.796 en/of een gewicht van ± 180 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBR1000RR | € 16.800 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| BMW S 1000 | € 17.700 | 209 cm | 114 cm | 200 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 17.800 | 217 cm | 79 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 18.400 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 17.200 | 257 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda CBR1000RA | € 18.000 | 208 cm | 69 cm | 200 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 19.000 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Aprilia Tuono | € 16.700 | - | - | 190 kg |
| Aprilia RK | € 18.700 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 17.700 | 206 cm | 88 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 18.700 | 208 cm | 72 cm | 190 kg |
| Indian Scout | € 16.000 | - | - | 200 kg |
| Yamaha R1 | € 18.500 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta 800 | € 17.300 | - | - | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 17.200 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Brutale | € 19.300 | 205 cm | 88 cm | 190 kg |
| KTM 990 Duke R | € 16.900 | 210 cm | 84 cm | 180 kg |
| MV Agusta F3 | € 19.100 | 203 cm | 73 cm | 190 kg |
| MV Agusta Brutale 990 | € 16.300 | - | - | 200 kg |
| MV Agusta Dragster | € 17.300 | 204 cm | 94 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.